Prijava

Plašim se zatvorenih prostora.
Klaustrofobična sam za desetoro.
Od kad mi je prošle godine uleteo u stan slepi miš, bežim od svega što leti kao sumanuta.
Blam me je kad krenem da bežim po ulici i mlatim rukama, jer se ne vidi od čega bežim, pa ličim na ludaka sveže otpuštenog iz Guberevca, odelenje: neizlečivi, koji ponekad pazare vikend zbog nedostatka klope u ludari.

Paukova u pičci materinoj, au, od njih bježim ka' od đa'ola... Mada i od zmija isto.
Drugo slabo što... Desi se da me obuzme strava kad slušam neku tako muziku koja ima za temu to--

Fobija od ogromnih kerova. Kad ih vidim, bježim na drugu stranu ulice. I zmije izbjegavam, takođe. Insekte sve mrzim, jer me nerviraju mnogo.

Rekao bih zivot. To me plasi. Besmislen mi je zasad. Valjda sam zato toliko nedrustven i distanciran od svega.

Mentalni, život je sve samo ne besmislen.

Ljudi, a de vi bre srećete tolke zmije? :))

Ljudi, a de vi bre srećete tolke zmije?

Jebes mi sve, i ja sam to kteo da pitam!

Mene je strah od stepenica, jer sam kao mala gledala spanske serije u kojima su svi padali niz njih i zavrsavali u kolicima.
Otvaram prozore kad nisam kuci, tj. pre no sto izadjem, jer me je strah da ce me opaliti promaja. Najvise se bojim otvorenih prozora.

Koliko retardirano zvuci.

Mrtva trka izmedju straha od uspeha i straha od neuspeha.

ментални, живот јесте бесмислен. надам се само да ниси у депресији. што пре то схватиш и почнеш да се спрдаш то боље

'bem vam budjav lebac, kako tako javno pisete o strahovima? Zar to nije neka.... intima?
Valjda cu svoje strahove deliti sa nekim kome verujem....

Ja sam htela da proverim da li ce mi biti lakse ako to kazem ovako javno. Preporucujem onima koji imaju, recimo, i strah od javnog nastupa. :))

Moj najveci strah je da se jednog dana, tamo u dubokoj starosti, probudim i skontam da sam totalno procerdala svoj zivot.

"ментални, живот јесте бесмислен. надам се само да ниси у депресији. што пре то схватиш и почнеш да се спрдаш то боље"

Pa kad je nesto besmisleno, nemas druge nego da se sprdas i zajebavas :)

па имаш друге. ја једаред падох у бедак, зато ти и кажем..

zmije! ne mogu da ih smislim,paukove isto, stonoga sam se do skoro plasio dok me jedne noci nije zamrzelo da ustajem i ubijem jednu te sam je pustio da predje preko mene,STRAVA OSECAJ! bolje nego voznja na twisteru sibnuo me adrenalin ko voz da me gazi i od tada nema straha prema stonogama a njig sam se najvise bojao.

Nema smisla da kvarite besmisao leksi i Mentalni, totalno ste ispali iz fore :)

ахахааа :) ја се јавно извињавам због испадања из форе и бесмисленог кварења бесмисла причом о бесмислу

'bem vam budjav lebac, kako tako javno pisete o strahovima? Zar to nije neka.... intima?
Valjda cu svoje strahove deliti sa nekim kome verujem....

Pufnasta, potpuno si u pravu.
Sad mi je frka da mi neko ne ubaci nekog letećeg stvora u stan, ili me ne daj bože zatvori u lift.
Molim sve one koji su pročitali moje strahove, da zaborave šta su videli.