Prijava

Brate vraćali smo se sa tekme ja nikad ne pravim neke probleme ali onda te ponese adrenalin šta ja znam jebi ga.. Pevali smo onu rstva
"Kad si srecan ti pozovi 92 , Kad si srecan ti pozovi 92 ,
kad si srećan i kad želiš da ti rebra polome , kad si srecan ti pozovi 92.
Kada nemaš kola ni za taksi para , kada nemaš kola ni za taksi para,
kada nemaš kola samo cimni maricu imaš prevoz gajbi al prvo u stanicu"
Onda je bilo malo Kerovi , Kerovi i batine.

Verbalni, jel bi ti i tvoji ababi prebili nekog kad bi počeo da vam viče; "Crno bela zastava simbol je pičketina!/Cigni, jebam vam mater štrokavu, Krcun osnovo Zlezdu!"?

Malo je preterana ta mržnja pandura, intervente il' šta ja znam. Sa njima nisam nikad imao loša iskustva. Jednostavno me zabole, nemam gudre, noževa ili bojeve municije kod sebe, tako da mogu da me pretresaju dokle hoće. Ne pamtim kad su me poslednji put legitimisali iz čista mira. Dešavalo se dok sam bio klinac, pre pešes godina, ako zabodemo posle ponoći po gradu, zajebavaju nas malo, ali nikad nisu zvali interventnu da nas bije jer smo nakrivli kapu, rodila nam njiva.

Nego, primetih na ovih prethodnih par strana da se skoro uopšte ne pominju saobraćajci. E, to su goveda neopevana. Njih niko ne bije, nemaju posla sa navijačima, narkomanima i sličnim, pa su opet veći kompleksaši nego kriminalističari. Pričao mi jedan lik koji radi kao mehaničar, vraćao se kući, sav prljav, mast, ulje, ceo fazon. Zaustavi ga pandur bezveze i počne nešto da ga jaše, nikako da ga pusti i ovaj mu kaže
-Daj, čoveče, vidiš kakav sam prljav, pusti me da idem kući
-Ko ti je kriv kad nisi učio školu

Hahahahah, koja debilčina.

Dakle, A.(saobraćajni)C.A.B!

Pre dve veceri, negde oko 1 uvece vracam se ja sa drugom iz grada, svratili do autobuske da vidimo kad ima neki bus za druga jer je trebao sutradan u BG, kad samo sto smo prisli tabli, pojuri nas neki ludak lopatom i poce da se dere ``Opet ste dosli mamicu vam jebem, jel vas to (pa je rekao neko ime) poslao da me bijete. Vidim ja, ludak ima skoro 2 metra, ima neku bradu, ko iz horora, jos sa lopatom. Zajebi, podjemo mi polako ka izlazu, izadjemo napolje, odlomimo neke letve i podjem da preparkiram motor da mi ludak ne razbije, pa cemo posle da mu jebemo kevu. Samo sto smo seli, taman da krenemo staje patrola. A mi bez kaciga, jer sam hteo samo desetak metara da ga sklonim sa sve letvama na sedistu. dvojica pandura iz kola mi se keze u facu, nemaju preko 8 razreda sigurno. Kaze papire mladici, i to na nekom siptarskom akcentu. Ja mu dam sve lepo. Kaze a kacige? Ja mu kazem da su mi kacige nazad jer necu da se vozim nego samo sedimo. Nesto mrmlja u sebi i tu pocne ono najzanimljivije. Pocne da me ubedjuje kako sam vozio od tempa do autobuske bez kacige, a ja uopste nisam isao tuda. Kontam, pandurska fora, hoce da me prepadne pa da sam priznam. I ubedjuje me kao sam nenormalan. Ja ga pitao pa sto me niste zaustavili onda. On se okrene ka kolegi i kaze vidi sto je mali drzak a jos i laze, a uz to je sve vreme bio drzak i samo trazi razlog da nas kazni. Jedva nekako odosmo. Srecom letve nisu primetili. Ja se ponadao dosli da nas brane od ludaka, a oni nas maltretiraju, a ludak samo ceka iza coska sa lopatom.

A što ih mrzite? Što vas jednostavno ne bi bolio kurac za njih? I oni su ljudi. Mene je jedan policajac pomoga da odguram auto sa samih semafora kad sam osta u kvar bio. Govno jedno, velim i ja. Jedan me je maltretirao tražeći ATP testove (certifikat o ispravnosti aparata za gašenje požara). Većina ih je drska i bezobrazna, al jebiga, profesionalna deformacija, ne znate vi s kakvim sve gamadima i ološima oni imaju posla (jeste, ne znam ni ja, al barem ne mrzim nešto zato što je tp nešto kao opšteprihvaćeno. Ne, niko iz familije mi ne radi u policiju, nije to razlog što ih ne mrzim.). Saobraćajac mora da saobraća po kijametu, vozač ne mora, on sedi u kabinu i boli ga kurac. Onda policajci svih fela moraju da gledaju ove pedere sa jakim leđima i (u slučaju Crne Gore) njihovim PG-CG, PG-MNE tablicama, pa onda dođe neko da te podmiti (ja vidio svojim očima sinoć), ka da si dronfulja neka, kupuje te tu za 20 eura, pa kako jedan vuče jednoga pjanog što jede govna dok mu je kolega drugu uzimao vozačku jer je nedužni anđelčić vozio u jedva svjesnom stanju od alkohola.

Ljudi su ti koji treba da se mrze, udri ih milicijo!

Немам непријатних искустава са милицијом иако сам пар пута позиван на информативне разговоре због ''ремећења јавног реда и мира'' лоло, али знам крш једном-другу-што-се-десило прича где су били педерчине невиђене.

zato sto su cesce zloupotrebili nego upotrebili svoje pravo. zato sto su devedesetih haos napravili narodu. i da, ne zavaravajte se da su glupi. medju onima u kancelarijama u analitici npr. ima ljudi sa visokim ali nefilozofskim iq.

zato što prodaju drogu na kilo a prebijaju bubrege za gram

Čoeče za jednog lika sam znao da je rasturač droge, druži se sa jednom od jačih ekipa u gradu, sav je kad ga vidiš da se usereš, još je i divljak, siledžija klasični...i kad sam ga video da je u interventnoj zaledila mi se krv u venama jebote...znači ceo grad zna da rastura gradu, a on još pandur...au pičku materinu

Pa narod je stoka, zna se šta se radi sa stokom. Uzmeš kamdžiju, odnosno bič, pa je teraš, iliti ćeraš. Nije ni raja bila nevina tih dana.
@faustino: to stavljaju dvanaestogodišnjaci koji beže sa fizičkog na statuse, stoga argument je invalid.

zato što prodaju drogu na kilo a prebijaju bubrege za gram

Pa nek ljudi onda ne nose taj gram, i svima lepo.

ma da el loco, ceo narod je stoka a svi dobri ljudi su regrutovani u policajce i onda udri stoku da se opameti, zrelo, nema šta. sigurno te nikada nisu startovali kada je neka pljačka u blizini pa te izuju iz gaća i nalupaju ti šamare iz čista mira, za svaki slučaj, demokratija.

Oni što idu na mitinge su stoka, i to ponajveća.
nisu me startovali, ali zašto ne bi? možda sam baš ja opljačkao nešto.
ček, po tebi oni onda ne bi trebalo nikog da pretresaju, jer je taj neko nevin? glupost.

pa nek pretresaju a jel bi trebalo da ti lupe 5 šamara pre nego što te pretresu?

znači, mrziš muriju zbog šamara?
onda ja ne bi trebalo da pričam sa rođenim ćaletom.

ma i to što kažeš, jebeš šamare.trebalo bi da ti priđem na ulici i zveknem ti desetak šamara iz čista mira, što bi ti mene mrzeo ako te išamaram ko vola kada te je ćale već šamarao. u pravu si.

pa, ako bih pravio sranja okolo, normalno dočekujem da ću da popijem batine.

Verujem da ste objasnili u prethodnim postovima,mislim da je to više subjektivno pitanje,a svi imaju neki razlog,lično imam više razloga i mrzi me da pišem sad