Prijava

u košarku se ne razumem, ali ljudi... to je već druga priča

onda ti predlažem da pređeš na temu Evropsko prvenstvo u ljudima 2017

Спрдам се Пс за Жоца јер се прави паралела између Фенера и наше репрезентације.

Тео солидно издао, Јокић #2.

Jel onaj snimak sa kampa teo4 kad peglaju.basket teo i bogdan od ove godine?

ahahha ali presmešni ste mi, mesec dana tupite MA OTPADA BIRČA, NE NE NE OTPADA MICIĆ, ne ovaj drugi otpada... a kako vam najjači otkazuju zbog brutalno puno para, sad i micić postaje ok organizator, ''biće to dobro'' spika i ostalo.

kako bre nemate trunku samopoštovanja, što ne terate to sve u kurac i nzm, pročitate neku dobru knjigu. ok transfer mi je ovaj deo s knjigom ali kapirate poentu, pacovsko je to ponašanje

Teo odustao jer mu ne da žena

Al' stvarno ne sme da se pljuje po Teu. Fazon, posle Štimeta je najverniji reprezentaciji bio godinama.

Teo papucar hahaha ova njegova cula price kako se bahanalisu na pripremama a mozda oce i medeni mesec ko zna

Ti i dragan j vucicevic ste novinari. Micic, Jovic i Teo su plejevi.

Gluperdo kobasičarska spominješ da je Jović radilica, čovek je lagano među najkreativnijim plejevima u Evropi. Izloguj se molim te.
Jebiga Pseto debil sam, ali nisam mogao da ga ostavim bez porcije govana.

reme aj idi banuj ljude po Predlagač dobrih filmova fb grupi jer su solidno ispljuvali Harija Din Stentona

to je reme. reme radi to

Pa jeste radilica Gonzo. Što uopšte nije loše, pogotovo uzimajući u obzir i da je veliki talenat (ne kao Teo, ali svakako veliki). Zato sad i jeste gde jeste. Za razliku od Tea koji je mogao da ne radi ništa i bude Bog, Jović se pošteno namučio da bi postao šta jeste. Ali poređenje Jovića i Micića je sramotno. Jović opasan, opasan igrač.

reme da li ti se diže kada ti studentkinja arheologije iz Uba predloži na PDF grupi Holy motors

ne, ne volim film čika buljo hahahahah

lično mislim da je holy motors moderno remek delo

Reme suviše je Jović kreativan igrač da ga nazoveš radilicom. Pa nije on Milivoje Vitakić boga mu poljubim.

Jeste. Samo kažem da u mom svetu "radilica" ne znači ništa loše. Tj. nije nikako nešto loše u kombinaciji sa tim talentom.

Definitivno je trenutno jedan od kreativnijih plejeva u Evropi. Suštinski, mi smo na pleju solidno pokriveni, jeste gubitak što ne ide Teo, ali ne veći nego što imaju druge reprezentacije sa nekim drugim igračima.

Pritom, mi do polufinala teško da ćemo imati ozbiljnog protivnika ako budemo prvi u grupi, a realno je da hoćemo.