Prijava

mylyca
Против за едитовање, јер много тема функционише тако што се едитује први пост.

Ovo je ok, na prvom postu bi moglo da radi editovanje. A na ostalim da se ograniči na 24 sata za oba.

Ili brisanje na 24, a editovanje na par dana.

A šta je sa tim kad se neko zajebe, pogreši nešto, pogreši temu u krajnjem slučaju? Ostane nedorečen? Zbog toga i postoji opcija. Samo je potrebno da se vremenski ograniči, sa tim se slažem.

У пичку материну, Гамби. Ако ти је пост толико битан у животу, а после 24 сата не сконташ да си га ујебао, онда не знам шта да кажем.

Да, први пост би могао да се едитује, али мрзело ме да компликујем тему том ставком. Много ситничарите, јебага. :)

Да, први пост би могао да се едитује, али мрзело ме да компликујем тему том ставком. Много ситничарите, јебага.

Pa ako hoćemo da svi budu zadovoljni, moramo. :)

па не само први пост, нек остане едит, шта фали. ако неко едитује цео пост и стави само тачку на пример, сви остали ће знати да је испао ретард и написао нешто чега се стиди.

ако неко едитује цео пост и стави само тачку на пример, сви остали че знати да је испао ретард и написао нешто чега се стиди.

Да, али ја нечу знати шта је написао и копкаче ме то и живечу у незнању до краја живота! Како не разумеш! МОРАМ ТО ДА ЗНАМ!

хаха океј то је већ озбљино, треба ургирати код каизена помоћу неких слика у неглижеу!

ето, ја сам сад едитовала свој горњи пост и ти си испао ретард што си писао ч уместо ћ, а ускоро ћу и овај пост да обришем. :р

Ako ćemo već da budemo paranoični, neko može da edituje post i napiše nešto sasvim drugačije od prvobitnog, a da to i ne bude tako očigledno, kao npr. stavljanje tačke umjesto teksta.

"Ko koga vrijeđao?! Pa ja o njemu sve najbolje rek'o, eno pogledaj sam pa procijeni ko je ovdje lud!"

Zato mislim da je onaj "dokaz editovanja" najbolje rješenje, jer editovanje stvarno jeste potrebno, u mnogim slučajevima, i nakon 24 sata.

ето, ја сам сад едитовала свој горњи пост и ти си испао ретард што си писао ч уместо ћ, а ускоро ћу и овај пост да обришем. :р

Ујеба ме Милица као газда.

Гон'те се бре људи натерали сте ме да размишљам и ово ми све више личи на Седаммајмунаматрикстерминатор заврзламе!

Ovo bi stvarno trebalo uvesti. Kao i onemogucavanje brisanja prvog posta na temi, zbog cestih zloupotreba.

У пичку материну, Гамби. Ако ти је пост толико битан у животу, а после 24 сата не сконташ да си га ујебао, онда не знам шта да кажем.

haha, pa ovo i nije bilo upućeno tebi, nego valjda korleoneu koji je bio za apsolutno ukidanje edita.

Не контам зашто то раде, али добро. Обрисао и ја мој пост, па се и цела тема обрисала.

jedino što dosta tema na igrama funkcioniše na konstantnom editovanju prvih nekoliko postova, a ne samo prvog. Mada sam generalno protiv brisanja postova i za ono što predloži Luli, da se zabeleži svaka promena posta ili makar poslednja promena posta. Toliko.

Ko te sisa kad ljubavises preko internet foruma.

PROTIV zabrane edita i brisanja postova.
Šta je sa autorima koji ne zloupotrebljavaju tu opciju?Koji redovno napišu "ED",pa dve tačke?
Meni lično smeta jakojakojako kad pogrešim pri kucanju i nenamerno napravim slovnu grešku.Vidim je posle 24 h i?Hoću da je ispravim,naravno.E,ali cvrc!
Dakle:nervira me užasno pomisao da sad zbog nekih dotičnih članova svi ostali moraju da budu uskraćeni za neke opcije,koje su najnormalnije za ovakve sajtove.
Ne dam EDIT i BRISKA.I tačka.

Još jedna tema o meni
:trep trep trep:
kako slatko

али ето, она ауторка Аурора, која би са својих 40 и кусур година требало да је зрела жена и особа са оформљеним ставовима, стално брише своје постове. Мислим, зашто који курац постујеш ако ћеш да бришеш? Не разумем. Онда испадне да су се људи који су улазили с њом у дискусију дописивали сами са собом.

Moji stavovi su beton samo mi malo trulo da lik koji otvori temu ZAŠTO SE SRPKINJE PALE NA TURKE i ja ti pisala da to nije tačno i zašto nije tačno i da ta reklama za koju si ti bio ubeđen da je za Srbiju u stvarni nije za Srbiju pravljena nego za hrvatski KONZUM a ti onda
opčinjen izrazom sunećenje izguglao SUNETIZACIJU /ne mogu ti opisati koliko glup i medicinski izraz ali eto ti ne znaš drugačije/ pa prepravio naziv, kao tadašnji moderator, u SUNETIZACIJA MUSLIMANA i ispalo da sam ja sve vreme pisala o muslimanskim kitama. I napisala sam ti da ću zbog tog da brišem postove i jesam.
Drugo- ako je nešto napisano u cilju čitanja tog momenta ne znam zašto bi stajalo za vijeki vijekov i kad odem odavde pogotovo ako su lične stvari u pitanju.
Ako je već sajt vlasnik mojih definicija ne mora i mojih privatnih stvari.
Aj u zdravlje dobri dečko, budi srećan što se ne moraš u životu zajebavati s nekim stvarima kao drugi ljudi pa i ne kontaš nego misliš da je sve ciljano na handrenje nekog sa sajta.
Uostalom meni čoek sve posle pregleda što ja pišem i kaže Briši ovo. Zato se mora ostaviti opcija. Reko on.

Moji stavovi su beton samo mi malo trulo da lik koji otvori temu ZAŠTO SE SRPKINJE PALE NA TURKE i ja ti pisala da to nije tačno i zašto nije tačno i da ta reklama za koju si ti bio ubeđen da je za Srbiju u stvarni nije za Srbiju pravljena nego za hrvatski KONZUM a ti onda
opčinjen izrazom sunećenje izguglao SUNETIZACIJU /ne mogu ti opisati koliko glup i medicinski izraz ali eto ti ne znaš drugačije/ pa prepravio naziv, kao tadašnji moderator, u SUNETIZACIJA MUSLIMANA i ispalo da sam ja sve vreme pisala o muslimanskim kitama. I napisala sam ti da ću zbog tog da brišem postove i jesam.

Ништа те нисам разумео. Научи српски.

Drugo- ako je nešto napisano u cilju čitanja tog momenta ne znam zašto bi stajalo za vijeki vijekov i kad odem odavde pogotovo ako su lične stvari u pitanju. Ako je već sajt vlasnik mojih definicija ne mora i mojih privatnih stvari.

Приватних ствари?