Prijava

Ваше мишљење о њему? Омиљена песма?
Моје мишљење је да кида и да је тренутно у самом врху домаћег репа. Волим да слушам те "паљевине" као он, и мислим да напредује из песме у песму... Мислим да је највише покидао онај верс у песми Реп и град, мада је и Блок сајмиште од раних радова у самом врху. Ако настави овако и заобиђе аутотјун и остала срања, мислим да може далеко.

флоу му јебе, тематика којом се бави је углавном иста изузев неколико песама, Са Белим репом, новом старом песмом је код мене добио велики минус, јер је песма шовинистичка у најмању руку. Сва срећа па се мува са Шкабом око Ф4 што може позитивно утицати. Мишљење немам велико, јер је добио своју публику напаљених балаваца и то одржава. Сале тру ми је много боља варијанта.

Па "Бели реп" сем пар речи, тј једног стиха је сасвим ок...

тај стих оставља горак утисак, остатак песме је супер.

Мени се допада што је националиста, мада јесте мало прегрубо напљув`о Хрвате и муслимане, али опет с друге стране није да нису заслужили.
Као репер кида. Познаје улицу и не лупа глупости. Од песама на ћошку, МУП, сајмиште... има их, углавном не одударају пуни једна од друге. Бруталан је све у свему.

Dobar je lik skroz ali njegove pesme slusaju pogresni ljudi tj. napaljeni balavci...Ovako je skroz kul lik, zajebant...

Познаје улицу и не лупа глупости.

Управо оно због чега га готивим ја као и гомила људи. Кад видим неког Струку или тако неког ко прича о улицама и худу, прикења ми се...

Dobar je lik skroz ali njegove pesme slusaju pogresni ljudi tj. napaljeni balavci...

Па оно, боли ме уво за напаљену клинчадију док год он сабија овако...

А реално сабија толико да бих га ставио међу најбоље српске репере тј. по мени Прти бе ге, БС, Демијана и Ђуса.

reko vam marlon da ce vas isprangijati ako nastavite da tracarite

е реци му да ћу му јебем кеву!

marlonova keva ima felne dvaesdvojke, mozes joj operes sajbu samo

reko vam marlon da ce vas isprangijati ako nastavite da tracarite

ОРТАААААААААААК

Кад га виде очи шире, он је из дела града где гости нису добродошли НИГДЕ ололол

Има ли Београд бољег?

Омиљене песме су ми Фавела, Брате Много Вариш, ХЦЗ КЦЗ, Моје парче неба (најјача).. Уствари све.. Диплома са Бетона објашњава на више нивоа.

И мислим да је много више шрафио соло, него у било којој групи..

Dobar dobar.
Favela omiljena od njega.

Јес да сам рокер ал' колико се разумијем у овај наш реп мислим да су он и Шкабо најбољи. Добра му је "фавела", додуше више ми се свиђа ремикс, добра је и она "Ја имам тебра" или "Блок 21" заборавио сам, није ни битно. Свиђа ми се и "Бејбе,Бејбе" , ту је кобјаснио са осталом Ф4 екипом, и ова нова "Бројке и чињенице" је кобјасн.
Углавном, дефинитивно је бољи од Струке смарача, од Ђуса покварене комерцијале и што је најважније не кења како има камионе, авионе, кокаин и добре пичке ко пола сељачких репера, него причу са улице приказује најнормалније, има један стих "Не стављам у излог оно што у радњи немам"..
Добар је.

ЛУЂИ ОД СВЕ ДЕЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Не готивим.

не знам ко му ради матрице јер су скоро све врхунске за његове речи.
ДЈ Ирон?

https://www.youtube.com/watch?v=S035V0aM8nU

gled'o sam onaj film Klip gde mu ona klinka purnja plastičnu kurčinu

Справе су вааарење, раве су за кааарање, флаше су за пражњење, гађање и главе отвараањеее