Prijava

Imao sam polar storm, ali mi je spletom nesrećnih okolnosti neki ciganin ukro sve mu jebem, čak sam i policiji prijavio bolje da nisam

Ovaj moj nije toliko pržački... uzeo sam ga za početak, dok malo ne izgubim kila, a posle ću neki opasan road bike duzmem, premda dobra mi je ova merida za po gradu i prirodi...

ma za grada nešto lagano baš baš lagano je vrh
ja sam umirao dok sam unosio i iznosio ovaj moj u podrum, bio čelični ram

Check out my 28.6 km Ride on Strava: https://www.strava.com/activities/504069994

Kad kažem "grad"... :) Ovo je inače bilo samo do ortaka, koji živi pri centru. Ja sam na zapadu. Znači - imaš još istok, sever i jug. A onda imaš "prirodu" :)

kolko tebi lepo, imas vise od 500m ravno da biciklas :(

ovde bukvalno, u "ravnicarskom" kraju gde sam ja, imas najvise oko 10km ravnog

Pa dobro, ravno je kada idem uz obalu. Inače ima i do 300 m uspon :)

moram nekome da se izjadam na temi biciklizam, ukrade mi neki šaban sinoć SIC sa bicikla, a imao sam amortizer u šipci od tog sica, sad se opet vraćam na onu krutu propast

Ko krade siceve sa bajsa pravo na izvršenje smrtne kazne. Ništa sud, ništa porota.

i to ajde da sam ga ostavio bilo gdje nego u baš strogom centru, na tu tačku gledaju i trg i glavna pošta, pa jebemu

za smrtnu kaznu se slažem, mada možda mu je okej samo dati bajk bez sica da pedala svaki dan po 20 kilometara u tom položaju, pička mu materina pogana

Kakve su one gelovane gume?

Jel mi se isplati baciti 50 evra na njih. Ja vozim samo po brdu, znači nema ravnog ili uzbrdo ili nizbrdo.

nije bitan nagib vec podloga

A asvalt i kamencina. Kamenje onako ostrije.
A kad idem kod babe imam mozda 3 kilometra makadama.

Pucaju mi cesti gume tj buse se. A smara me da stalno dajem po 5 km, jer nece niko da zakrpi probusenu gumu od bicikla, imao jedan vulkanizer, al umro. Sad nema niko da krpi.

Mislim da u 3 godine mogu isplatiti gelovane gume ne kupujuci ove od 5 km.

Mada mogu i one da se sjebu. Samo da se sneg skroz otopi pa biciklizam polako.

Ne znaš da okrpiš gumu? E muko.

Pozdrav pičke biciklističke!
Adria bicikli, kakvi su? Imaju neki na akciji u Konzumu.

Kupi...
...detetu da se igra.

To ti dođe kao KPLUS proizvodi, jestivo je, al nije Milka jbg.

http://www.sjajnevesti.com/wp-content/uploads/2015/08/treca-biciklijada-cacak-kostunici.jpg
Ја сам овај на сивом Накамурињу :)

Требало би да отворим сезону сад за викенд, ако послужи време.
Иначе, на последњој прошлогодишњој вожњи сам фасовао неког тврдокрилца испод очног капка, једва су га извадили у болници.
Памет у главу, наочаре на вуглу.