Prijava

ja imam ovo i preporučujem dragim prijateljima negejmerima, zavališ se u ležaj četiri metra od računara i klikćeš i upravljaš strelicom
http://icdn9.digitaltrends.com/image/logitech-wireless-touch-keyboard-k400-front-800x533-c.jpg

E, Dionysio, ne znam čime sam zaslužio ovakav tretman od strane tebe, znaš i sam da

Dionysio - nisam te ponizio

Pa za tu tastaturu onda treba i pedesetoincni monitor da bi mogao videti strelicu na 4 metra sto ne verujem da ti imas, tilmo exposed, iza ovog naloga se krijes znaci sve ovo vreme jebem li ti bracu ako uopste postoje

ovo si sad napisao i nikad više

prijateljski savet, pripazi šta i kome pišeš na internetu jer iza svakog naloga stoje živi ljudi koji vrlo lako mogu da se uvrede i reaguju na nimalo prijatan način po tebe, ne zajebavam se

Izvini, nisam mislio da ce ovo stvarno da te potrese nisam mislio nista da ti lose uradim samo sam se salio, nisi valjda ozbiljno shvatio :)?

e, pa dobro, ako je tako, onda je sve po starom i okej

Nije mi za mene, nego sam se za braću zabrinuo :D

http://www.winwin.rs/pc-periferije-monitori/tastature-i-misevi/tastature/tastatura-usb-us-altos-km2021-multimedia-gaming-6798159.html
Pitaj brata gejmera jel valja ova suludo mi je preko hiljadu dinara dati za kompjuter a kamoli 3,4 hiljade, za usranu tipkovnicu
Ionako imam ekran na dodir mogu tako kucati dosta skupo sam to platio imam dobar stan i automobil ako nekog zanima

Brate, ovakve stvari kad kupuješ, treba da ih vidiš i pipneš uživo

uzmeš pare, uđeš u radnju, daje mi da pipnem tri tastature do tri soma dinara i uzmeš onu koja ti deluje najstamenije

PROSEČNA SRBENDA
Nisam ni planirao da mi vukajlijasi daju savete samo da se kaze otprilike sta ne, gledao sam onu marvo sa crvenom dugmadi wasd od 1,5k unboxing snimak nesvidja mi se kako zvuce tasteri xD izgradio sam vec cvrsto misljenje o svim marvo proizvodima na osnovu tog jesnog klipa stereotipan sam zabole me. Sad sam na telefonu kenjam ali mogu sutra da stavim pet linkova ovih nekih sto su mi se svidele preko kompjutera pa vi da budete ljubazni predloziti top 2 listu najboljih taszatura.

Jel ti kontaš da realno nemaš 5 kvalitetnih tastatura do 2k dinara.... odeš u prodavnicu pa vidiš, neće te pojesti tamo. Sve te do 2k dinara imaju manje više zvuk kao ona stara pisaća mašina. Ja bih birao genius/hama/logitech, jer lično imam najbolja iskustva sa njima.

Dobro jel vi hocete da dam pet hiljada za tastaturu jel to hocete?? Msm meni nije problem i vise evo majke mi moje ako sad necu uzeti prvu najskuplju sto budem naleteo i uslikam kako je konfigurisem na racunar
Jel kontas mickey da sam deset do dvadeset puta eksplicitno naglasio da ne trazim nikakvu prezahtevnu gejming masinu vec obicnu tastaturu prilagodjenu igranju vise nego kucanju. Znaci solidan taj odziv i to a konkretno spejs po mogucsrvu da je ojacan jer cesto se desi da lupim onako malo jace palcem a ako ne moze do dve hiljade nije problem, dodacu jos petsto hiljadu ako je za pravu stvar, nisam cigan.
Idem sad do grada pa cu najverovatnije pazariti nesta ako stignem naravno da se necu sa vama natezati do 05.03.2017.,ne kupujem auto imas par tastatura koje odgovaraju mojim zahtevima, pogledas, kazes ja bi uzo to i to i gotovo. Simple as that (ovo sam dodao samo da se armin iznervira ako bude citao ovu temu)

Evo vidis ova je recimo 4 u gigatronu a u emmiju 3 http://m.gigatron.rs/tastature/genius_gejmerska_tastatura_scorpion_k9-70461
Ne bi da mi se nesto tako desi jer ne bih mogao mirno spavati da znam da ista kakvu sam kupio ima i za trideser dinara jeftinije. Tako sam jednom kupio patike za 3,5 i naletim na iste takve 100m udaljene od maticne radnje gde sam to kupio znaci plakao sam tri dana bez prestajanja lomio sam po kuci stolove i stolice zavese sam vukao da se iscupaju iz zida. Eto zato ti ja nebi isa ako ne moram a ionako cu se samo izblamirati sa gejming tastaturom kao ja je trazim pritom nemam zivaca ni vremena da sad kao ja idem po radnjama da ispitujem ponudu nijesam budala
Evo sta kazes na ove dve http://emmi.rs/tastature-crne-srebrne-u-boji-tastatura-usb-us-hama-urage-exodus-2.11.html?productId=44278 ovu i ovu gore u postu?

Sve te gejmerske koje nisu mehaničke su najobičnija gomna, samo malo šareno osvetljena i dizajnirana "besnije". Ako su ti te dve stvari dovoljne, onda okej.

Čak se i u igrama ponašaju lošije od najobičnije Logitech tastature namenjene samo za pisanje, recimo.

Mislim ja sam svejedno otisa a ti ako hoces isto mozes napisati koja.je bolja pa cu ja videti sta si odgovorio kad se budem vraca veceras iz spize

I ne treba da daš 5.000 za tastaturu, nego još jednu hiljadu više za minimum ovu (mada je sranje što nema numerički deo).

Ako nećeš, onda biraj onako kako ti je Radjard rekao. Odeš, vidiš, pipneš, zaboraviš na "koliko para, toliko muzike" i budeš svakako srećan.

EDIT: Ona Genius Scorpion je preloša. Za Hamu ne znam.

Taj rad, za 2 soma ti je jako sužen izbor, ja sam ti rekao na koje bih marke ja išao jer su jednostavno boljeg kvaliteta i imam dobrih iskustva sa njima. E sad, gledaš po markama i šta u kojoj radnji vidiš, umeju da daju fine akcije, a eto i bez akcija im se dosta razlikuju cene. Znači okvirno znaš koje marke, manje više možeš samo najjeftinije modele uzeti.

http://emmi.rs/tastature-crne-srebrne-u-boji-tastatura-usb-us-yenkee-ykb-1010.11.html?productId=56402

Pogledaj i ovu.

Ova Hama je najobičnija krta plastika, ima da pukne u deliće kada je opališ pesnajom posle prvog primljenog gola na PES-u. Iste su takve i Genius i Altos. Preskupa plastična gomna.

Badass Farmer - najgora promena nadimka na sajtu još od Električar -> Black Stig

Duvaj ga, papane.