Prijava

Та твоја најдража је баш за ту ђе је сад :р

Da, slažem se da dukatlije i antidukatlije treba da ostanu u društvu, meni su sve sociološke teme za taj podforum.
Ali ovako predlog mi je skroz ok, samo da ne bude spema. Većina autora su studenti i smatram da bi bilo korisno. Kao što je IT kutak. Tamo ide onaj koga to zanima i to je to.

nije, jer se poklaše ljudi.. :)

Да , ово место просто врви од масе научника и филоЗофа .......

nemojte FILOZOFIJU, dotični će pretrpati forum, a opet ništa neće objasniti ili se dogovoriti.

Mogu da se prebace ove fizika/matematika i tako te teme, ali sve vezano za drustvene nauke nek stoji u drustvo podforumu.

drage mi dukatlije treba prebaciti u nauku zbog.. politike.. :D
zašto? pa da ne bude više postova tipa "to je ah devijantnooooo" no kako i zašto nauka kaže da nije :)

ne bih se složila sa vama da sve teme o društvu treba da budu u tom podforumu. naravno, ukoliko se govori o šatro harmoniji i narušenoj harmoniji.. ali ukoliko je tema o vrednosno neutranim teorijama, onda to ne može tu da stoji pa da ga jebeš :D

Ja to ne bih dirao...ali pošto se znamo ovako, onda sam ZA.

Zašto povezuješ nauku i filozofiju i kakve oni imaju veze sa dukatlijskom temom?

за. ионако правите нови бурек форум.

Zašto povezuješ nauku i filozofiju

možda zato što su neraskidivno povezane?

kakve oni imaju veze sa dukatlijskom temom?

pročitaj malo otakove i moje postove na toj temi ako te ne mrzi, i videćeš kakve veze imaju.

Samo nauka, mada i nije nešto preterano potrebno jer pretpostavljam da je ovde zanemarljiv broj onih koji se ozbiljno bave naukom.

a preeeviše neargumentovanog filozofiranja

Imaš i ti svog učešća u tome.

hahaha lestatu, to što ti čitaš samo deo mojih postova je tvoj problem :)

Nije samo nauka povezana za filozofiju, sve je vezano za filozofiju. Možeš bez ikakvog problema napraviti temu na podforumu, npr. , IT kutak "filozofija korišćenja IT tehnologije" ili na podforumu "politika i društvo" tema "filozofija politike". :)

Ali slažem se da treba da postoji podforum "nauka". Već je predlagano, ali je bila podložna izrugivanju (kako blesavo ta reč zvuči lololo).

+1 za predog :)