Prijava

Da počnem
Iznad levog uha, prosekao al nije ušivano.
Na levoj nozi pre malog prsta taj deo mi je bio sažvakan od mašine zvane "levator". Srećom, zaraslo.
Na levom stopalu, koren srednjeg prsta - parče stakla mi se zabolo. Bez ušivanja.
Leva cevanica - upao u otvoren šaht - 3 kopče
Malko iznad levog kolena - skliznuo u školi i dočekao se na ventil od radijatora - 9 kopči.
Između malog i do-malog prsta na levoj ruci ožiljak kako mi neka mašina uhvatila i obrusila parče kože.
Zglob kažiprsta leve ruke - promašio drvce kada sam cepo za roštilj i opalio mačetom do koske.

Da krenemo sad sa desnom stranom
Aaaa.... Ovaaaj.... NEMA

Nemam nijedan ožiljak na desnoj strani tela što mi je oduvek bilo zanimljivo.
To što mi se na stopalu zabolo staklo se desilo desetog i nekog novembra jedne godine, to iznad kolena što sam prosekao se desilo isto desetog i nekog novembra sledeće, to što sam cevanicu isekao se desilo u isto vreme sledeće godine. Poznavalo me je celo osoblje hirurgije dečije bolnice u ns-u.

Al dobro je, stalo je!

На десном колену два биљега '99. Ђаковица, на зглобу десне шаке два видљива реза од стакла, срче.
И ко дете са неких 6-7 година сам себи забо мамине маказице за педикир у десну бутину и одма извадио. Ником нисам смео да пријавим, да не добијем батине.

Едит : На левом оку, капак је у питању, имам ожиљак од друга Рајка, југошвабе, када смо се побили у другом основне. Он тео мени да ископа око, ја му разбио нос. Око фудбала смо се побили, јебо га Румениге и Харалд Шумахер.

ja na desnoj obrvi imam ožiljak. saplela me drugarica učionici u drugom osnovne, i ja udarim u ivicu stola. nmosila naočare, mogla sam oko dizbijem. evo ovde se malo vidi

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/408276_10151044305037680_404827163_n.jpg

ja na desnoj obrvi imam ožiljak.

I ja lololo :)

na levom listu, celom duzinom. jurio me petao kad sam bila mala. al zato je istog dana zavrsio u loncu,mamu mu jebem...

Уф имам их брда... Па да почнемо
ГЛАВА:
- Имам један на темену, мало са стране, јурио сам се са сестром на скијању и оклизнуо се и забо у радијатор. Јадан радијатор :(((
- Један на горњој усни (скоро се ни не види), попио бејзболку у главу.
ТРУП:
- Један од киле коју сам оперисао као клинац
- Одмах изнад њега један од операције слепог црева
ЕКСТРЕМИТЕТИ:
- На руци, кад сам пао са мотора, такође избледео пошто није био класичан рез, већ због одеротине као нека флека
- На длану, нека посекотина
- На колену, пао као клинац
Ако сам неки заборави, додаћу кад се сетим, није да га мање волим од осталих

Hm,
- imam na desnom dlanu ožiljak dugačak oko 4 cm, isekla se na čamac koji se popravljao. 5 godina
- tačkicu pored gore navedenog, probio mi ekser šaku. 4 godine
- malii ožiljak na usni, ker me ugrizao (tu sam dobro prošla, nije bilo strašno) jer sam pala na njega. imala sam 3 godine
- kolena oba, standardno od padova pri igri "između 2 vatre"
- malecka tačkica s desne strane nosa od boginja. 6 godina
- jedan, već izbledeo, na sredini grudnog koša, naglo zakočila i isekla se na kočnicu od bajsa, koji sam stojećki vozila. 7 godina
- jedan neidentifikovani na desnoj obrvi- nepoznato poreklo i datum
- crticu od 1 cm na desnom stopalu; morski danak. 10 godina
- aaa, da i desni kažiprst, posekla se na nož. od pre dve godine
- umalo zaboravih, za gadljive: dva puta carski rez. mada bi se razočarali kako je mali i bled.

Мислим да сам већ учествовао у теми, ал се више и не сјећам. Него, да почнем:

1. - 4 мај 2010 - десна обрва - пао сам бајка и главом одстругао по асфалту још једно пола метра...
2. - 23 децембар 2011 - глава - ударио у шток од врата и при паду још умало и лакат сломио...

Иначе имам релативно мало ожиљака...

Ја сам се сад оперис'о, па имам неке мале ожиљке на стомаку. Међутим, то је лапаратапоралапраскопска операција била, па ће ваљда већи део да нестане.

Na kaziprstu od operacije kostane ciste, na koju idem opet za par dana.

Imam tri vidna ožiljka i jedan veliki u srcu :$ lolo

Najveći je na desnoj nozi iznad članka. Kacam bijo mali dobio tri šava. Otac pravio staklo za vrata i dok je stavio dole na zemlju da ga isiječi po želji, ja šejtan skakutao okolo i oklizne mi se noga i pravac na ćošak stakla. Krv kipi ko kandilji.

Drugi je na srednjem prstu na desnoj ruci. Zapala mi nekako ruka, ne znam ni ja kako, između vrata od sudopera i onog lima i od taj lim se nekako poderem. :D

Treći je na desnoj obrvi. Buraz i ja gledali kroz onu motku što se diže cerada od kamiona, on sa jedne, ja sa druge strane. I dok sam škiljio kroz tu motku (cijev) on gurne svoj kraj i razbije mi arkadu. I dan danas se vidi ožiljak, razdvojio mi je obrvu. :-)

Eto...

Štetočino, dva ožiljka neće. Ličiće na rupe od metaka. Ima moj marido. Operisao se pre 7 godina; rekli mu, nestaće za godinu dana ali eto ....

Drugi je na srednjem prstu na desnoj ruci. Zapala mi nekako ruka, ne znam ni ja kako, između vrata od sudopera i onog lima i od taj lim se nekako poderem. :D

Не вјерујем нешто у ову твоју верзију. Морао си некоме показати тај прст да зарадиш ожиљак на њему :Д

Ко га јебе. Ја сам докторима рек'о да могу по читавој кожи да ору ако 'оће, само ако ће ми од тога бити боље. :Д

Hahahaha, poderao ga dok sam ga gurao u čmooor

Глава, аркада, брада, кук, оба кољена, један лакат, табан.
Посебно је интересантан овај на аркади, настао је приликом бављења екстремним спортом (читај: шах). Не зајебавам се.

Имам један огроман 20 центи сигурно од кузце па доле, на руци 5-6 мањих и то би било то

Уф, имам и ја на руци грдило.

Је л' то од онда кад те спичио бус на пешачком?

Ту сам остао без једне руке. А на овој другој да, све од тога.