Prijava

Protiv. Preljeva i sad, a tek onda bi preljevalo govnima.

Može. A sadašnjih prvih 3000 autora neka budu moderatori, pa ćemo sve da im sadistički brišemo! Još ćemo da se trkamo ko će više da obriše!
"Ha! Obrisao sam 5491 definiciju, a ti samo 4582!"

Предлог није лош, али и ја мислим да ће у том случају бити потребно још тридесет модератора.

Ja sam za.
A vi koji ste do sada postovali pazi sad da vi objasnim:
-sajtovi su tu radi profita
-dakle, kaizen ima ovaj sajt radi profita a ne radi vas i ne radi ulepšavanja vašeg vremena dobrim sadržajem sajta
-dakle, sajt više zarađuje ako je veća poseta
-dakle, cilj je povećati posetu, a ne da se ona ograniči
-dakle, treba omogućiti sa svih mogućih strana da ljudi dolaze
-dakle, kratko i jasno
--------------------------------------------------------------
A po pitanju "prelevanja" par stvari:
-prelevanja ima od vajkada, jer da nema ne bismo ni sada ni pre godinu dana ("kad je kvalitet bio nebeski") imali modove
-kao drugo, svi vi, i svi mi smo deo tog prelevanja, nemojte da ste licemerni, svi ste (smo) napisali podosta govana pa nikom ništa
-dakle, ne bulaznite u prazno, nego kašite nešto smisleno
--------------------------------------------------------------
I za kraj da ponovim: ja sam za ovaj predlog.

-kao drugo, svi vi, i svi mi smo deo tog prelevanja, nemojte da ste licemerni, svi ste (smo) napisali podosta govana pa nikom ništa

Meni je od 2007. obrisano možda 3-4 defke. Pišem retko, ali glupo! :)

Meni je od 2007. obrisano možda 3-4 defke. Pišem retko, ali glupo! :)

Definicije na groblju * 26
:P
Inače, što se tiče predloga protiv, ako su retardi i numeju da pišu defke onda neka pamćenje šifre bude njihova vežba lolo.

Ali ja svoja govna brišem čoveče. Bar se trudim... Ovako bi se podavili, ne bi nas ni gumeni čamac spasio.

Pa da..ali razmišljajte sa poslovne strane, povećati posetu=povećati zaradu=kupiti još koji server=nezabagovana vuka=svi srećni
a ti što bi došli pa videli da numeju da napišu defku, odustali bi vrlo brzo (moja riba recimo, a i naj ortakinja) i onda bi nasttavili da posečuju i ocenjuju, i provode vreme na sajtu u budže posećenost

Definicije na groblju * 26

Au, ja mislio da ima mnogo manje. Možda je brat pisao neke splačine još dok je on koristio profil.

Ako razmišljaš sa poslovne strane nama treba još četiri servera.

Pa to kažem, a server se neće sam kupiti :D
ŠIŠAJ OVCE!!!!!111111!!!!!!!!!!!

Ovo je ok predlog. Teško da može da škodi, a svakako može da koristi.

zamislite logovanje na vukajliju sa www.tube8.com ili www.redtube.com
ja sam više za te varijante..

zamislite logovanje na vukajliju sa www.tube8.com ili www.redtube.com
ja sam više za te varijante..

Hahahahhahahhahahaha :D

Šta znam, ovako za profitne tačke gledišta na šta mi je skrenuo pažnju industrial, možda i nije toliko loše, ali opet nekako mi deluje suvišno, jer da hoće ljudi da ocenjuju i pišu napravili bi nalog, to je 5 minuta posla.

Ја не знам шта овај горе пише како се понаша као да зна шта Каизен мисли?

-dakle, kaizen ima ovaj sajt radi profita a ne radi vas i ne radi ulepšavanja vašeg vremena dobrim sadržajem sajta

Одакле ти то знаш?

Смарају ове приче о Каизену као о неком ко је овде дошао да се обогати на нама.

Ја баш верујем да је Каизен богаташ који овај сајт има из чисте зајебанције, сутра може да га укине ако му се ћефне ако ви будете писали овакве постове.

Предлог није лош, али чињеница да ће свака луда са фесбука овде моћи да напише шта год јој падне на памет захтева више посла за модераторе.

Можда да се удеси тако да дефиниције са ФБ пристижу на проверу код модова, нешто слично као са постерима сада, да их модови одобравају...

ne, meni je predlog ok čak možda i u smislu da oni koji reše da "povežu" svoj postojeći nalog sa fejsbukom dobiju i neke beneficije, jer time potvrđuju svoju autentičnost, na neki način i potencijalna sranja koja se budu pravila bi se eventualno minimizirala.

naravno da ovo ne pali u većini slučajeva, ali ono...

dzonovane, podrzi me i bogato cu te nagraditi

Odličan prijedlog, najbolje bi bilo da se uvede ono kao na demotivaciji, komentarišeš preko fb, i još bolje ukinuti naloge na vukajliji koji će nam, glasamo i komentarišemo preko fejsbuka. LONG LIVE FEJSBUK.