Prijava

ahahahah nije, ali praktično jeste, bio je tu svaki drugi treći dan.
izvini mozak mi ne radi :D

reži ili prede?? :D
je l' mu je naduven stomačić malo? moraš mu dati tableticu protiv parazita. i ako imaš keša odvedi ga kod veterinara.

Е да, изгледа да преде, ипак. Шта му то дође? А стомак, јбг, могуће да је мало надувен, мада и не знам какав треба да буде.

e, sad, hrani ga granulama najbolje je..
nemoj da mu daješ mleko, samo će se prosrati od toga, možeš kuvanu piletinu i tako to..

Данас му дао млеко, било му до јаја. Шта ја могу да му дајем од ове домаће хране? Грануле и те глупости ћу кад будем при кешу.

Да, интересује ме највише ово за дисање?

granule ti se najviše isplate, veruj mi. sad, ako si iz bg-a savetujem ti pet centar, oni su najjeftiniji.
e, sada ovaj moj najviše voli neke canaillou granule koje su kapiram krš, ima ih u interexu, francuske su. a kad sam pri kešu onda jede hill's.
obavezno moraš da mu daš tableticu, ona je cirka 300din i to će ti za mače trebati četvrtina meščini.
možeš meso, naravno. nemoj samo da bude začinjeno. i ne bi trebalo da mu daješ nešto što sadrži luk.

a kako diše? nisam skapirala taj deo.

Да, скапирао сам већ чим не треба да га храним, слично као и код паса. Него, је л' има нешто посебно што би требало да му дајем сад пошто је маче? Читам сад да им је најбитнији тај неки старт у развоју...

Што се тиче дисања, као онако промукло се чује неки звук, јебем ли га.

mislim da treba da ga odvadeš kod veterinara, ono.. jest' da deru ali deluje ozbiljno :/
e, 'naš kako, čini mi se da treba da ga navikneš na granule od malena.. ja mu tad davala neke za juniore (mislim, još uvek jede hranu za juniore), friskies gulaše, isto za juniore, u konzervi, jer su najjeftiniji.. paštetice neke. i hranu koju ja jedem :DD

Imam mačka, zove se Žuća. Metiljav je, ne jede granule i sve što nije meso. Lebac natopljen u ulju ili nekim sirevima samo oliže. Mjauče stalno, kao da priča. Okačiću njegove slike ovde. Ima manje od dve godine.

sad kako je poraso i kako ne smara "aaa, neću granule, hoću nešto mekano aaa kupi mi" dajem mu samo granule + rendom hranu.
jbg, studencki :D

Тренутно ја немам кинте ни за те грануле, а камоли ветеринара. Рокаћу ја њему месо и сву ову храну за људе што има протеине... па шта буде, јбг.

ok granule su tipa 400din kg, a tebi treba pakovanje od 400gr, dakle manje od 200 kinti.
za meso se ima nema se za granule, eeee svaka čas :D

А до јаја, нисам знао да је тако јефтино то срање.

Али пошто ћу можда да га пустим ускоро у дивљину, контам да је боље да га не навикавам на ту фенси хрнау.

@christine kako ovaj prvi post ima neki šmek gde si piša, kenja, sere upotrebila po nekoliko puta u istom

e, sad, hrani ga granulama najbolje je..

Ako je stoka malena, da mu nisu pretvrde granule...? Ovaj moj dok mu zubići nisu malo ojačali jedva ih žvakao. Sad ih totalno bojkotuje. Radije neće ništa jesti no granule.

Đe ste robovlasnici (ili kakos e već zovu oni što drže životinje u zatočeništvu). Jeste zakantali vrata i prozore da vam ne pobjegnu ljubimci? Stegnite im ogrlicu, što je sigurno sigurno je. Evo nešto da drkate na ranu zoru:

http://www.youtube.com/watch?v=5fVusgCVkPg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1385691_10202489460141686_2078063930_n.jpg

Mora da je fin osećaj kad posjedujete nešto živo, nad kojim ste nadmoćni a?

ako nekog zanima ja problem rešila nisam.
ubiću se.

A koi problem bi?

I imam i ja jedno pitanje...
Našla neko mače, ima ofrlje mjesec dana, stomak mu ko kod trudnice, reče veterinar da ima gliste i dao mu onu tabletu, no međutim i dalje mu je stomačina ogromna. Kaj da činim?

ne znam Boga mi moga, ostavi me na miru