Prijava

Пази, не знам шта се све не дешава, реформа правосуђа криминална, краду на све стране, а ти ми причаш како држава тоне, јер Цецу нису осудили на по теби задовољавајућу казну.

И не, не треба Аркана да ископају, него кажем, док је био жив нико му није смео ништа, а сад су овој опајдари нашли да узимају паре, јер им је зафалило, а и избори ће ускоро.

Duncan Ferguson
Не знам о чему се ради овде, али је Јанковић објаснио својим аватаром и комплетним профилом хахахаха!

Е баш ми је мило ем драго :)

Пази, не знам шта се све не дешава, реформа правосуђа криминална, краду на све стране, а ти ми причаш како држава тоне, јер Цецу нису осудили на по теби задовољавајућу казну.

Ovo je upravo predmet koji jednim potezom rezimira sve to - pljacku, kriminalnu reformu pravosudja, politicke dilove, zato sam to i naveo.

И не, не треба Аркана да ископају, него кажем, док је био жив нико му није смео ништа, а сад су овој опајдари нашли да узимају паре, јер им је зафалило, а и избори ће ускоро.

Dok je Arkan bio ziv, a to je do januara 2000, ako se dobro secam, na vlasti je bio njegov patron Milosevic.

Ovo je upravo predmet koji jednim potezom rezimira sve to - pljacku, kriminalnu reformu pravosudja, politicke dilove, zato sam to i naveo.

Човече, да ли си ти луд? Убице добијају по 5 година, силоватељи исто, овај из интервентне што је пуцао дечку у главу је добио исто неку сићу, а теби је ОВО предмет који резимира све то. Јебена цеца са својим смрдљивим играчима Обилића.

Dok je Arkan bio ziv, a to je do januara 2000, ako se dobro secam, na vlasti je bio njegov patron Milosevic.

Тако је, али у опозицији су били сви ови који су сада на власти. Нисам их нешто чуо да помињу Аркана.

Ма целу државу у затвор, нека остану само политичари, дизајнери, маркетинг менаџери и Цеца!

Човече, да ли си ти луд? Убице добијају по 5 година, силоватељи исто, овај из интервентне што је пуцао дечку у главу је добио исто неку сићу, а теби је ОВО предмет који резимира све то. Јебена цеца са својим смрдљивим играчима Обилића.

Niko od tih nije JAVNO PLATIO slobodu, to ovaj slucaj cini najeksplicitnijim i najgorim dosad.

Тако је, али у опозицији су били сви ови који су сада на власти. Нисам их нешто чуо да помињу Аркана.

Jebi ga, ljudima se jos zivelo, ne mozes ih kriviti za to.

Џери, имаш ПВТ.

Niko od tih nije JAVNO PLATIO slobodu, to ovaj slucaj cini najeksplicitnijim i najgorim dosad.

Видиш у томе и јесте разлика између УБИСТВА и проневере, или утаје. Друга ствар, коју очигледно не разумеш је: држава на све начине узима паре од људи. Ово је само један ПРЕДИЗБОРНИ потез да се друштву покаже да свако мора да плати за своје грешке. Шатро. Ниси ваљда стварно мислио да ће да добије типа 5 година затвора? И да врати 5 милиона? И још да га попуши судији, и ето. Дај, освести се.

Jebi ga, ljudima se jos zivelo, ne mozes ih kriviti za to.

Наравно да могу да их кривим за то. Ако су били мишеви, нека и остану мишеви. Свима им је идол Ђинђић, који је говорио све што је мислио. Ако је тако, требали су тако и да поступају.

sve sam pročitao i pitam se da li vi stvarno vjerujete da bi država krenula naprijed ako CECA vrati tih tričavih 5 ili koliko već miliona... pa to bi jebeni DS ili SPS potrošili za pola kampanje... i da CECA NE TREBA U ZATVOR, DOK NE ODU DAČIĆ, NIKOLIĆ, VUČIĆ, TADIĆ I ostala bagra koja je opelješila narod za mnogo veće pare i učinila ga jadnim!
I najjače je kad dođe onaj šuft od predsjednika i priča o pravnoj državi, a nije u stanju prikupiti dokaze da se osudi bar jedan zločinac za silni narod pobijen u bosni, a u stanju je prikupiti i spremiti sve da se naši ljudi izruče turcima, ustašama i hagu...

EDIT: i da tužilaštvo treba da se bavi kriminalom u fudbalu sada, a ne prije deset godina, al' mi uvijek nekako kasnimo... i zato opet CECA NE TREBA U ZATVOR!

Može. Oni uvek mogu našu zemlju dublje da zakopaju.

Ниси ваљда стварно мислио да ће да добије типа 5 година затвора? И да врати 5 милиона? И још да га попуши судији, и ето. Дај, освести се.

Ne, ocekivao sam da ce proces da se razvlaci do zastarevanja, kao i svi dosadasnji.

Наравно да могу да их кривим за то. Ако су били мишеви, нека и остану мишеви. Свима им је идол Ђинђић, који је говорио све што је мислио. Ако је тако, требали су тако и да поступају.

To je danas "in" da se foliraju da im je Djindjic uzor, dok je bio ziv, on im je pravio komplekse.

Za državu ne postoji dno tako da ovo nije doticanje dna. Moglo je i gore, a to je da ne bude nikakve presude.
Ono što je zaista loše je to da u zatvor ide sirotinja, npr. znam primer čoveka koji je za ukradeni bojler od 15 L bio 4 meseci u zatvoru. A još gore je to da je npr. Kolubara zaboravljena. Koliko je para u Kolubari ukradeno Ceca nije ni videla u celom životu. I ne zaboravite to su VAŠE pare odnosno pare koje ste dali državi za struju.

Ono što je zaista loše je to da u zatvor ide sirotinja

А шта си ти мислио, да функционери треба да гуле мотику у проклетој авлији?
ПИШАМО ПО СИРОТИЊИ!

А шта си ти мислио, да функционери треба да гуле мотику у проклетој авлији?
ПИШАМО ПО СИРОТИЊИ!

Šta je tebi čoveče, da ti možda krv nije poplavela?

Da su je strpali u zatvor, ko što je nesumnjivo zaslužila, došlo bi do dodatnog porasta nezadovoljstva ovog jadnog, sluđenog i poremećenog naroda, a to nikome od "velikih igrača", pogotovo u (pred)izbornoj godini nije u interesu. Ovako je većina zadovoljena: i vlast, i ona, i njeni idolopoklonici.
Sve je danas samo marketing utemeljen na popularnoj psihologiji. "Svuda zakoni nigde pravde - čovek mora da ode odavde".

Šta je tebi čoveče, da ti možda krv nije poplavela?

Јашта, море! Ја сам аристократа, ја могу и да платим ктитора ако оћу и да једем пљеску код Туте и да се бахатим тако што пијем кафу од 40 динара која има и шећер!

jebe mi se za sisatu CECU najozbiljnije, oću bre posao u struci, koji sam kurac završio faks pa sad da šljakam za jedva 25k u nekoj firmici za provizvodnju PVC-a?
a ja sam PROSVETAR!!!!!!!!!!!

Biću kratak. Može da potone.
A na nama je da izađemo na ulice, zapalimo ponovo skupštinu, televiziju (b92) a ovaj put pošaljemo ljude na granične prelaze i aerodrom i onda da se sprdamo sa bagrom. Kada završimo sa bagrom, onda lepo i Mišu Tumbasa na vlast da dovedemo biće nam bolje.
MIŠU TUMBASA ZA PREDESDNIKA
METALIKA OLE OLE OLE

Stariji sam od svih vas ovde, a stari članovi uglavnom i znaju moju biografiju, tj. šta sam radio, gde i kako... Ukratko, obukao sam uniformu '91, a skinuo je '01.
Sve što sam mogao, uradio sam za Srbiju: popio 32 gelera, metak, onda kuću koja se srušila preko mene, proveo sve vreme u organu koji je kao neki "golem kurac" u Srbiji, skupljao ordenje i sl...

I na kraju sam ostao bez posla, ponuđeno mi je da budem žandarm ili da idem...Ja nisam imao volju da me deca sa tribina pljuju i zapišavaju po stadionima, posle svega, pa sam otišao.

2006. sam došao u Luksemburg, zato što nijedan privatan posao nisam mogao da radim u Srbiji, a da mi makar jednom u 48 sati ne dođe nekakva inspekcija, koja će da kao proverava nešto. Zgadilo mi se i došao sam ovde gde sam. Za ovih 5 godina(sa pauzom od 2 godine-znači efektivno 3) stvorio sam za sebe ono što za celi život nisam u zemlji za koju sam uvek hteo da poginem.

Da skratim, bežite ako možete i ako imate gde. Srbija ide nizbrdo i teško da će skoro, makar ne za mog života, da se ikako oporavi. Može niže i biće još niže.
U Srbiji je "turbofolk" način života, ne samo muzika...neka vam to nešto znači.

Ovo je krajnje dobronameran savet.