Prijava

Obrisao komsija sve brojeve sa telefona, pa sad me zove da mu vratim
telefon nije rutovan a mrzi me da rutujem, ima l' kakav program da to vrati bez rutovanja?
Galaxy s3 neo telefon

Постоји ли неки програм који служи истој сврси као Adobe After effects?

E gasi mi se komp sam od sebe, pretpostavljam da crkava napajanje... ima li neki nacin da se to skonta dal je sigurno napajanje? a da ne moram da nabavim onaj uredjaj sto meri napon...

Треба и мени једна помоћ.
Имам идеју за један фото-филм, па ако ико зна неки програм везан за то, програм који посједује доста цака и филтера, дакле да не буде обичан и сиромашан садржајем, нек не буде папак и нек га дадне овдје.

Нашао сам ја Saturn Movie Maker, čini se kao dobar al eto da pitam.

Фала Тенор.
А за твоје питање, пробај Ulead PhotoImpact

Školjkaboj
E gasi mi se komp sam od sebe, pretpostavljam da crkava napajanje... ima li neki nacin da se to skonta dal je sigurno napajanje? a da ne moram da nabavim onaj uredjaj sto meri napon...

Nakon koliko ti se gasi? Da se ne pregrijava procesor?

Прво скини неки програм (Everest, Hddsentinel) да провериш температуре свих компоненти, скоро сам имао сличан проблем прегрејавала се графичка.

Онда провери рам меморију (memtest) па тек онда види напајање..

Ako sumnjaš na napajanje uzajmi od ortaka na sat i po, zameni pa proveri dal radi. Najjednostavnije a i malo prčkaš oko kućišta, obrišeš prašinu usput

Ko sto rece Scouser, najverovatnije se nesto pregrejava pa se restartuje... Kad si poslednji put menjao termalnu pastu na procesoru i grafi?

Прво скини неки програм (Everest, Hddsentinel)

Meni je SiSoftware Sandra najboljšiji od tako tih programa.

Јел још коме багује фејсбук, или је то само проблем до Мозиле?

Nakon koliko ti se gasi? Da se ne pregrijava procesor?

Ugradio sam jos jedan kuler nedavno, gasi se kad mu se cefne... krenulo je nedavno, desilo se par puta pa se nije desavalo danima, a onda mi se desilo 2 puta za jedno jutro, jednom dok sam samo bio na netu a drugi put u igri, ne verujem da je pregrevanje... sad se opet nije desilo par dana, ali kad se pali komp, cesto kuler od napajanja krene jako bucno da radi i onda se stisa

Napajanje ti verovatno presisalo prašine.
Otvori ga i izduvaj momachki.

Inače će da rikne. Prvi topliji dan, a ti budeš programirao u pejntu gotov si

ajoj sta ti je reko, da ga izduvas momacki!!!

Skoljkaboj
Skini speedfan i pogledaj temperature komponenti.

Usisao sam usisivacem ceo komp, kupio novi kuler za graficku posto se zagrevala, i kupio jos jedan kuler za kuciste, cak sam uklonio i neki cip za spajanje sa kamerom koji sam imao, kako bi bolje cirkulisao vazduh, sumnjam da se pregreva... cpu oko 42'C, a graficka na oko 45'C, posle igara dogura i do 50 i nesto...

Termalna pasta sve okej?

Kažeš zapucava ti i kad si na netu?
Hmm... Kakvu imaš lan karticu? Integrisanu možda?
I možda ti se nekim slučajem pregreva čipset?
Može biti da sam u pravu. Može?
Pa da...

Ne ne ne, nema veze sa netom, par puta se iskljucio komp sam od sebe, meni jednom dok sam bio na netu i jednom dok sam bio u igri, mojima jos par puta dok su radili nesto tipa u wordu... ali evo sad je prestalo na par dana.
Napisao sam temperature, proveravao sam ih relativno cesto... ne znam sta vi smatrate pregrevanjem?