Prijava

A tvoj je argument je da je zaz za starije generacije ? A Lana Del Rej je mladalačkija i urbanija i više je za nas jer je mlađa. Prema toj filozofiji Stevan Anđeloković je bolji od Ozija Ozborna

Пази, пази... ш'о смо нешто озбиљни од јутрос...

Не, у смислу да је то трип "хехехе јебеш проблеме, ајде да певамо и плешемо" ГЕЈЈЈЈЈ, нема интелектуалну потпору иза својих текстова, само неко безумно млаћење са тим пубертетским гласом. Док са друге стране.......

Док са друге стране.......

http://www.youtube.com/watch?v=0c-CvPgyO6s

Dok sa druge strane ona ima.

Бебопе брате, ја већ рекох да су ти хипи текстови говнурда али да риба има глашчину ИМА ЈЕ. Пубертетски глас има Џастин Бибер а Заз је већ друга категорија. Лана - њесра. И нема више ту шта да се прича.

Заз је категорија Џастина Бибера вртића, само са одраслијим текстовима, категорија за загореле тинејџере.

Заз или слушају пензионери типа "ајде да будем урбан пред смрт" и тинејџери типа "ајде да будем урбан, ово је квалитетна музика, иако је геј "

Пошто је прошао први талас ЗАЗ-ине енормне популарности и више не смарају са њом толико, сад ју се опет може готивити без бојазни да ћемо сморити некога ил да ћемо бити оптужени за помодарство. Елем, никад нисам нешто посебно падао на дупе по питању ЗАЗ, али да ми је симпатична - јесте. Боља од већине комерцијалних гована.

Ма ти си Бебопе децхко пуко... Тотално нетачно и погрешно... Ово што Заз ради је мешавина фанка и џеза а што се тиче идиотских текстова, па јебига мора и паре однекуд да капну. Али и за текстове ме боли курац ионако не разумем ич. Елем, мени је та музика допадљива као и њен глас.

Виде људи шта се данас продаје, лаганини музика, Бруно Марс, Д Скрипт, Заз... Пар инструмената, занимљив глас/певање и прост текст... Доста је било више тупљења курца са Бијонсе, Бритни и осталим америчким грандовкама...

Бруно Марс

ХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАа

Ја мисло човек тролује, кад он озбиљан. Бибопе, немој блатити име моје омиљене музике својим идиотским ставом. Не мош се звати Бибоп и бити кретен. Не иде. Дизи би се у гробу превртао.

Али и за текстове ме боли курац ионако не разумем ич.

Па у томе и јесте највечи проблем, што сте сви неки познаваоци музичке индустрије. Када "посматраш" песму, "посматраш" хармонију текста и мелодије...... Сви нешто слушају, само зато што има кечи мелодију, а то што су текстови шитчина, то ником нич. Ако слушаш неку песму не знајући причу коју носи иза себе, као да је ниси ни слушао, није то тај филинг, то је обично свирање уз курац. Површност у музици се не толерише, у умености било ког жанра.

Ео превода оне хитчине:

http:
Ako mi date apartman u Ricu,ne zelim ga
Sanelov nakit,ne zelim ga
Ako mi date limuzinu,sta da radim sa njom?
Ako mi ponudite osoblje,sta da radim sa njima?
Vilu u Neusatelu,to nije za mene
Ako mi ponudite Ajfelovu kulu,sta da radim sa njom?

Ja zelim ljubav,radost,dobru volju
Vas novac me nece uciniti srecnom
Zelim da umrem sa rukom na srcu
Hajde da zajedno otkrijemo moju slobodu
Zaboravite sve svoje predrasude
Dobrodosli u moju stvarnost.

Dosta mi je vasih lepih manira,to je suvise za mene
Ja jedem rukama i takva sam kakva sam
govorim glasno i iskrena sam,izvinite me
Hajde da prestanemo sa licemerjem,meni ga ponestaje
Dosta mi je besmislica
Pogledajte me,cak nisam ni ljuta na vas,ja sam jednostavno takva

Ja zelim ljubav,radost,dobru volju
Vas novc me nece uciniti srecnom
Zelim da umrem sa rukom na srcu
Hajde da zajedno otkrijemo moju slobodu
Zaboravite sve svoje predrasude
Dobrodosli u moju stvarnost

Капирам да шестакиње које увек имају петицу на писменом из српског могу да скалакуре шес'пута бољи текст.

А колико текстова Заз си превео?

Тј. прочитао на било који начин?

Не само погледај ту геј ноту текстова, срећа, револт, љубав, срећа, љубав, смрт, љубав, револт, курац, химен......... Покушај геј панк револта

koji su transferi počeli ovdje, auuu.

ZAZ je duboka, vi ne razumijete to plitke osobe!