Prijava

Petar Pan Pezo$
Ja sam bio dve I po godine sa devojkom koja mi je dala tek posle dve godine...a za tih pola godine pre raskida mi je dala mozda 7 puta....al sam saznao da je moj drug jebao od pocetka veze....sve zene su kurve najvece

Манијак
Натали Портман се не јебе, са њом се води љубав

Тако некако. Субјективно, мислим да је блајвање бар што се тиче жемскиња, интимнија ствар од самог чина коитуса. Што из прича, што из искуства

не знам, мени је као мушкарцу тотално нелогично како петоминутно пијано спајање кукова са све кондомом може да буде интимније и теже за прихватити него стављање нечега у уста што је било окупано пре пола дана а до тад се знојило у гаћама и пишало 100 пута.

sve je receno

Ало, дечурлијо, немој да сте наивне будале као ваши родитељи који су гласали за Вучића. Ако вам девојка каже са колико је момака била пре вас, а ви јој поверујете, онда сте последње будале. Ако их је била са премало - лаже, ако их је била са превише - неће вам рећи. И не треба да знате. Вас не занима са колико је била, него какви су им били курци - већи од ваших, мањи, издржљивији, мање издржљиви, да ли сте ви бољи или неки претходни. Шта ће вам то у животу? Препустите се уживању, временом ћете открити да ли је вредна везе и времена. Курва ти никада неће на почетку везе рећи да је курва, а она која воли да вара са стране исто тако вам неће рећи да је склона курцопаду. Све су на почетку везе наивне, слатке, фине, добре, "имале свега два момка" од којих их је "последњи повредио и оне сада не верују мушкарцима много" (ахам, како да не). Зато само опуштено. Није важно колико их је било пре мене, него да ли сам ја онај који њу занима и да ли ми функционишемо заједно на најбољи начин (у сваком смислу, посебно сексуалном). А онда се њоме ожениш и боле те курци са колико их је била пре тебе. Или можда не?

Samo nek je prirodan broj.

ништа то није битно битно да си јебо

Na stranu teorija, jel jebete vi šta i/ili koga?

Na stranu teorija, jel jebete vi šta i/ili koga?

ja ne...ako je fina devojka ne bi mi smetalo i da je spavala sa njih petoro pre mene.ali bi morala da uradi analizu krvi i da mi da na uvid

I bris iz cmoora

Kako me smaraju ta foliranja kao ne smeta mi što mi je ribu pojebao autobus čobana iz Pinosave, jer je bila pijana i drogirana, a ne smeta mi jer sam liberalan, idem u korak sa vremenom i totalno sam urban. Video sam sveta. Da. Kako da ne.
Ograđujem se od gospode koje pali da im drugi jebu ribu ili ženu, oni su specijalni.
Ali oni na stranu, samo trve nejebač može da izjavi tako nešto, tipa ne smeta mu što mu je neki Agilni ulazio u verenicu dok joj je Čava udarao karom čelo i kitio je sa 70 kinti. Ni zrna alfa mužijašluka u takvom čoveku nema. Na kraju krajeva, kapiram da bi onda morali da kažu da im ne smeta ni verovatnoća da im je keva upražnjavala gengbeng takođe.

Dokle?

Zvezda, Srbija, nikad Jugoslavija.

sa sto vise njih je bila-to bolje

Bushido pa ti onda jedino da ides na skadar da trazis neku albanku one valjda nisu promenile mnogo jebaca..ne znam koji je tebi br prihvatljiv...jbg normalno da bi retko ko ozenio prostitutku ali prosecne devojke recimo do 30 god su bile najmanje sa njih 10..po mom misljenju od 10 do 30

Pa dobro, ti pročitaj ponovo šta sam napisao, pošto očigledno da nisi razumeo.

Evo da ti nacrtam:

NISAM REKAO DA TRAŽIM RIBU KOJA SE NIJE JEBALA.

SAMO SAM REKAO DA SVI KOJI KAŽU DA IH APSOLUTNO ZABOLE ZA BROJ PRE NJIH - SERU.

I malo interpunkcije, ako nije frka. Uguši se čoveče..

SAMO SAM REKAO DA SVI KOJI KAŽU DA IH APSOLUTNO ZABOLE ZA BROJ PRE NJIH - SERU.

Tako je.

Lukѕ
Na stranu teorija, jel jebete vi šta i/ili koga?

не ону коју нам срце иште лоло
;о)

:мирно чека бан:

Ponoviću što sam rekao džentlmenima na četu:

Niko ne spori promiskuitet žena, koji je verovatno i veći nego promiskuitet muškaraca. Pogotovo ovih ovde koji drndaju segu i internete.
Dakle jasno je sve to.
Samo nije da želim da imam uvid u broj likova koji su te jebali kučko. Ćuti i pusti me da gajim iluziju da sam ti drugi.
I nemoj da mi govoriš "idem da piškim", jer to nije ni malo kul.

pa ja sam razumeo da ti je bitan br pa sam se pitao kako ti izvodis zakljucke na osnovu tog broja..sta ako ti recimo kaze 15.sta te zanima br, nije valjda da svaku pitas za br

Pa ne pitam. To upravo i govorim. Ne zanima me i ne želim da sliušam istorijat kurčevine koja je galopirala kroz nju.
Jednostavno svaki muškarac je sujetan. To je normalno. Osim ako je slina. Onda nije sujetan.

A sam mislio da je spika o random ribama a ne o nekoj koju ces da zenis.

ako nije nevina u kucu mi nece, spike "ti si mi drugi" nek prica u pricaonici.