Prijava

Kažem, ovo su situacije kada se iskače u prvi plan, jbg. Vrlo lako možemo da dobijemo još par klasa igrača za narednih par sezona. Će vidimo.

gonzo

Čovek koji drži rekord Evrolige po broju asistencija je radilica?

Ti i dragan j vucicevic ste novinari. Micic, Jovic i Teo su plejevi.

Pušite jurac svi kojima je ovo normalno. Jeste Teo igrao za reprezentaciju uvek, nema sta da mu se zameri, al ne jedite govna kako ce micić da ga zameni.

Plus mi ide na kurac ovo jedenje govana i odustajanje zbog nba.

Neće Micić nego Jović konju. Micić ne može da zameni ni moju babu na poziciji nosača peškira.

Bogdan će glavni organizator da bude, i kad Jović bude na terenu uglavnom će da prenosi loptu a ovaj da vodi napade, kao što gledamo u ovim pripremama. Nedović ne igra pleja već nekoliko sezona, to je i on sam rekao skoro kad su ga u nekoj b92 vesti nazvali plejom

Micić ide da dobije par minuta po tekmi, ako i toliko i ukoliko se neko povredi. Ono što godinama radi Štime, sada će Micić. Koga boli kurac za Micića kad i Bogdan može da igra pleja, čak i Gudura može pleja da igra bolje od Micića, Jović i Nedoviću isto. Opušteno. Biće to kul.

Reme, jesi pogledao jednu jebenu utakmicu na pripremama. Da je si ne bi kenjao tako slepački, Jović ne može da igra 40 minuta. A ko da ga menja, Nedović nije plej, Bogdan još manje a i on nam treba kao šuter. Micić?

A ovo što si lupio za Gudurića na pleju neću da komentarišem.

Pa nisam rekao da je Gudura plej debilu, nego da je i on bolji organizator od Micića. Nisam hteo da preterujem pa da kažem da sam i ja bolji plej od Micića.

Da da, ako Bogdan igra na pleju neće moći da bude šuter

Fener nema nijednog pleja pa osvojiše Evroligu

Hahaha mlatoni dobar

Е још кад би нам Жоц био селектор, било би добро.

Po čemu se razlikuje otkazivanje Jokića i Teodosića od npr. lekara koji ode u Nemačku da radi? Meni su to suštinski iste stvari, gledaš svoju egzistenciju, ništa što je kolektivno te ne interesuje. Nezamislivo do pre par decenija. Doktor želi bolje uslove rada veću platu, ovaj oće veće pare, želi da obezbedi praunuke, ne želi da ga jurcanje za raznim Strijelnjeksima povredi i tu dinastiju glavatih Teodosića dovede u pitanje.

kako se vi osećate povodom toga da nikoga ne boli kurac za bližnjeg svog?

Evo ga čika bulja hahahaha čika bulja

Pa recimo glupane da taj Teo ima rešenu egzistenciju za deset narednih pokolenja a taj doktor ako jednu platu ne primi umrece od gladi i rata za kredite.

Aj prekinite ozbiljno da mu odgovarate jebem vas

Sta ce nam zoc?

Bogdan skoro celu sezonu igrao pleja, odigrace i sada nije frka. Falice lucidnosti ali ce biti jedan igrac u odbrani vise, nesto dobijes nesto izgubis.

Falice teo svakako jbg razjebana je prva bekovska linija prvenstva(uz francusku) teo-bogdan ali nismo bez sansi i ovako, pa ne ide ni ljulj to je u najmanju ruku isti hendikep kao teo

Jebote kapiram da dodje rasni i da krene sa lupetanjem ovakvim, ali ti brate imaš preko 30 godina.

Pa ne bih baš rekao da je Jović agrejd verzija Markovića, posebno što ovaj igrao najbolju košarku u karijeri prošle sezone. Jedino što je mlađi, al i njega muče povrede

Jeste igrao kosarku karijere, nema spora, ali je i jovic igrao kosarku karijere. Pod apgrejd sam mislio na nesto bolji ulaz, malo bolju kreaciju i takodje malo sigurniji prenos lopte. Nijanse su u pitanju kao sto je pefi malo bolji defanzivac. Moguce je i da gresim ali mislim.da ne gresim haha

pa to sam hteo da vas pitam, koji je konsenzus, jel pljujete tea ili branite tea. Pošto evidentno je da je povreda pičkin dim i da je mogao da ide, tipa da igra po 10 minuta, značajnih

Inace ko god polemise sa dominikom dekokom, tilmom i vucicpederom o kosarci totalni je debil. Doduse o bilo cemu ako polemise sa njima al aj da ispostujem temu