Prijava

Taj neki fazon, recimo kao RPG neki, samo bez mnogo kvestova i sranja, kao srednjovekovni kanter. Svako je jedan vojnik.

da se upišem za mb, možda će još 2 3 lika hteti. jel ne laguje mnogo?

E ocu i ja da igram mb sa vama, samo mi reci odakle i koju verziju da skidam?

E, Laki, tj. Školjkaboj, kontam da je ljude drmnula nostalgija zbog Vejstlenda, pa su mu progledali kroz prste za mnoge stvari. Sve što sam ja pročitao, lože se na te retro momente kojim igra odiše, činjenicu da je to "duhovni naslednik Folauta" (iako "trojci", a posebno "New Vegas-u" ništa ne fali).

Premišljam se već par dana da počnem, ali posle ovoga što si napisao, sve deluje kao poprilično dosadno iskustvo. Bojim se da ću preskočiti, a i "Divinity: Original Sin" deluje znantno primamljivije.

Koliko ja vidim za ovih desetak sati igre, vejstlend 2 ne moze ni da prismrdi staroj fallout dvojci, a ni novijim koji su takodje dobre igre... u pocetku sam stvarno mislio da ima potencijala i da ce biti odlicna igra, ali svakim satom sam bio sve vise razoracan.

Igrao sam i divinity, nije los, borbe su fino odradjene, takticki, kao dragon age 1, prica mi nije bila nesto dobra, a cela igra u kompletu mi je davala neki osecaj kao da igram beta verziju, mada koliko cujem promenili su neke stvari u novom pecu, u svakom slucaju valja odigrati.

Oću i ja vorbend. Ima li ljudi sa kojima možemo napraviti ove ogromne bitke i da li mnogo laguje?

I ja sam za Vorbend ako nekoga boli kurac lolol

Неће лаговати, није много захтевна игра. Имате на теми Ат&Шјечиво сам објаснио како да скинете. Упишите се тамо кад будете скинули и средили до 1.158 верзије па ћемо видети даље.

Preporuka za gejmotron arpidži
Loše strane prvo, grafika nije bogzna šta s obzirom da je novija igra, al ako vam to nije mnogo bitno onda vam neće biti bitno lolo
Gejmplej bi mogao biti malo maštovitiji, ali je sasvim korektan ovako. Borba dosta podseća na dragon ejdž samo bez mađija naravno.
Priča se vrti oko dva izmišljena lika, ali ima dosta sajd likova iz knjiga i smeštena je na sam početak, kad džon erin umre. Odlična priča, kao da ju je martin pisao, možda i jeste, dosta plot tvistova i zavrzlama, non stop te neko izdaje jebeno, metodom nož u leđu opaa.
Odluke utiču na dalji tok igre, što je do jaja, uživiš se potpuno. Kraj ojebao. Vredi igrati pređe se za nekoliko dana umerenog igranja.

Није писао Мартин, али је надгледао, уместо да ради књигу јебем га 'уста.

Ja bih svima preporučio da skinu neke igrice iz devedesetih. Kome ne smeta užasna grafika (ukupno 12 pixela na ekranu) će uvideti da su te igrice imale najbolji gameplay i najbolju priču. Evo šta ja preporučujem:
1. Civilization 2 - Za ljubitelje strategija, neverovatno zanimljiva igrica. Izdata sredinom devedesetih, nakon prvog dijela. Poenta igre je, prosto, izgradnja civilizacije! (Pro tip: Nemojte da poklanjate resurse Grcima, prijete da će da vas napadnu, a u realnosti su ogromne pizde.)
2. Call of Cthulhu
3. Mortal Kombat 4
4. Postal 2 - Mala introdukcija: Ideš gradom, ubijaš ljude, pišaš na mrtva, osakaćena tijela. Nešto kao GTA, ali bez misija.
5. System Shock 2

preporucujem igru worms 2

worms world party je bolji

Dreamfall serijal. Taman je ovih dana izašao poslednji dio sage, Dreamfall Chapters.
Odlična futuristička avantura

↑ Dreamfall, taman sam skino ovo sto je zadnje izaslo...nadam se da ce biti dostojno drugog dijela!

Čuvaj se samo bagova. Meni se igra uruši negdje na drugom ili trećem segmentu od početka. Kažu da se očekuje peč ubrzo

Ja sam igrao dreamfall kec i nisam mogao da predjem sam pocetak... znaci ipak valja igra?
Igram ''Inquisitor''-a, zivo sranje od rpga... zasto ljudi pokusavaju na staru slavu da uzmu pare, pa ova igra ne moze ni da se poredi sa rpgovima iz 90ih. Sama mehanika je govno.
Neprijatelji koji se konstantno pojavljuju, znaci ocistis 15 metara pecine i kad se vracas, napadaju te zombiji opet, i tako na svakoj mapi, konstantno se pojavljuju neprijatelji. Ujede te pauk i otruje, op op op, ne postoji antidote, cekaj 250 sekundi da prodje, a dotle gubis helte... treba da predjes preko lave, nisi carobnjak i nemas spell levitation? Al sam ti ga suknuooooo.
Onda inventory od trgovaca koji se menjanju svaki put kad ga otvoris, dakle ako vidis nesto dobro moras odmah da kupis, mnogo je nerealno i lose odradjeno... a borba tipa diablo, samo jos gore, nema neke taktike, kilo potion-a i mac i djiraj dok ne nestane potion-a...

Igram ''Inquisitor''-a, zivo sranje od rpga... zasto ljudi pokusavaju na staru slavu da uzmu pare, pa ova igra ne moze ni da se poredi sa rpgovima iz 90ih. Sama mehanika je govno.

Ček da izađe Pillars of Eternity, to bi trebalo da bude dobro.

Izasao novi civilization, jeeej, izgleda kao mod za civ 5... krenuo sam da ga igram, za sad ne deluje obecavajuce, videcemo.