Prijava

Моли се ауторка са надимком Аурора072 да не постује на овој теми

A ko si ti balavander L0L mali da ti meni pišeš gde ja da postujem a gde ne?
Nisi se ni rodio dok je postojala a razvezao ovde pisanje neko dubokoumno samo tako.
Nije bravar napravio Jugoslaviju nego Srbi, nisu Srbi glasali na referendumima devedesetih za odvajanje od Jugoslavije, nisi ti pobegao iz Hrvatske od Srba u Jugoslaviju nego u Srbiju, ne živiš ti u Jugoslaviji nego u Srbiji. A stepen tolerancije ti je, kao i tom gore što je pisao da sam sasvim sigurna da biste obojica pedesetih bili jako dobri upravnici Golih otoka i ostalih kazamata gde su ljudi završavali nizbogčega ili oni što dodeljuju višak stambenog prostora sirotinji otimajući ih od klasnih neprijatelja.

Ја ти нисам рекао где да постујеш а где не, само сам уљудно замолио да избегаваш тему јер знам твој став о овоме и сматрам да мој желудац не би поднео твоје постове...

L0L
Ја ти нисам рекао где да постујеш а где не, само сам уљудно замолио да избегаваш тему јер знам твој став о овоме и сматрам да мој желудац не би поднео твоје постове...

This.

Ko kaže da moj želudac podnosi tvoje stavove? I ovog tvog ispod pa te ne prozivam, je l' da? I ko je ovaj plavi list papira uopšte?

Plavi list papira?! HAHAAHAHA
Idi umri.

Auroro, mani se miješanog mesa!
Tu se svašta natrpa.
Oni imaju svoj krst, i nije im lako.

Sasraću se od ovolike jugo patetike, izvinite me.
:uzima plavi toalet papir i briše guzicu, posle će da se lepo opere i osuši peškirićem:

Aurora se i onako nikad ne pere. lololo

Ma, izeš mi govno Towelie

Idi umri.

Idi umri? Brate, koliko ti imaš godina?

Svejedno, LOL-e, ako si želeo temu u kojoj će se veličati Tito, kačiti klipovi partizanskih filmova, govoriti o ženama i deci kao "kolaboracionistima", trebao si otvoriti temu pod nazivom Jugopatetika, Jugonostalgija i druga jugosranja. A ti si otvorio temu u kojoj nas pitaš za mišljenje o Jugi, a onda se žališ da ne možeš da ga podneseš. Ne razumem.

Predlažem da se otvori nova tema Jugopatetika za one koji balave nekritično nad tom...tvorevinom, a ostalima ostavi ova tema otvorena.

Da ovde pišu ljudi koji su bili pošteni pa kad im se raspala država otišli u pičku materinu kao npr. Džoni Štulić a ne došli u Srbiju iz republika koje su glasale za SAMOUVJERENOST što rekao u jednoj anketi moj bivši sugrađanin ja bih shvatila i pustila lepo da se patetičari, ali ovo čitati od dečurlije koja živi u Srbiji a želudac joj se okreće kad neko napiše Srbija je mama, jebala vas Jugoslavija to je već-FUJ.
Gde vam je ta Jugoslavija, da idem i ja u taj raj?
Moje dete živi u Srbiji i ima pravo na svoj deo mladosti kao što sam ga i ja nekad imala a ne da mu pričam bajke o Jugoslaviji i učim da pljuje po državi u kojoj živi.

Sve bih ja njih u Jugoslaviju, pa poslije neka se majci vrate ako znaju.
Eno im, slave 20 godina obstojnosti njihove matice, pa pravac tamo. Med i mlijeko, a Srbija daleko.

+ 1991

Наравно Ауроро да ми се желудац преврће кад видим СРБИЈА ЈЕ МАМА! баш зато што живим у Србији данас, и што нам је то расцепљење и сва та говна само зла донело. Ја ти кажем, имај своје мшљење, али те лепо молим да га овде не изказујеш зато што смо овај разговор већ водили преко ПВТ-а и заиста ми га је више пун куфер...

Такође, замолио бих модератора неког, ко сврне да промени име теме у

СФРЈ - SFRJ, тема за Југоносталгичаре, поклоници издајнике мрште!

Jeb'la vas SFRJ. Meni se vise svidja Jugoslavija kao Kraljevina. Realno, svi narodi u bivsoj Jugoslaviji su veoma slicni-isti (kultura,jezik,obicaji,pismo..) tako da mislim da je trebala jos da postoji. Medjutim nasa izgubljena braca koju su nalozili na nacionalizam nisu mislila tako, tako da mislim da ne treba ponovo da se pravi. Sledeceg puta..

Kavlobag, Kavlovac, Ogulin, Vivovitica!

СФРЈ - SFRJ, тема за Југоносталгичаре, поклоници издајнике мрште!

To je taj tolerantni duh...
Srbija je mama a to što je takva kakva je ne znači da treba da patim za nečim čega nema nego da od svoje države probam praviti bolju jer drugu nemaš LOLO- samo Srbiju.
Haj sad pa se prevrći koliko hoćeš.

Hej Sloveni- jedina himna od koje me prođe jeza, čak iako nema Jugoslavije ona živi u njenom narodu. Ne pljujem po "državicama", ali na njih gledam kao na nepotpune, patetične banana države sa vlašću koja ne zna da štiti stvarne interese svog naroda. Ali važno da znaju da se lupaju po prsima mi ustaše, mi četnici mi ovo mi ono. Ovi sa zapada nam se samo smeju jer su oni te motive odavno prevazišli

Blago Srbiji sa vama. Eto toliko.
Naročito smo se iskazali mi koji smo svoje dupe donjeli u Srbiju brišući iz svojih rodnih kuća. Žao mi je jedino, što nema neko da to bilježi, pa kada dođe vrijeme da vas upita: koji kurac niste otišli na Island ili jebenu Ameriku. Tamo bi bili odlični Jugoslaveni. I niko vam to ne bi zamjerio.
Ko zna. Možda vam još nije kasno. Razmislite. Ovdje je sve teže i teže. Sretan vam put ako odlučite da odete.Ne mrate ni pisati, ni slati novac..... ali nemojte poslije da kukate za rodnom grudom.
Nije on kriv, mi smo govna. Mi!

Činjenice govore više od reči Jugoslavija je u svim aspektima bila bolja od svih sadašnjih država zajedno. To je suština što je predstavnik YU sedeo u prvom redu u UN a ovi sada na marginama da bi neko pomislio da su konobari, što ceo svet zna za YU, a danas više zna za Đokovića nego za Srbiju. Šta je novo izgrađeno od infrastrukture? Sve je nasleđeno od YU

Jugoslavija je napravljena kako bi Srbi živelu u jednoj zemlji. Reći da je super što se ta zemlja raspala je isto tako reći da je super što su Srbe proterali ,da ne kažem etnički očistili iz mnogih prostora bivše nam zemlje. To od čega se Aurori povraća nije SFRJ već stav komunističke partije prema jednakosti svih naroda i narodnosti, što je glupost da nije bilo Srba ne bi bilo ni Jugoslavije jer smo je mi Srbi stvorili. Reći da je ono što smo stvorili fenomenalno kada se razbije je mazohizam na narodnom nivou. Nije Kraljevina Jugoslavija oformljena jer su to Hrvati i Slovenci želeli već je oformljena da bi se nama ograničila moć nad tom teritorijom. To je kasnije odvedeno na veći nivo posle drugog svetskog rata. Kralj Aleksandar je bio isti Tito što se tiče toga počev od imenovanja svoje dece do podele na neke retardirane kantone (Hrvatska do Zemuna jel te, zahvalite kralju Aleksandru za ideju o Velikoj Hrvatskoj prvo pa tek onda Nacistima). Tako da krivica za omalovažanje Srba nije samo komunistička kako Aurora misli.

Zašto je počeo Prvi Rat? "Уједињење или смрт" Zato što smo želeli zemlju Srbiju koja obuhvata područije u kome žive Srbi. To smo i dobili samo sa priveskom Hrvatske i Slovenije ex-Hazburške pokrajne kao kontra teg.
Ja nisam nacionalista ali ovo su činjenice. Istorijske činjenice. Komunisti nisu stvorili Jugoslaviju oni su samo nastavili posao naših dragih Karađorđevića. Ali i pored toga Jugoslaviju je trebalo očuvati, ne zbog komunista ili čega već, već zbog nas samih. 1/3 stanovništva BiH su Srbi. Ti Srbi žive u tuđoj zemlji jer neko nije voleo Jugoslaviju. Zašto? Da li je vredno zvati našu zemlju Srbija kada dosta Srba i ne živi u njoj? Bolje živeti u Jugoslaviji koja obuhvata sve Srbe nego živeti u Srbiji koja ne sadrži sve Srbe. ( Bolesno sročena rečenica, znam.)