Prijava

zaista nemas veze o tome koja je zivotinja po strukturi najbliza coveku ili se samo pravis? Cudi me da pored tolike emancipacije ne znas osnovne stvari...

zaista nemas veze o tome koja je zivotinja po strukturi najbliza coveku ili se samo pravis? Cudi me da pored tolike emancipacije ne znas osnovne stvari...

Благо мени кад ти знаш, као што и знаш значење речи еманципације, па је мећеш где нема везе с мозгом. Какве везе има еманципација са било чим овде?
Много животиња је слично човеку по неким структурама. А 4+ сам добио јер сам очигледно погодио сујету учитељице.

JOj, ja stvarno vidim da je nadriblane dece ovde mnogo, jedini izvor mudrosti je vukajlija.. i provaljujem izraze, da bi zvucalo sto mocnije, a u drustvu ne bi upotrebili ( sem kad se prave vazni ) jer niko ne bi razumeo ... ili mozda bi.. mislim pseudofilozofiranje..cek... Aboniacija... logike ( hahahahahah ) pseudonacuni pristup.. ahahahah svaka cast, ljudi ja nisam ocekivala ali tako je kako je, koma do bola ! E ali najmutnije mi je ovo ...pristup materiji.. sto bi rekli " momak ti bas znas de ti je peshkir"

svaka ti chas' hahah ! Laka noc do sutra.

Iz ozboljne teme napravljena komika ali ne brinite vratice se u normalu samo dok se ispucate sa izrazima, pa nije ni Vuko neiscrpan.. Sta ce te onda...

Oj, ja stvarno vidim da je nadriblane dece ovde mnogo, jedini izvor mudrosti je vukajlija.. i provaljujem izraze, da bi zvucalo sto mocnije, a u drustvu ne bi upotrebili ( sem kad se prave vazni ) jer niko ne bi razumeo ...

Е, да! Прочитај једно пола вукајлије и научићеш нешто ново, онда можеш нешто озбиљније. Можда и немам друштво, па ми није потребно да причам "разумљиво".

Iz ozboljne teme napravljena komika

Време је онда да кажем
ЈА ЈЕБЕМ!

ispucate sa izrazima,

Бар разумем сваки твој израз, који убациш где стигнеш, како би "издигла" своје излагање, а при томе нема везе да ли има смисла. Ако ти смета мој начин излагања, радоћу га поједноставити. Али, и поред тога, не мораш бахато да скрећеш пажњу на чињеницу да су ти они неразумљиви. Само кажеш и све преводим на прос' језик. Сматрао сам да неко, ко жели озбиљно да дискутује о нечему, има добар речник.

A nemoj te se svadjat! Vodite ljubav, a ne rat!

Пре свега ово није малињак, ово је купињак.

Nisam neki botanicar, ali meni ovo lici na ariš.

Ma ko se svadja...

Ma meni nije jasno sto se neko mesa u razgovor kada nema o cemu da prica na tu temu.

Da li si siguran ti sta znaci Emancipacija? U kom se kontekstu moze sve koristiti a? Nemoj drnjati po Vukajliji vec se seti iz razgovora koliko je neko puta upotrebio tu rec.

Meni je smejurija toliko koriscenje reci koje 70% ovde ljudi ne razume. Moje bahato skretanje paznje na tvoje izrazavanje je posledica tvog bahatog pokusaja da pokusas da ispadnes faca brajko.

Verujem da kada bi se sreli oci u oci ne bi umeo da sastavis dve prosto prosirene tako da me ni malo ne dotice to sto pises..

Ti jebes ... hahahah :) Ako si musko to je u redu, nemam pojma sto si toliko odusevljen time.

Madzgalj, meni ovako da kaze u Belgiji... au

auuu katastrofa. ti ga krstiš ono prdi. Imaju li ova današnja deca neku lektiru da rade za raspust?

Boginjo, imala si pomalo nerazumljiv uvod u temu koja te interesuje, i tvoj naknadni postovi su pomalo konfuzni i sa malo razumljivih zaključaka. Verujem da te interesuje ova tema, ali polako, nemoguće je da čim ti sine neka ideja obavezno u vezi nje budeš u pravu. Ljudi, koji su očito stariji od tebe, potkovaniji znanjem i zreliji (ne želim ovim da te omalovažim, nego prosto sve dolazi u svoje vreme) su izdvojili svoje vreme i pokušali da ti objasne gde grešiš ili gde si u pravu (čini mi se da još uvek ne znaš ni gde si i zašto u pravu što se tiče teme). Mogla si makar da razmisliš o onome što su govorili a ne da ih vređaš. To bi bio najveći uspeh koji si mogla da postigneš pokretanjem teme. Ako si ti zacrtala u svojoj glavi da si jedino ti u pravu bez da se osvrćeš na tuđa mišljenja, onda nije trebalo ni da otvaraš temu, na kojoj treba se diskutuje sučeljavanjem stavova. To je smisao internet foruma. Ovako si sama učinila temu besmislenom

Kažem, lektira za raspust ti je moja najtolija preporuka, tu nema greške a internet forum nigde neće pobeći

P. S.

ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će

nema razmaka nigde

Ljudi, koji su očito stariji od tebe, potkovaniji znanjem i zreliji...

Oprosti File-pasha, ali Dotterov nastup na forumu malobrojni bi nazvali zrelim, da ne spominjem tek moje postove ;)

Ljudi, koji su očito stariji od tebe, potkovaniji znanjem i zreliji (ne želim ovim da te omalovažim, nego prosto sve dolazi u svoje vreme) su izdvojili svoje vreme i pokušali da ti objasne gde grešiš ili gde si u pravu (čini mi se da još uvek ne znaš ni gde si i zašto u pravu što se tiče teme). Mogla si makar da razmisliš o onome što su govorili a ne da ih vređaš. To bi bio najveći uspeh koji si mogla da postigneš pokretanjem teme. Ako si ti zacrtala u svojoj glavi da si jedino ti u pravu bez da se osvrćeš na tuđa mišljenja, onda nije trebalo ni da otvaraš temu, na kojoj treba se diskutuje sučeljavanjem stavova. To je smisao internet foruma. Ovako si sama učinila temu besmislenom

Filantrofobe, na tvoju zalost niti sam koga vredjala niti mi je tema besmislena.

Hvala ti za savet. Molim te da mi preporucis tvoju omiljenu posto se ja bas i ne secam najbolje tog dela sta sam citala u skoli i na raspustima...

Lepo je to o iskustvu ali ne vidim nikoga ovde ko ima iskustva u ovome sto pisem. Meni nije sinula ideja samo vi nemate dodira sa tom tematikom te vam se, naravno, cini besmislenom.

Мајко Кристова...

Lepo je to o iskustvu ali ne vidim nikoga ovde ko ima iskustva u ovome sto pisem.

Ja imam ljubimca cincilu. Jednom sam imao priliku da jedem pecenog zeca, ali me je mladja sestra pogledala tuzno i rekla: ALI NIKOLAAAAAAAAA, TO JE KAO DA JEDES KICUUUUUUUUUUU!", i onda mi se smucio zivot, pa nisam narucio zeca.

Да чујеш само како зека скичи кад га дереш за паприкаш.

Ansksesful trol iz ansksesful.

Hm.. pretpostavljam da bi ovde vise dirnulo drecanje nekog coveka kog kanibali pripremaju za kazan nego neke zivotinje.. nemam pojma zasto vecina shvata samo ljudski zivot kao zivot vredan opstanka... za mene je isto ili pas ili covek, jednaka zelja...

Luconisa, volela bih da imam cincilu jer iz pouzdanih izvora znam da je to divna mala zivotinjica, sa svim svojim isntinktima divna i ljupka...

Не празнослови, леба ти. Видим да су животиње толико узнапредовале за све ово време, како би ми око њих трчали и играли. Шта су икада корисно животиње изумеле за људе? Што да им дајемо исти или већи значај од људи? Када нешто ураде да унапреди људско друшрво и свет око нас даћемо им признање. Не говорим о инстинктима, већ о изумима.

a ja ne prica o izumima vec o zivotinjama... Mislim da je uspeh zivotinja sto su se odrzale na istom nivou na kom su i bile.. za razliku od coveka koji sve nize i nize i nize.. pada...

Mislim da je uspeh zivotinja sto su se odrzale na istom nivou na kom su i bile..

Докажи. То је реко човек. Зашто не питаш животињске историчаре, археологе, анималологе и осталу животињску научну жгадију.

Mislim da je uspeh zivotinja sto su se odrzale na istom nivou na kom su i bile..

Слажем се да је највећи успех животиња да серу где стигну, да се јебу где стигну и да прождиру своје младе, као и да им никакву едукацију (сем уцртане) не пружају, као и да се кољу по вољи и жељи.
Животиње 1, човек 0.

Bravo na konstatciji... mislim da te treba predloziti...

na stranu to sto ljudi seru gde stignu, gde se jebu gde stignu, sto bacaju sve gde stignu, sto pljuju gde stignu, sto unistavaju sta stignu, sto zlostavljaju gde stignu, smrde gde stignu, prde gde stignu, pisaju gde stignu, ubijaju gde stignu, biju koga stignu, siluju koga stignu, zagadjuju sve sto stignu, ostavljaju bebe gde stignu... ma sve to na stranu. Covek je razumno bice...