Prijava

nije šprdancija. sinoć sam sanjao da se žajk vratio iz banije, i probudim se znojem obliven.
dohvatim telefon pored sebe i ulogujem se da provjerim, tek onda sam mirno zaspao.

Sanjam kao sedim sa Kaizenom i on mi se žali kako je finansijski prs'o i da je zato bio primoran da proda Vuku nekom Nemcu za male pare. Baš mi bilo žao.

Baš mi bilo žao.

Nemca?

Snovi Vukajlijaša o Vukajlijašima i obrnuto

Ultra moronsko botovsko paćenička forever alone tema.

Још ми само фали да вас пођем сањати...

atensen hor tema.
razmisljas o nekom onlajn niku i kasnije ga sanjas...madafaka sega mega najeb nolajf varijanta.
sto sam pun engleskih posrbljenih izraza.fak jea

лололо шта сам сањо.
Ја у врбасу на неком срање рођендану, а оланик и џела висе у кули код џеле на стану, и чујем се с олаником као он ми говори неки лик ме чека испред куће где је рођендан, ја излазим кад оно неки лик исти он само седе косе. Ја гу ту све замарам како ћемо до куле ја сам слаб са кешом, а и он је, и не контам да је он ту колима. Паркирао он кола испред неке кафане, кад оно ту маса вукајлијаша, трпају се у његова кола, назад све неке жене, једна личила на натнат, углавом све су биле на тај фазон и све плаве ал им фаце били дебеле. А овај други оланик чија су кола, све виче је л ту ела, је л ту ела? Ту је још неки вукалијаш са нам, нез који. и углавном долази неки ортак огроман, а ја неам снаге да му приђем, него лежим на бетону, устаје ме он и нападнемо га ми за две црвене да нам да . И не да нам. Одјњедном се преко пута паркирају кола, нека тешка крнтија, мини кола, и излази луди чак, и дотрчава и утера нас у кола и тоето, ту се будм.

hahahahahhahaha

ја излазим кад оно неки лик исти он само седе косе

to sam ja bio,nego mi nije bila seda kosa,bio sam kod dzele na stanu(if ju nou vot aj min lolo)

hahahahhahahahahahahahaha, stavi kapu sledeci put

ја сам сањао елека мајке ми, нико ми не верује, сањо сам га на зеленом кавасакију, паркирао га испред врата одма, и тако све у црно био обучен, црна кацига, јакна и после 2 минута ћутања реко ми ЛЕЛ и отишо у правцу сунца, онако висински

da to nie bio goust rajder?

гоуст рајдер излази само ноћу соме

сањам још плаве косе твоје

Sanjao sam nocas da vas nema

stefana kostica sam sanjao jedno 7 puta

sanjam da te opet gledam kako sišeš
kako sišeš dok savija se trava
i dok me dira tvoja kosa plava
tvoja kosa na mom kurcu draga

saaanjam da se opet prcamo u klasju
u tom klasju što leži tu pod nama
i dok luta moja kita vrela
kita vrela preko tvoga tijela

samo jedan kurac imam i uludo ga bacam
jer zavoljeh jednu ženu ženu koju sanjam

Nocas sam sanjao da blejim sa nekom rendom ekipom na autobuskoj stanici, i svi pijani i drogirani leze po podu, neki koji su se snasli na vreme uspeli su da se naslone na onu nadstresnicu od stanice pre nego sto su overili... i odjednom se pojavljuje fejzbukmanijak sa buksnom i kao:e tebra evo ti, i ugura mi buksnu u ruke (a ja jedini bio strejtu u snu, a i inace nisam iz duvacke sekcije...) i ja uzmem da varim, i gledam oko mene svi leze, svi overili, fejzara samo sto ne padne u trans i dolazi jedan ortak iz srednje, pajdoman teski i kaze:matoooori, ponosan sam na tebe, mnogo mi je drago sto varis sa nama, ovo mora da se proslavi, daj jos jednu buksnu vamoo!
Mora da mi podsvest govori da treba da pocnem da varim LOL...

Ja sam jednom sanjala Smorku, tj da sam usla u apoteku nesto da kupim, a tamo Smorka.