Prijava

Ljudi mrze manje il' više svaki oblik vlasti jer vrši represiju na neki način. Policajci se mrze najviše jer oni vrše najviše i fizičku represiju...

Koliko od vas ne bi bilo opijeno moći kad biste je imali? Ono, vidiš neki napaljeni klinac ti pljuje profesiju, možeš da ga klepiš a da ti niko ništa ne kaže.

Кад почнеш људе да тераш у ред, наравно да ће да се буни. Зато људи и мрзе власт.

Не волим керове, нису ми симпатични, али много више ми се гаде они који су против њих - навијачи, образовци, тренеркаши, клинци који се ложе на београдски синдикат и тако те барабе. Случајеви у којима је неко потпуно недужан гледао своја посла и није се курчио и мајмунисао, а добио батине од мурије и нису баш толико чести. Требало би и више да бију, мање би олоша било по улицама. Мада, неке антипандурске песме објашњавају.

JOGURT OBJASIJO!

verbalni, ne vjerujem da imaš i 4 godine...DECHKO NE LUPAJ...

Умро кер, Боже здравља, умреће још који.

http://www.realx3mforum.com/smf/avatars/gallery/blank.gif

Типичан говор клинца који је заборавио личну карту код куће па доживео малтретирање.
Не волим ни ја пандуре, али толико желети да неко умре па говорити ''Дај Боже'' је баш, онако, хришћански милосрдно...

Jankovicu, to ti je iz te pesme koju stavih tamo, a to ne znaci da ja stvarno zelim da mru kerovi. Licnu uvek nosim sa sobom i nisu me maltretirali, vec samo pretresali ko kretena, i to mnogo puta. A milosrdje nema veze sa tim.

Ima dobrih pandura, a i loših, kao i svi drugi ljudi. Ja ih ne mrzim al ih i ne gotivim. Evo, definisao sam pandure i odnos ljudi prema njima:http://vukajlija.com/zandarmerija/372891

Zar je moguće da je ova trolerska tema još živa?

Joj, ja sam bio vojna policija u Bujanovcu... Tada sam shvatio pravo značenje izraza "biti omražen". I srpska vojska i Šiptari bi te boc nožem u leđa... Doduše, imali smo naređenje da vojsci malo gledamo kroz prste, jer psihički prska, to je bilo pred kraj bombardovanja i par meseci posle. Ali kroz kakvu torturu i maltretiranje prolazi vojna policija, to ljudi verovatno zaboravljaju. I kuda su nas sve slali u to vreme dok su oni sedeli u zemunicama... Pukne nešto čoveku u glavi, nije baš tolerantan za tuđa sranja. Verovatno ima i takvih među ovim civilnim pandurima, koji su deset i petnaest godina išli Kosovo-kuća, Kosovo-kuća, pa nije baš najčitaviji. A ima i ovih malih, mladih, nakurčenih, ali s njima treba fino, ako počne da te maltretira recituj mu svoja prava, uplašiće se bar malo. Imao sam par puta posla s takvima, funkcioniše. A u stanicu ako padneš pa naletiš na neku budalu, e onda bolje ili sarađuj ili zauzimaj fetusni položaj. Tu nema drugo.

Читам и не верујем.

Сви ви који сте написали да мрзите пандуре за то немате ниједан реално нормалан разлог. Они су људи који раде свој посао. Од тога живе, то им је хлеб. Има их и пичака, али такви су у великој мањини. Превише генерализујете. Ако је један говно е онда су гарант сви. Мрзим их, ааа, умрите керови! Ко си ти да мени кењаш зато што сам ти псовао мајку и називао те џукелом? Па ало бре људи.

Дакле, мрзиш их зато што си добио батина, које нису биле без разлога. Мрзиш их зато што ти је неко рекао да их мрзиш. То је изузетно глупаво, по мени. Чачкаш мечку, најебеш и онда ти је мечка крива. Апсурдно.

Вербални, не могу ништа да не напишем на твој пост, колико имаш година? Али искрено? Капирам да си неки напаљени истриповани ''гето'' клинац који се ложи на АЦАБ пароле и слична срања.

И да завршим, не би они из чиста мира, или из неке личне сатисфакције нападали некога. И треба да воште такве попут вас, пичка ли вам материна. Да су вас више воштили не бисте испали такви накарадни. Боље идите на њиву и копајте кукурузе уместо да серете овде.

Pa ceo taj odnos vecine javnosti je pomodarstvo cisto. Od klinaca i klinki sto czv i pfc saraju svugde (iako nikad nisu bili na stadionu ili gledali prenos) pa sve do tzv "hrabrih" vutrasa pomodara, skoro vecina ne gotivi pandure i tu mrznju cak radikalnije iskazuju.
Nemam nista protiv pandura, imao sam dosta situacija sa njima. Dobro vece, dobro vece, postave pitanje-odgovorim, traze dokumenta-dam na uvid, pretresaju-stanim i saradjujem.
Sta je tu tesko?! Cak i oni kada vide da saradjujes i da si kulturan i oni se korektno ponasaju. Mogao sam da se opirem, veci sam od vecine pandura i mogao sam im vilice polomiti ali nisam hteo jer nisam imao potrebe za tim. Kako se odredjena grupa ponasa prema njima, tako se oni prema toj grupi ponasaju. Kada te neko udari kolima (u tebe ili tvoja kola), sta ces onda? Kada ti neko NE DAJ BOZE fizicki povredi porodicu, sta onda?
To je glupost i pomodarstvo to pljuvanje. Uglavnom, vecina tih pljuvaca se boji pandura. Dovikujes tom panduru koji je celo radno vreme na ulici i po suncu i po kisi i pitas se zasto pukne... Ne mrzim ih a i ne volim ih. Dejan Cukic su za mene... Oni rade svoj posao, ja svoj i kraj price. Nadam se da ce svako od nas uvideti kako je to kada radis 8-10h svoj posao a neko te zajebava samo zato sto mu je dosadno iako nema koristi od toga

uglavnom su panduri svi kreteni, bar oni sa kojima sam se ja susreo..jbte, kad sam imao 16 godina, oborili me na vlažan beton u neku baru i kaljugu, samo zato što sam sam se jurio sa jednom curom u parku, šatro, jurm se da se bijem! ej!

Što je još gore, u javnosti postoji mišljenje kako svi panduri smaraju ljude bez razloga.
Primer : Idem ulicom, i zajebavam se, i moj ortak vidi pozornika i kaže mi : Ćuti majmune, tu je pandur.

Ареи Куен
Читам и не верујем.

Сви ви који сте написали да мрзите пандуре за то немате ниједан реално нормалан разлог. Они су људи који раде свој посао. Од тога живе, то им је хлеб. Има их и пичака, али такви су у великој мањини. Превише генерализујете. Ако је један говно е онда су гарант сви. Мрзим их, ааа, умрите керови! Ко си ти да мени кењаш зато што сам ти псовао мајку и називао те џукелом? Па ало бре људи.

Дакле, мрзиш их зато што си добио батина, које нису биле без разлога. Мрзиш их зато што ти је неко рекао да их мрзиш. То је изузетно глупаво, по мени. Чачкаш мечку, најебеш и онда ти је мечка крива. Апсурдно.

Вербални, не могу ништа да не напишем на твој пост, колико имаш година? Али искрено? Капирам да си неки напаљени истриповани ''гето'' клинац који се ложи на АЦАБ пароле и слична срања.

И да завршим, не би они из чиста мира, или из неке личне сатисфакције нападали некога. И треба да воште такве попут вас, пичка ли вам материна. Да су вас више воштили не бисте испали такви накарадни. Боље идите на њиву и копајте кукурузе уместо да серете овде.

You sir, have a beer from me. Mada, ima bolesnih i napaćenih duša. Država im koristi iskustvo sa ratišta i takvi su u Interventoj ili Žandarmeriji. Od tih beži glavom bez obzira! Da ti kaže da mu poljubiš cipelu, uradi to. Mnogo je bolje od onog što on tebi može da uradi.

Patrola je druga stvar. Treba biti kulturan i znati svoja prava. Nosite ličnu kartu i lepo im odgovarajte, ne bojte se, jer verovatno niste ništa loše uradili. Stavite im do znanja da znate šta pričate i gledajte ih u oči. Tako ćete bolje proći i možda izbeći kaznu ako ste ljubazni.

E sad, ako ste navijači, sami se snađite. Oni primaju naređenja kad da krenu na masu i NEĆE oklevati da vam polome kosti pendrecima. Ne, to nisu dildoi. Izašao si na ulicu, stavio si šal. Sad budi nindža kad već možeš da lomiš izloge i pališ kontejnere.

Pamet u glavu deco. Policija nije za zajebavanje.

Ja ih ne mrzim, ali ih nešto pretjerano ni ne volim. Jednom su mene i drugove orobili. Inspektori su riješili slučaj i vratili nam keš i stvari. Nikada nisam imao nijednu neprijatnost sa policijom. Nekoliko puta su me legitimisali, nikad pretresali. Nekoliko puta sam išao vozom na utakmice i tu su bili više nego ljubazni, čak su sjedili i pričali sa navijačima. Naravno, kako ne privesti lika koji zapali intas u vozu, ili povuče lajnu 10 metara od drota. To je ipak glupost. Malo treniranje strogoće i deranje je ponekad potrebno da se uspostavi red nad većom masom. Uvijek sam bio pristojan prema njima i isto je bilo i sa njihove strane, bez obzira kakvo je moje mišljenje o njima. Oni su tu da zaštite stanovništvo. Ako on smatra da sam ja prijetnja po društvo, onda je njegova dužnost da poduzme nešto povodom toga. Zloupotreba službenog položaja je pojava koje ima i u drugim profesijama, ali mislim da bi u policiji to trebalo da bude svedeno na minimum. Dosta ljudi koji su bili na ratištu sada nosi policijsku uniformu, a djeca su sve bezobraznija. Kad se to iskombinuje, zna doći do sranja.

Ja mrzim saobraćajce, zato što oni imaju onaj svetleći dildo. Zašto ja nemam jedan takav? :(

krajem osamdesetih i početkom devedesetih kad se vraćaš kući uveče i u maloj, neosvetljenoj ulici vidiš pandura, pomisliš :"uh, dobro je, na sigurnom sam, ne može da me napadne niko, ima ko da me brani..."

sad kad vidiš pandura jedino što možeš da pomisliš je :"jao bre, evo su kreteni, sad će me legitimišu i gnjave govna iskompleksirana..."

pandure mrzim zbog jako lošeg iskustva i debilnog stava nekih sa kojima sam , igrom slučaja, imala kontakt i morala da razgovaram. interesantno je da ja nisam prekršila zakon, nikad nisam bila privođena u životu. samo mi se dešavalo da budem oštećena ili posmatrač i jedino što mogu da kažem je da su panduri u srbiji goveda.

Ја сам безброј пута био легитимисан, једном и претресан ни због чега. Али јебемлига, не могу да кажем да мрзим пандуре. Мислим, не миришем их нешто, ал' капирам да колико-толико раде свој посао. А многи и јесу пичке. Кад сам био жгољавац од 65 кила, нон-стоп су ме легитимисали, а сад откако сам се усвињио, они ме избегавају чак и кад налетим на њих насамо у ситне сате. Исто важи и за контролу у аутобусу, многи избегавају да ме питају да л' имам карту, нарочито кад се ошишам скроз кратко. :) Но, то је друга прича.

Ал' има још једна ствар код пандура, имају онај иритантни керовски комплекс. Ликови су свесни да сви за њих мисле да су глупи, па онда кад им кажеш било шта иоле њима неразумљиво док те легитимишу, мисле да се правиш паметан да би од њих направио будале, па се умусе и крену да те малтретирају.

Ликови су свесни да сви за њих мисле да су глупи, па онда кад им кажеш било шта иоле њима неразумљиво док те легитимишу, мисле да се правиш паметан да би од њих направио будале, па се умусе и крену да те малтретирају.

Pitam likove zašto me legitimišu, jel zato što je utakmica bila taj dan? Oni se prvo pogledaju međusobno, pa liku treba još minut da mi kaže, ne, mi samo radimo svoj posao. A koji moj da me legitimiše sa bosanskom ličnom? Deset metara od stana, pri povratku iz marketa. Ali imam dugu kosu, nisam bio obrijan i sluške u ušima.