Prijava

Je l zna ko može li da se prebači save file sa Walking Dead 1 na Walking Dead 2? I ako ne može, zna li se ima li mnogo uticaja na igru?

Pa skoro sve odluke nemaju uticaj na glavnu pricu, tako da ne verujem da menja nesto.

Znam, al ono npr na kraju prvog dijela kad kažeš onoj maloj đe treba da ide... to mi djeluje kao krupna baš odluka i čak i piše ono "this decision will have consequences" ili šta već.

da li neko od vas iz nsa baš voli da čipuje soni za džabe?

Ja nijesam iz NS, ali ništa mi milije nema nego kad uzmem Soni da čipujem. Najmilije mi je da čipujem dvojku. Kako je to samo uzbudljiv proces, pa to je jedna prava simfonija pokreta koja uvijek uspije da mi podigne raspoloženje.

Čipovanje trojki mi je nekako bilo uvijek dosadno moram priznati. Imalo je nekih novina, što je uvijek poželjno, ali ne mogu reći da su mi se naročito dopale... Međutim to su uspjeli da poprave kod četvorke, koja ima nevjerovatno zanimljiv proces čipovanja, rekao bih čak i zanimljiviji od dvojkinog, ali još uvijek je to relativno novo. Vidjećemo da li će izdržati test vremena ;)

Kec sam samo jednom čipovao i nijesam se baš proslavio. Za mnoge je to omiljeni PS za čipovati, ali ja nijesam bio naročito oduševljen... možda jer sam ipak više vezan za dvojku, ne znam...

U svakom slučaju, ako neđe budem prolazio kroz Novi Sad, poslaću ti poruku, pa ti nađi nekoliko Sonija da ih čipujem :))) Može i već čipovani, da ih odčipujem pa da ih čipujem ispočetka ;))) Eee to je prava zanimacija :D

soni dvojka je, još je i slim mmm

U svakom slučaju, ako neđe budem prolazio kroz Novi Sad, poslaću ti poruku, pa ti nađi nekoliko Sonija da ih čipujem :))

ahahaha e ovde se udavih

al zamišljam kako se neko javlja na ovaj narov oglas, dolazi, čipuje mu soni, a dobri nar ga ne ponudi ni sokom i napolitankama i kao, e hvala ti ko bratu, ništa, vidimo se i čujemo, pozdrav :))

E Ćiro aj kad budeš prolazio kroz Rumu da svratiš da mi kodiraš par Soni Eriksona imam, da malo pojačam cenu kad budem kačio na kp. :)

podseti me na situaciju kad je ona kristina došla na forum s pitanjem dal ima ko jeftiniji za lepljenje tapeta od čoveka koji joj je tražio dva evra po kvadratu, a ona ukupno ima deset kvadrata da izlepi

Hahaha sećam se toga, kao na foru "znam da nije puno, al neću da me neko zavrne :trep trep:" ma jebemti sumrak za koliko može da te zavrne, za 120 dinara jebeno

Hahahahaha
20 maraka jebeni..............

mogu samo da ponudim da zaigramo jednu igru ALI posle čipovanja

Ja trenutno mogu da ti ponudim kurac

Da izvinu ova deca

Aj bre bezi u kurac ili plati 20e ili nauci da cipujes kapiram da bi meni odavde max petoro se iscimalo za tako nesto da mi odrade dzabe(pod uslovom da mene ne mrzi da se zajebavam za bedne pare) e sad uporedi mene ljudsku gromadu i moralnu velicinu i tebe dobrog nara i bice ti jasnije zasto ti je do sada ponudjen samo kurac

Čak i ja bi Psetu čipovao zadžabe.

što si se popalio toliko

Čip čip čip pogodi šta mi treba šta mi godi