Prijava

Фифа, тако кажу стари људи
и бољи је го од 1.6

Jel trenutno bolja fifa ili pes? A videh da je fifa brazil izasla i ima mnogo visoku ocenu u svetu komp al jos nisam citao tekst. I jel ovaj canter global ofensive bolji od 1.6?

Fifa. A što se CS tiče, ovaj noviji kažu da je bolji.

Ok. A jos jedno pitanje, nisam dugo igrao igre pa sam sad kupio novi komp i konacno mogu da igram ove novije, dajte neke preporuke.igram pucacine i avanture (tomb rajder, princ i slicno). Dosta pratim sta izlazi al ako sam nesto preskocio. Valja li bioshock, i dal da igram sve delove?
Nego me zanima za steam, ako ga instaliram npr da bi igrao taj novi kanter hocu li imati problem posle da igram piratske igre koji bi inace trebalo preko stema?

I ako moze neko da mi pusti u pvt linkove za sva tri betmena ali da su verzije koje nemaju problem sa snimanjem pozicije.

Odigraj Far Cry 3 ako nisi, igra jebe na više načina

Milos-88

'Vako:

Mass Effect 1, 2 i 3.
Dead Space 1 2 i 3.
Darksiders 1 i 2.

Sa time se zabavi za početak.

Bioshock serijal je takođe obaveza svakog gejmera, a Far Cry 3 ti takođe toplo preporučujem, što kaže kolega, jebe na više načina.

Hvala. Far cry 3 sam planirao i mass effect a pve cu videti o cemu se radi. Bas sam skoro obrnuo far cry 1 na starom kompu.

A nek' idu u kurac sa WD više. Odigram epizodu, prođe olimpijski ciklus, zaboravim da je ikada i postojalo, pa nova epizoda.

I mene smara to izlaženje po epizodama al dojaja je igra.Kažu da sledeće nedelje verovatno izlazi.

Ma kenjam ja, čim izađe, igraću naravno, samo da kolju sa vremenom, kolju.

Ovaj novi Unreal Tournament biće free?
Neko neke informacije o njemu mrzim me da tražim, vidio sam da će biti mnogo hot

IGRAJMO RETRO- GENERALS ZERO HOUR, INSTALIRAS GAME RANGER I CIJEPAS SDRUGARIMA, AKO IH IMAS.

AKO IH NEMAS, STAR WARS REPUBLIC COMMANDO

A pa generals zh i game ranger stoje tu već mesecima, ima nas par ortaka koji smo igrali, al smo prestali ne znam što.

IGRAJMO RETRO- GENERALS ZERO HOUR, INSTALIRAS GAME RANGER I CIJEPAS SDRUGARIMA, AKO IH IMAS.

Može preko Hamačija ili Tunngle-a da se piči. Jebote, drao bih to opet kao malo dete.

Ovaj novi Unreal Tournament biće free?

Ja imam sad u kompu Unreal Tournament 3 i igrica SABIJA, ali bukvalno jebe mamarice. Ipak su engine igrice najbolje za onlajn krljanje. Nego,nikako ne mogu da nadjem dobar krek za onlajn igru. Preko Tunggle moze naravno. Bas sad planiram da popalim pola komsiluka da igramo. Prosli put sam ih bio navadio da igramo Sniper Ghost Warrior i bilo je ludilo. Nas 20 se nakupilo. Podelimo se u dva tima i krljanje do zore.

Ček zar nije unreal turnament samo za konzole

Ček zar nije unreal turnament samo za konzole

Au buraz, gde ti živiš. :D

Pobrko sam sa nečim znam ovu igru sad gledo gejmplej na jutubu

Ček zar nije unreal turnament samo za konzole
Au buraz, gde ti živiš. :D

Pa Unreal Tournament je bio za PC od početka, 2004/2005 još... Ček da vidim kakva je ova trojka...