Prijava

obestinilo se ono sto sam vec naveo na ovoj temi dok je bila ziva..
Racunica je jasna..dolazi u Beograd da zapocne turneju kako bi promovisala album koji jos nije izdat. U katastrofalnom stanju su je izveli jer su je pola ubili. Umire i upada u klub 27...ceka se da se prasina malo slegne, znaci ne vise od mesec dana i BUM novi ne izdat album izlazi ....milioni se kote..svi srecni.
Majkl Dzekson je svojom smrcu vratio sve dugove i otisao u debeo plus...

Kako ste jadni svi vi što pljujete po njoj. Jadniji ste od onih što šatro kukaju za njom.

+1

EDIT:na post gore...upravo videh u novinama

08:15 - Prodaja albuma skočila 37 puta

Samo dan posle smrti Ejmi Vajnhaus, njen album “Back to Black”, sa kojim je osvojila čak pet "Gremija", obara sve rekorde u kupovini na Internetu. Na drugom mestu je Britanka Adel, na trećem i četvrtom mestu ponovo Ejmi Vajnhaus i njen debi album “Frenk”, kao i luksuzno izdanje “Back to Black”. Prodaja albuma Vajnhausove povećana je čak 37 puta, dok je prodaja singlova porasla 23 puta.

sta ce biti sa novim...ZIVELO POTROSACKO DRUSTVO

Jebo Ejmi, ona je za ovoga amater
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/5c/Ol'_Dirty_Bastard.jpg
"nigga, I'm immune to all viruses,
I take the cocaine to clean up my sinuses"

ljudi,šta je napravila-napravila je,
šta je bila-bila je,
mnogi uz više truda nisu ni to,
ode ona i aj razlaz....

Sto bi iko ko nije voleo Ejmi pljuvao po njoj sada? Niko od vas ne moze reci da je bila takva ili onakva osoba, mi vidimo samo jednu, javnu stranu. Ne mozemo garantovati ni za mnogo blize ljude kakvi su zapravo, a kamoli za osobu koju smo eventualno videli na bini. A ne znam ni kako moze iko da joj nalepi etiketu loseg coveka jer se drogirala- glupa mozda, ali ostale stvari ne.
A ne znam ni sto bi iko ko je voli nju sada zalio, strasna je smrt sama po sebi, ali stalno ljudi umiru i nas boli kurac za to. Nije kao da smo provodili vreme sa njom, zabavljali se, da nas je drzala u zagrljajaju kad smo tuzni, etc. Realno ne bi trebalo da bude neka velika razlika nama od recimo napustanja scene, prevremena penzija, etc. Njeni voljeni zale za njom i to je to, trebalo bi da ostali gledaju svoja posla.
Mislim kapiram donekle trip- mislili su da je "poznaju" pomalo kroz pesme i intervjue. Ali isti trip je kao kad komsija umre, a mi licemerno zalimo, jer smo ga osecali koliko-toliko bliskim, a nemamo blage jebene veze ko je zapravo bio.
Jedini kojima bi mozda trebalo da se bavite (ne bi, ali to bih razumela bar) su pacenici koji se sablaznjavaju sto je, oh Bogo moj!, neka javna licnost preminula. Ostali... koga boli kurac?

Kad vec laprdam- ne kontam kako je moguce da se ijedan njen fan razocarao koncertom. Kao kad bismo otisli na Partibrejkerse i ocekivali da Cane zapravo ne pljuje publiku. Znali ste dobro ko je i sta je, ako vam se ne svidja sto ste dolazili?

bole me brige lolo,ali mislim da nije isto dati par iljada za Ejmin cert naspram 500 rsd najviše da slušaš Caneta.

Ali ljudi koji je slusaju dobro znaju da se drogira! Tj past tense. Sta su ocekivali?! Glupost.

rekoh već, bole me brige.

O pokojnicima sve najbolje.

На овој листи одапелих од оверења, од спортиста највише има професионалних рвача. Јел то неки знак?

Кога боле курци за ово? Јанкела ПВТ ВТП :*

дрогирана куробештија

Мени је јако колко она и Џенис из Пријатеља личе. :)
http://www.cinepalomitas.com/wp-content/uploads/2008/06/amy-y-maggy-janice-parecido.jpg

Али добра је риба била Ејми, само је имала сјебане зубе од спида, јебига. :(

Ružna drogirana kurobeštija. Ne bi' je čak ni jeb'o. Pogotovo sad.

Добра бре пичка, немо зезаш. Не бих је ни ја јебао у овом стању у ком је тренутно, али има ту нешто, све сем тих зуба који шкрипе ко цикулар.