Prijava

Miami hotline. Prešao keca, sad na pola dvojke. Nove igrice, al odrađene pikselizovano 2d, ptičija perspektiva. Ideš po nivoima i treba što brže i efektnije da pobiješ sve likove na lokaciji. Muzika sabija, kripi priča, preporuka.

'Ајде предложите нешто на варијанту ГТА или асасинс крида, углавном да је отврен свет да могу да се зајебавам по мапи и тако то.

mafia
i neki dogs ne mogu sad da se setim kineska igra nešto pa dogs

Sleeping Dogs, једна од најјачих игара тог типа, луди Кинези, тријаде, андркавер пандури, узији, кунг-фу, љуте бабе са сатарама и хаос одрађена атмосфера Хонг Конга.

Watch Dogs misliš vjrv.
Moš i saints row i TES igre (skyrim bi ti vjrv najviše odgovarao jer ima taj neki osjećaj širine po gradovima sličan AC-u).

Идеја са бабом и сатаром ми звучи до јаја. Могу ли да једем керове и мачиће?

e nznm za sleeping dogs ali probaj i watch dogs, naročito ako si igrao nove deus ex igre ima tu atmosferu al je više open world

igro sam saints ovaj
isto neki kinezi nije loša igrica sprdnja teška
skroz neki svoj gejmplej ima malo čudnovat

jeste sliping dogs preko torenta skidali?
ja jednom jesam kolko se sećam i nešto nije valjalo šta znam možda nije tad izašo neki krek ili update

Сеинтс роу сам тројку играо и било ми је до јаја, игра скроз за опуштање... Уђеш у војну базу и побијеш их као Бата Животиња. Пет метака убије двадесеторицу, а осталих педесет лагано нашамараш гољем рукама

Необориви аргумент зашто баталити Watch Dogs и скинути Sleeping Dogs:

https://www.youtube.com/watch?v=XL8tpFYxGrE

jesi skinuo šumare ti na svoj komp
daj link, jel sa piratebaja? i jel si trebo još nešto da nameštaš

Кол'ко ненадјебив саундтрек лололо

И сад замисли Шнајдеру слушаш ово и пичиш Кавасакијем 250Км/х по Хонг Конгу док те јуре џипови пуни лудака са узијима џД

Jesam ja u ovoj pjesmi čuo u refrenu "kami-sama wa hentai" (Bog je perverzanjak; bez "desu" na kraju doduše) na japanskom ili sam istripovao nešto?

EDIT: U jednom trenutku čujem i kowai (strašno)... Možda ima više sličnosti između kineskog i japanskog nego što sam mislio... valjda zavisi do dijalekta jer kinezi nekako kroz nos previše pričaju pa ih ne bih skapirao ni da srpski mlate.

јел има нешто слично фејблу да ваља и да не треба јак комп?

не пратим те игрице пешес година

Песма је о пропасти модерног друштва и организованог криминала у којем братство, породица и част више курцу не ваљају, а ти си дечко болестан лол :П

Probaj Risen keca možda ili darksiders.
Risen ti je više ono mračan RPG a darksiders je više na foru zelde al ima odličan setting

najsličnije, da se tako izrazim, fejblu, jeste "Kingdom of Amalur". pogledaj na tjubu, inače fejbl 3 je takvo smeće veće od balaševičća