Prijava

Kako red i zakon nalaže, počelo bi se pozdravom i to sa svima, ha!

http://vukajlija.com/red-i-zakon-na-selu/105459

ahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahhahahahahhahahahahahha
a id' u kurac bre :D

Ne, potpuno je suprotno. Imam jako dubok i muževan glas. :)

kad vidim stefana da okaci ovo, iz nekog razloga zamislim da ima ovakav glas

lololo
иначе мало је срање идеја ал је до јаја... у принцпу...

Ja sam to zamislio što reče enemi više kao neku standup komediju. Da se obraćamo publici pitanjima "jeste li znali da..." ili "znate li kako..." i da govorimo nick autora čiju definiciju citiramo. Dakle, više onako dokumentarno... Bojim se da "predstavu" neće shvatiti...

Možda se ja tripujem, ali meni to nekako zvuči kao da si napravio vic od defke ako staviš to za početak, a ovo za autore je odlično, samo da li da ih kažemo pre ili posle defke...

Kako ćemo odrediti ko će biti narator? Da li će to biti da neko stavi klip kako čita, recituje defke ili onako samo da ima neko ko će da čita?

Sad ozbiljno, ja bih stvarno došao, makar da vas gledam samo, ali mi je problem zbog ispita i sl.
E i predlog, ako se realizuje obavezno da se snimi i uploaduje, da skinemo da gledamo, eto toliko bar možete. :)

Ko će biti kamerman?

Dobra ideja, samo predlažite... mislim da je dosta bitno da iznesemo spisak definicija koje želimo da citiramo, da se ne bismo ponavljali, jer bi bilo glupo da se jedna definicija prepričava više puta.

Može, ali kako? Da odabremo par njih da to urade i preko pvt-a ti pošalju one koje bi mogle?

Ova moja pitanja i to dolaze na red nakon detaljno utvrđenog plana kako će Talk Show da izgleda.

Možda se ja tripujem, ali meni to nekako zvuči kao da si napravio vic od defke ako staviš to za početak, a ovo za autore je odlično, samo da li da ih kažemo pre ili posle defke...

Neće ispasti vic ukoliko pre ili posle nje navedemo ime autora. Npr. "Moja baba":
- "Jedna od najpopularnijih definicija na Vukajliji se zove "moja baba". Naš autor Remorker je opisuje na sledeći način:" - prepričamo definiciju, pa npr. Energija i ja odglumimo primer. Na tu definiciju bismo samo nadovezivali ostale.
Pretpostavljam da ne bi bilo loše da imamo jednog naratora koji bi objašnjavao suštinu definicije i dvoje, troje glumaca koji bi izvodili primer u definiciji.

Može, ali kako? Da odabremo par njih da to urade i preko pvt-a ti pošalju one koje bi mogle?

Ne, nego onaj ko ima nameru da učestvuje u šouu bi trebalo da na ovoj temi napiše spisak definicija koje želi da interpretira. Time ćemo eliminisati višak definicija, koje bismo eventualno ponavljali u toku večeri.

Ne znam koliko su novi autori upućeni u "Vukajlija show time" Neše DeBelog na JuTjubu. Možda ne bi bilo loše nešto na tu foru...
http://www.youtube.com/watch?v=ta2dfhHUzuA

Ovo je do jaja ideja i već vidim ludnicu u pabu...

Super, a ovo na YT sam slučajno video i svidža mi se...

Što se mene tiče, a nadam se da se slažete, mogli bi polako već da počnemo pripreme. Čitajte definicije i pokušajte da sklopite 20-30 definicija u jednu zanimljivu priču. Oni koji nemaju nameru da se eksponiraju mogu da pomognu tako što če na ovoj temi kačiti linkove zanimljivih i živopisnih definicija.
Epic definicije koje su poznate isključivo nama MORAJU da isplivaju u javnost jer su to naravno i najzanimljivije najinformativnije defke. Znači, Dejan Cukić, spavanje, Močuga, ŠKK, i sl...

joj... super je ideja. stand up comedy show bi mogao opušteno da se napravi od defki (ne talk show, to je nešto sasvim drugo). e sad, pliz pliz pliz, ne zamerite mi što ću ovo da kažem, ali zamišljajući kako bi to moglo da izgleda (bilo da je u pitanju predstava ili će samo jedan čovek da priča) ja to nekako zamišljam kao one osnovnoškolske priredbe i malo me hvata transfer blama... :(((( sori...

e ovo je odlinčo... ja sam čak i probao... frenkijeva ''tarzanija klub'' je bila na repertoaru i niko se nije mogao načuditi kako sam to zapamtio, kao da je bog zna šta... :D

minze, gde je taj pub, ja sam iz indjije, ali odem ponekad u neki pub u n. Pazovi, imaju svirke neke stalno, nije nesto velik, ali je dovoljan, i nemam pojma kako se zove?

@Scooby
iz Inđije kada ideš, na centru N.Pazove skreneš levo... Napred oko 300-350 metara sa desne strane ulice. Sasvim jednostavno. Pub se u međuvremenu dosta proširio, lokal sada ima oko 200 i nešto kvadrata, sa baštom oko 300...

aaaaaaaaa, znam, znam.... možda i navrnem sledeći vikend, kak oda te prepoznam.... =))))

ја сам јебено за ако ће да се колеге бламирају а да се ја смејем из публике лололол :) тако да боли нас увце, Минг одлична идеја!!!

aaaaaaaaa, znam, znam.... možda i navrnem sledeći vikend, kak oda te prepoznam.... =))))

Najdeblji a najniži od svih konobara :)

hehehe, javljam se. =DD