Prijava

Šta će drugo Smorka, nego da gnječi pečurke, drobi travčice i nabifla Alchemy na 99.

Šta si ti, Almaleksija, hehe?
Ili možda Mefala, pa sam tvoja anticipacija? :)

Uvek budžim iluziju i konjuraciju, personality mi je imperativ. I uvek sam mag. Skajrim me je iznenadio sa zanimljivim mislijama za Dark Bradrhud. Uzmem nabudžim strele (inače ne nosim oružije, samo oklop) i konjuraciju (ali samo onaj deo za dedre i oružije), i onda stvorim sebi dedrički luk i strele (uz to jači nego običan) i onda se šunjam (i to maksimalno) i pičim strelama (i posle figurativno te strele nestanu i nema dokaza nikakvih), i onako sredim lika dok još sedi u stolici, posle se samo približim i ono strela u čelo, ah good times. Ako ne uspe iz prikrajka stvorim dva Dremore i gledam kako ga kolju, a ja ne prljam ruke, pravi damski pos'o.

Dragonborn mi je bio genijalan. Nelot je kralj! I u Skajrimu omiljena misija mi je bila za Hermejusa, rek'o kako Lorkanovo srce da se nađe, majko mila, baš me bilo zanimalo.

Мени је безвезан био сторијалн за Дарк Брадехуд у Скајриму, док је у Обливиону био јако занимљив. На којој тежини пикате Скајрим?

Мидиум. А дарк брадрхуд има један од јачих сторилајнова у игрици. Тивс гилд је много сморенији.

Ja sam u početku pikala na adept/šegrt, zato što mi baš, baš šlj išlo, nekad se iznerviram kako me lako srede, kao da jednom budem čisti mag, ne battlemage, išla sam u haljini bez oklopa, i nije mi bome bilo lako. Ali ova tehnika nabudžiš sneak (celo), archery, illusion (prvu polovinu, čisto da nevidljivost imaš za pola mane), konjuracija (isto samo deo za dedre), bilo mi skroooz ok i na ekspert, na master je malko zahtevnije i traje duže svaka borba pa smara, ako si nestrpljiv sa pričom, ali može (za likove, zmajeve prebacim na adept, nemam živaca da se mlatim sat vremena sa njima), jer ja ostanem u senkama i samo sačekam dremora lordove da urade posao za mene, usput možda iskoristim onaj urlik as-janir, da vidim koliko ima ljudi okolo (nekad možda gađam strelama i pomažem dremorama, mada su jaki oni, a mađije imam koliko nećeš tako da uvek mogu da postanem nevidljiva). Legendary nisam stigla da probam, jer mi je pao sistem, morala bih opet da instaliram i budžim heroja, možda za leto.

Da, uvek sam Bretonka. :)

A Morrowind uvek na najteže, jer sam se izverzirala, napamet znam igru, eno još je imam u kompu, ladno.

kaće elder skrols onlajn zna neko?

Proljeće, april nekada. Pa probaj da nahvataš ključ za beta verziju,

https://www.youtube.com/watch?v=dg0Kq0bkPm0 Трејлери јебу. Подсећају ме на оне воркрафт 3 трејлере, док је то још увек била нормална игрица.

ja sma već učestvovao u prethodnom beta iventu, ono, po grafici je dosta bliže oblivionu nego skajrimu, ipak je to onlajn igrica. kvestovi su okej, ima ih kolko oćeš, ali je već posle 5,6 elvela zajebano da se rade solo.
tek od 10 levela se učestvuje u pvp kad se odlazi u cirodil, do tada je pve koji je zabavan kad se radi grupno.
Ali sidžovi u pvp su stvarno predobri, fazon maunt en blejd vorbend, samo što su prenabudženiji i mnogo lepše odrađeni:)
ali, da je pazarim za 50 jure + 10,15 jure mesečno da plaćam, pa loool. nikad.

е, јел добио још неко позив да тестира данас(петак) ово говно? ако јесте, могли смо заједно, ја појма немам шта треба да скинем

ja ću pikam verovatno, već imam stari ali važeći beta ki i za naredne nedeljne ivente. Sve do zvaničnog puštanja u pogon ESO, 4. aprila. Onda se čeka neki piratski server posle godinu dve ili mogućnost prelaska na fri tu plej kad ukapiraju da ljudi neće da daju pare za tako nešto što realno i ne vredi tolikih para.

јел то вечерас? шта треба да скинем? ајмо заједно

Uvek asasin. Šunjanje bez prestanka, strela i ako baš zatreba nož. Uvek dark elf, ženski.

Ja tako volim da sam neki battlemage badassssss.

Kad sam davno igrao Oblivion, znam da sam bio THIEF :)

какви мејџови, курац палац. света мачколика српска животиња кађит, лопов, шуњалица и само му дркам арчери! стрела и удри

Uvek asasin. Šunjanje bez prestanka, strela i ako baš zatreba nož. Uvek dark elf, ženski.

Realno, dark elfovi jedino što valja od rasa, a asasini i strele i tako to jedino što valja od klasa. Da se makljaš ko džiber je sranje, a magije su mi njah urađene nekako.