Prijava

kupi bolji komp hehe

Продајем ја један, питај Radiationworkera, он гарантује да вреди 450 јевреја

Ceo jebeni dan gledam gejmplej novog Betmena i plačem što nemam računar na kom bih mogao igrati. Prebolesna igra i samo refrešujem jedan kanal koji je odradio najviše sati igre. Za one koji bi da je skinu i igraju, igra ima oko 36GB.

Je l mogu to na Z2 da instaliram?

Kojim redosledom idu ti betmeni, teo bih da pokusam, da vidim oce li mi se svideti

1 Games
1.1 Main series
1.1.1 Batman: Arkham Asylum (2009)
1.1.2 Batman: Arkham City (2011)
1.1.3 Batman: Arkham Origins (2013)
1.1.4 Batman: Arkham Knight (2015)

Batman: Arkham Knight kod mene skida se

Prešao Arkham Knight. Žete igra na više nivoa. Sumnje ko bi mogao biti Arkham knight se lako obistine za one koji su gledali Under the red hood.
Mark Hamil opet kao Džoker iz zagrobnog života je tu da upotpuni Betmenovu psihu.

Одакле ти крек?

Kada sam kupio komp prije dvije nedjelje dobio uz grafičku igru za dž.

nema kreka za betmena,jos uvek,zastitili ga brutalno!
ako bude nekih promena,javljajte,prethodni delovi su odlicni

Nisu svi odlični... Origins je pravljen od strane drugog studija i jeste da ima dobru priču, ali je na dosta manjem prostoru od Arkham city-ja, koji je definitivno igra sa najboljim kombat sistemom ikada

Čitam nešto danas, izgleda da krek neće još neko vrijeme izaći, dok ovi iz Rokstedija ne izbace valjan port. Pošto već ima bar nedelju dana kako je igra povučena, a onaj jedan peč koji su izbacili nije popravio ništa. Samo je omogućio ljudima koji imaju Titan X grafiku ili 980GTX da malo bolje radi, da se kapi kiše razlivaju po odijelu i to je to. Optimizacija je još uvijek nula. Tako da, u neku ruku, i bolje što nije izašao krek, pa da se ljudi dodatno nerviraju jer ili izbacuje na svakih pet minuta, ili ne mogu ni da pokrenu igru kako treba.

Apotheon, The Escapists, Victor Vran, Darkest dungeon, FTL, Pillars of Eternity, Ori and the Blind Forest, Invisible Inc, Ronin, Rogue legacy, Fallout NV, Fallout 3, Sunless sea, Sorcerer King, Papers please, War for the Overworld, Metro, Borderlands:pre-sqeual.

Evo vam neka lista pa skidajte probirajte.

Dajte neki naslov koji niste skoro pominjali.
Samo da nije strategija i onaj vas vuk

Lopov je ok ako voliš stelt igre
https://www.youtube.com/watch?v=7ZyA61BReh8
Nije nešto posebno ali ok za ubivanje vremena

hmm, ovako na prvi pogled deluje smor.
Sta ima dobro od voznji kola a da nije usrani NFS

Nem pojma poslednje što sam skino od vožnji je bio dirt 3 smorilo me brzo

Mислим да је изашла нека нова Trackmania

sta vi igrate u ovim vrelim letnjim danima