Prijava

Just cause 3? Dvojka je ojebala zestoko, nadam se da nece da useru.

A jel mislis na Sniper Elite 3? Igrao sa ortacima, obrnuli. Zadrzali su kvalitet iz dvojke, malo je produzili, u principu skoro isto i i dalje mi je misterija koji to snajperista rasuje po selima al dobro i ulece u baze sa snajpom, al ko sam ja da im rusim sneska

Ipak je to americki snajperista jbg

aha al izlazi tek krajem godine. Na taj sam mislio, bas sam ga malopre instalirao.

Jel moze neko da preporuci neki dobar horor fps sa dobrom pricom?

Bioshock
Condemned - Criminal Origins
Doom 3
F.E.A.R.
Half-Life
Metro 2033
Prey
Quake 4
Rage
Singularity
Turok

Condemned јебем ти сунце, дан данас се нервирам што није изашао други део за компове. То, први FEAR, Prey и Метро обавезно обрнути, Метро можда најбоље уз књигу по којој је прављен.

Metro jebe, oba dela. U drugom je toliko realistično krkljanje kad ih kolješ da mi se više puta bacala pegla. I priča je vrhunska. Call of Cthulu je ok, mada je grafika krš. FEAR jebe keve, naizmenično super rokanje pa strašnoji delovi, ali priča njah...

Jel igrao ko Ryse: Sin od Rima? Kakav je?

Bioshock mi se nije preterano svideo...
Condemned je odlican i isto mi je zao sto nisu napravili dvojku za komp.
Metro kec mi je zivo sranje, dvojka je malo bolja... za razliku od igrica koje se, po mom misljenju, nisu proslavile ni po naraciji ni po samoj borbi i atmosferi, prva knjiga mi je jedna od omiljenih knjiga tog zanra, i stvarno je odlicno odradjena.
Call of cthulhu je dobra igra, ima zanimljivu pricu i dobru atmosferu, ali ocajan borbeni sistem... da su se malo vise potrudili mogli su da naprave vrhunsku igru.
Fear 1 sam igrao nekoliko sati i smorio se od pucanja po obicnim specijalcima, previse dugo traje taj deo gradjenja tenzije a nista da se desi... kontam da je vrv dobra igra, ali me smara pucanje po talasima specijalaca koji naviru. Half life sam igrao davno, i keca i neki od novijih, cini mi se da dvojku nisam igrao nego epizodu 1...
Prey sam igrao demo ako se dobro secam, jel to ono kad si indijanac neki pa te vanzemaljci otimaju? Delovalo je gotivno... jel valja?

Слепи, игрица је прилично линеарна, и свидеће ти се само ако се или изузетно ложиш на историју рима и те форе, (мада и за то постоје боље алтернативе) - или те није брига за невидљиве зидове и недостатак слободе избора и деловања.

Metro jebe, oba dela. U drugom je toliko realistično krkljanje kad ih kolješ da mi se više puta bacala pegla. I priča je vrhunska. Call of Cthulu je ok, mada je grafika krš. FEAR jebe keve, naizmenično super rokanje pa strašnoji delovi, ali priča njah...

Ja sam ima piratski metro i jebeno je bio na ruskom nijesam ima živaca da tražim engleski patch. Igrao sam malo i smorio se jer ništa nijesam kapirao šta pričaju al mislim da bi mi igra bila vrh da su ostavili ruske glasove a da idu engleski titlovi.

Vidim pita je čoek za horror šuter pa bih ubačio u ovaj miks gore i L4D2.
Nije sad strašan nešto al ako imaš društva da igraš sa nekim odlična je fora. Mislim da i pirat može da ćera multiplayer

Biosik je krs, jedna od retkih nezavrsenih .
Call of chthulu jebe, bas ta borba daje neku draz...

col of ktulu je banja igrica.jebes grafiku.

Jeste culi za video-igricu zvanu kaunter strajk? Mnogo je odlicna.
Zajebavam se, ouvaj, meni je Portal kul. Ali nije za slabozivcane.

jel to ono kad si indijanac neki pa te vanzemaljci otimaju? Delovalo je gotivno...

Ваља ваља, врхунски ФПС са одличном причом, знам пар људи који повраћају на пуцачине па их је Преј одушевио.

Иначе што се Кантера тиче покушавам да нађем једноставан начин да опичим Global Offensive, једноставан типа лако се скине, лако се инсталира, лако се убацују сервери итд. па ако је неко у току, јебига фала унапред.

Иначе што се Кантера тиче покушавам да нађем једноставан начин да опичим Global Offensive, једноставан типа лако се скине, лако се инсталира, лако се убацују сервери итд. па ако је неко у току, јебига фала унапред.

Piratske kopije ne podržavaju VAC protected servere koliko sam upućen. Čak ne podržavaju ni sve one koji nijesu VAC protected nego samo one "NoSteam" koji su sad prava rijetkost.
Sve i da nijesu i da moš da igraš na njima nije to to kad nemaš pristup competitive (ranked) serverima a to je praktično jedini relevantan mod igre trenutno.

Uostalom vrijede svakog centa (pic related) naročito kad su na sniženju a trebalo bi da budu sad oko katoličkog vaskrsa ili ako ne tad onda moguće za vrijeme ljetnjeg sniženja.

http://i.imgur.com/l9X0xIs.png

EDIT: Inače, Prey su ako se dobro sjećam radili neki Hrvati.

Jel igrao ko Ryse: Sin od Rima? Kakav je?

Ne skidaj ako boga znas. Ja dosadniju igricu u zivotu nit sam igrao nit sam video. Ono jest, grafika je prelepa, ali igrica je toliko monotona da ti dodje posle 5 minuta da kupis original cd samo da bi mogao ritualno da ga spalis, iritirajuce dosadna.

vrijede svakog centa

И то што кажеш, биће дана.

Ne skidaj ako boga znas. Ja dosadniju igricu u zivotu nit sam igrao nit sam video. Ono jest, grafika je prelepa, ali igrica je toliko monotona da ti dodje posle 5 minuta da kupis original cd samo da bi mogao ritualno da ga spalis, iritirajuce dosadna.

И делује као пренашминкано срање, интелигенција противника је смешна бар по ономе што сам видео на ћубу.

Školjka, jesi li igrao "The Vanishing of Ethan Carter"? Ima horor elemenata, a zapravo je istraživačko/detektivska/supernatural igra iz prvog lica. Interesantno je, predobro izgleda, uvuče te brzo. Ja sam je pokrenuo sinoć, čisto da probam, pa nisam ni skontao kada je prošlo tri sata.