Prijava

Evo da se nadovezem na ono sto sam pricao o Burn Notice-u, u pitanju se sezona 3, epizoda 8

http://www.cucirca.com/2009/07/31/burn-notice-season-3-episode-8-friends-like-these/

Lik Milovana se provlaci kroz celu epizodu, ali ovde je priznanje da je dobar lik, cak ga je nazvao "Who, Serbian dude?" 29:40, mada, mozete da pogledate i celu epizodu, i da, jos jedna stvar, u seriji Bones, But prica sa Temperans (Bones) i govori joj kako je valjda na Kosovu snajperom ubio nekog Srpskog generala koji je tamo ubijao albanse zene i decu, toga se niko nije setio ^_^

http://www.cucirca.com/2009/01/23/bones-season-1-episode-21-the-soldier-on-the-grave/

Sad, premotajte na 40:50, pred kraj videa, ako zelite da cujete pricu "agenta Buta" koji prica kako je na Kosovu, ovako, Bio je Srpski general Raddick, koji je predvodio jedinicu koja je isla po selima i ubijala zene i decu, tacnije ubio je 2033 osobe ako sam dobro razumeo, pa su Amerikanci poslali Buta da ga ubije snajperom...

Snajperista 2:

Juče sam (jedva) pogledao ovaj film. Boli koliko su Tom Berenger i ekipa glupi.
1. Maternji jezik loših momaka je mađarski ?!?
2. Oni se zovu Sofia, Vojislav i Zoran ... lololo
3. Njihov prijatelj koga treba osloboditi iz tvorza je Pavel (Srbin 1/1, "Oh Pavel, neman je pred vratima")
4. Pavelov prijatelj musliman se zove Nazad (nazad vam ušlo, majke vam ga nepismene !!!)
5. Ime lika koga snajperista treba da otrese na početku nisam uspeo ni da zapamtim, toliko je glupo ...

Ima onaj kad Krisu Roku brata blizanca ubiju srpski teroristi (među kojima je i Mićanović), a taj burazer je bio neki agent pa oni ubace njega umesto burazera, možda ste ga i pomenuli, ne mogu da se setim kako se zove.

U filmu 2012 američki predsednik treba da saopšti svim predsednicima ostalih država da će se desiti katastrofa, holandski predsednik želi da njegov prevodilac ostane kako bi mu preveo to što ovaj hoće da kaže, tu ga amerikanac ubedi da će on to da razume, holanđanin se okreće prema prevodiocu i na čistom srpskom jeziku kaže "Možeš ići" . Teorija zavere unutar teorije zavere?

Moram da pomenem i Denisa Kvejda. On se u Savior-u bori na strani Srba, a još je i roknuo SerGeja, e sad vi ćete da kažete da je to domaći film, ustvari je koprodukcija, ali zbog toga što je na srpskoj strani i što je roknuo SerGeja respect za Denisa.

Mislim da su i u filmu Dan Nezavisnosti oni vanzemaljci Srbi anderkaver, baš vanzemaljci znaju da treba da gađaju Vašington i to baš na Dan Nezavisnosti, a i govor onog vanzemaljca je tipičan za srpske teroriste "Mir, nema mira, želimo da umrete".

Ја сам пре неколико година гледао неку серију на РТС-у недељом увече о неким луксузним хотелима. Онако, може се рећи занимљиво. Ту има нека собарица која је српкиња, избеглица из Рватске и у једној епизоди дође до неког срања, неки баја им направи нешто у хотелу, не могу да се сетим шта и дође у сукоб између осталог са Бранком чини ми се. Она зовне своје српске гангстере, сви ћелави од по два метра са крстовима к'о у московског владике и причају на српском. Они онда јебу кеву том лику и мирна Бачка (хотел се другачије звао).
Чак ми се чини да њу глуми нека глумица са српским именом.
Ако неко може да се сети како се зове та серија, јес да није филм, нека ми каже. Фала

ja ne mogu da docekam film Andzeline Dzoli, da vidim koliko smo grozni iz njene perspektive gledanja

Ја сам пре неколико година гледао неку серију на РТС-у недељом увече о неким луксузним хотелима. Онако, може се рећи занимљиво. Ту има нека собарица која је српкиња, избеглица из Рватске и у једној епизоди дође до неког срања, неки баја им направи нешто у хотелу, не могу да се сетим шта и дође у сукоб између осталог са Бранком чини ми се. Она зовне своје српске гангстере, сви ћелави од по два метра са крстовима к'о у московског владике и причају на српском. Они онда јебу кеву том лику и мирна Бачка (хотел се другачије звао).
Ако неко може да се сети како се зове та серија, јес да није филм, нека ми каже. Фала

Не, они долазе да однесу леш, јер је дотични изгинуо.
"Хотел Вавилон" се зове. Гледо сам серију. Зовне ликуше горе наведене, баје долазе, а она ће:
-Како сам вам рекла!
А онда се окрене остатку особља и каже:
- Serbian cleaners. They leave no trace.

Јесте мајку му. Сербијн клинрс. Јел се она зове Бранка?
Јел има та серија још?

Ja mislim da je ona hrvatica.

Јесте мајку му. Сербијн клинрс. Јел се она зове Бранка?
Јел има та серија још?

Немам појма, ја сам можда гледао једно 5 епизода, али сам имао "срећу" да налетим на ову епизоду. Немам појма да л' је Бранка.

I mene se čini da je Branka.Mene je najbolji bio onaj konsijerž,zaboravila sam kako se zvao.:)A čini mi se da je ona hrvatica.

Па што би онда звала србе? Ја мислим да сам једино ту епизоду и гледао. Баш на крају кад сам гледао глумце видео сам неке на ИЋ

I hrvatica je,ako ne laže wikipedia.Sad sam provjerila.

Па ок то. Него да ли је глумила српкињу?

На почетку овог филма главни лик каже неком негативцу ''My serbian motherfucker''
http://en.wikipedia.org/wiki/Assault_on_Precinct_13_(2005_film)
A овај је једини за којег ја знам да су нас представили као позитивце
http://www.imdb.com/title/tt0117533/
Иначе ту глуми она риба из Матрикса.

Па ок то. Него да ли глумила српкињу?

Није.

Па што ли онда она као хрватска избеглица зове своје другаре србе?

Možda je to propust,ali samo gotovo sigurna da je glumila hrvaticu.