Prijava

Lik kao da ti se sam bori na ekranu, a tvoj zadatak je da povremeno pritisneš nešto i onda se na ekranu nešto kao desi...

Upravo si opisao borbu u onom FFXIII što sam gore pomenuo. Ja stvarno ne znam koji se to kurac dešava, pazi kad su stavili i auto opciju koja sama bira komande, ti samo odabereš koga napadaš.

Zahvatio ih tzv. Konzolitis. Srećom pa ima kvalitetnih igara drugih u najavi.

Kolko se meni čini jedina od tih u najavi koja neće patiti od tog konzolitisa je Witcher 3, jes da ga prave i za konzole ali dvojka je imala samo blaže simptome pa sam optimista.

Al opet, drugo je kad razvijaju uporedo a drugo je kad naknadno naprave konverziju, vide da su usrali motku pa ponude po petnajs dolara i operu ruke od čitave stvari kao recimo Dark Souls.

Ozbiljno, zadnja strejt konverzija koja je stvarno do jaja odrađena je Last Remnant, sve moguće opcije su stavili, izgleda bolje nego na konzoli, zakrpili igru u svakom pogledu da je ne prepoznaš pa još dali i DLC s konzole pride. Verziju za konzole kritičari odrali ko mačku a ovoj za PC isti ljudi posle delili osmice šakom i kapom.

Јебала вас та фегетска срања. Скидајте М&Б Ворбенд. Идите на јутјуб и куцајте Mount and blade line battle да видите шта је битка.

ја бих то играо кад бих имао нет који не пуца сваки час

буразер је играо синглплејер са неким мутавим модовима, типа лотр и србија

овај са србијом или балканом јебемлига био толико очајан да је дубровник стајао поред ужица и тако то, мапа ниђе везе

Има до јаја модова, онај Наполеоник, Реалистик, ГоТ, Европа 1200, Амерички грађански рат. Мада већина осталих је срање јер праве рендом дебили.

Middle Earth: Shadow of Mordor
Kida igra.

Edit - odoh sad da koljem orkove, kekeke

Meni sranje onaj sa pištoljima mnogo gotivnije je luk i strela,koplje i mač

Meni sranje onaj sa pištoljima mnogo gotivnije je luk i strela,koplje i mač

+7

Ovaj sa puškama je za pičke koje se plaše kontakta, mač rulz.

Dragon Ejdž Oridžins još samo večeras u vašem gradu za dž na oridžinsu!

i kakav li je onaj Styx? mali goblin stelt asasin stimpank fazon kolko sam provalio po gejmpleju

Hoćete li ozbiljno da cepamo M&B Warband, ja imam instaliran, sa pajrat beja skinut lagano, onda cepneš 1.158 update i imaš na pajrat beju krek za taj peč.
Gledajte jebote koliko kida kad je velika organizovana bitka https://www.youtube.com/watch?v=7XTiZ5HofSg

Cace jel si ti neko vece bio na tgu sa nekom djevojkom u zelenoj dukserici, negde sam video tvoju sliku na forumu, coek isti ti

Da, prošao sam preko trga, ona je bila u zelenom duksu, ja u kožnoj jakni :)

Vidis. IMA BOGA :)

Hahahaha, Jehova je sredio da me vidiš. Hvaljen Isus.

Joj da nisam bio pjan..ne znam kako sam te izvalio :)

Cek ne kapiram za at i sjecivo, svako upravlja sa po jednim ovim igracem? Aj ako hocete da igrate da skinem i ja, izgleda zanimljivo.

Da rabine bude dojaja kad ima dosta igrača.Ko kanter sa lukom i strelom mačem i kopljem