Prijava

Лоле, мож мени направити једну такву? Али да пише како сам против.

От: Против. Непотребно је то мењати само зато што то ради неколико аутора.

Мићко подржава.

Кротитељу мало се правим Стефан Костић нећу то стално да користим лолололо

Lole,niko kao Stefan :D
Ja isto podzavam predlog.

Онда испадне да су се људи који су улазили с њом у дискусију дописивали сами са собом.

http://vukajlija.com/forum/teme/895 -Ispada da je Zyklon retard zbog svog prvog posta.

Pa, zapravo Sarmo, Ciklon je tada bio moderator i pobrisao je postove pre svog jer su bili imbecilni. Nije autor pobrisao svoje postove, tako da si izneo podatak nevezan za diskusiju.

Ja bih ukinuo i editovanje i brisanje, i to neposredo po objavljivanju posta. Kao i na četu. Šta si rekao ,rekao si, nema nazad. Često se desi da autor izmeni svoj post, a ovi ostali ispod, ispadnu budale jer se nadovezuju na prethodno izrečene stvari.

A šta je sa tim kad se neko zajebe, pogreši nešto, pogreši temu u krajnjem slučaju? Ostane nedorečen? Zbog toga i postoji opcija. Samo je potrebno da se vremenski ograniči, sa tim se slažem.

@Gambi:Aha.Ne shvatam sto je pobriso te komentare,a ostavio svoj odgovor na njih.Al to je sada nebitno.Nek se ukine da i moderatori ne mogu da brisu posle 24 sata komentare da ne bi dolazilo do ovakvih situacija onda.

ОСТАВИТЕ АУРОРУ072 НА МИРУ!!!!!!!!!!!!!!!

Па оно, и што каже гамби, тако да сам, да кажем - против.

Nek se ukine da i moderatori ne mogu da brisu posle 24 sata komentare da ne bi dolazilo do ovakvih situacija onda.

Ja sam za to da se ukinu moderatori. lolo

Ja bih ukinuo postovanje uopšte. Ma i komentare da ukinemo i pisanje defki da se ograniči na jednu dnevno. A postere izbaciti skroz, nije ovo internet galerija.

Против за едитовање, јер много тема функционише тако што се едитује први пост.
За сам за укидање брисања након 24 часа.

Neka ostane, nisam u stvarnom životu, mogu da menjam šta kažem kad god želim !

mylyca

Против за едитовање, јер много тема функционише тако што се едитује први пост.
За сам за укидање брисања након 24 часа.

Vidiš, ovo mi nije palo na pamet. U pravu si.

Слажем се са Ћулуцом, едитовање нек остане али нек се брисање укине да не би било срања типа - А072 (ово звучи ко неки мутаген из Минџа корњача)

За сам за укидање брисања након 24 часа.

Slažem se sas Mylycom u potpunosti...