Prijava

''Atinine sveštenice pričaju ovu priču o njenom rođenju. Zevs je žudeo za titankom Metidom, a ona je na sebe uzimala razne oblike da bi mu izbegla, dok je najzad nije uhvatio te je tako zatrudnela. Jedno proročanstvo Majke Zemlje najavilo je da će to biti žensko dete a da će sledećeg puta Metida roditi sina kome je sudbina predodredila da smakne Zevsa, baš kao što je Zevs smakao Krona, a Kron u svoje vreme Urana. Zbog toga je Zevs medenim rečima prvo namamio Metidu u postelju, a onda je iznenada progutao i to beše Metidin kraj. Zevs je, međutim, kasnije tvrdio da mu Metida iz trbuha daje savete. Posla izvesnog vremena, dok je šetao pored obale jezera Triton, Zevs dobi napad glavobolje, izgledalo je da će mu prsnuti lobanja. Urlao je od bola, tako da je ceo nebeski svod odjekivao. Hermes je dotrčao i odmah otkrio uzrok Zevsove nevolje. Zevs nagovori Hefesta, neko tvrdi Prometeja, da donese čekić, i da mu načini rez na lobanji, odakle iskoči Atina uz snažan poklič i u punoj ratnoj opremi.'' - Robert Grevs, ljudina kakve nema.

"Bog vas kleo pogani izrodi, što će turska vjera među nama, kuda ćete s kletvom pradjedovskom" - P.P. Njegoš

"Nikada nisam dozvolio da moje školovanje ometa moje obrazovanje." Mark Tven

“Um je sve. Ono što mislimo, postajemo.” – Buddha

"Bog vas kleo pogani izrodi, što će turska vjera među nama, kuda ćete s kletvom pradjedovskom" - P.P. Njegoš

Citat naroda koji se opuči gledajući turske serije, jedući turska jela, pijući tursku kafu, kupujući njihove proizvode od plastike, garderobe i ostalo i kojima je kako samo da se ljeti dokopaju turskih plaža.

"Eh da se ja pitam... Malo bi tu bilo odgovora."

''Ide cura po sred sela, šesnest posto nevesela.'' - citat iz neke bećarske pjesme

pobeda od izjave ta je,tenore-ollanik

Оланиче, да ме јебеш ако сам ишта разумео. хД
Да не буде спем:

''If it smells like mošus, it is mošus.''

Šćepan Dujović

"The only thing Columbus discovered was that he was lost."

Žene jače prde od muškaraca zato što deru iz dvocjevke.

If you are not supposed to eat cows, why are they made of food?
Normal people : 1
Vegetarians : 0

I have two hands. You have two butt cheeks. Coincidence? I don't think so.

Ako je voliš, pusti je... Tu po dvorištu. Da prošeta malo. Poslije je opet veži za radijator.

Meśa
If you are not supposed to eat cows, why are they made of food?
Normal people : 1
Vegetarians : 0

Fala na podsjećanju. Odoh ovo da mećem na zid kolezi koji je vedžetarijanac.

"Једини начин да будеш сигуран да никада нећеш постати фашиста јесте да заволиш цигане." Драгишић

Mark i Džez pošli kod dvije ribe kući. Jedna se setila da imaju vodke tu neđe.

"O Bože vodka. Biće orgija. Super, razočaraj tri osobe umjesto jedne."

http://www.imdb.com/title/tt0387764/

"Nijedna te žena voleti neće kao što te volim ja."

Edipina mater

"Go queued ffs, 30 min w8!!!"

Carlos MeloBR

Mišljenje je kao dupe, svi ga imaju ali je ono od tvoje majke najljepše.