Prijava

Хахаххаах ово Селтиково ме подсјетило кад је лик у кафићу тражио Воду-Воду, а овај конобар каже нема-нема

sto ne umre era ojdanic recimo

pocivaj u miru djekre,

A jbg, žao mi...Bio je gotivan lik. Ne shvaćen, dobričina... takav utisak sam stekao :/

Kuća poso, poso...
(umreo je na putu za posao)

bože uzmi džastina bibera, vrati nam ekrema!

poco da smrce koksa u poznim godinama.nije cuka izdrzala.

Aca Lukas je umro jedno 20 puta, nije to od koksa.

tacno,al aca lukas je poceo sa 20 koristi ga 20+ i koristice ga jos 20.navikao se.ovaj mator.poco sa 50+ da smrce koks,jebe neke klinke.jebi ga,ne ide to...

Zanemeo sam kad sam čuo. Znalo se da je teško bolestan, ali sam se nadao da neće da umre.

Tuga.

Kuriozitet je da je na današnji dan 2006. umro Slobodan Milošević, a sticajem okolnosti zapamtio sam da je Gagi Nikoliću, i Miloševiću i rođendan bio istog dana (malopre proverih i jeste - 20. avgusta).
Naime Gaga je svojevremeno u jeku najgore Miloševićeve diktature izjavio da se često seti predsednika dok proslavlja svoj rođendan sa prijateljima na reci, i shvati da Milošević svoj rođendan proslavlja sam u četiri zida (kao pas dodao bih ja)...i velika istina je to bila.

Оде легенда, почивај у миру!

Baš mi žao. Ne poznaješ nekoga, a žao ti. Otkud znam, ono klinac si, gledaš šta znam.. Otpisane, posle opet lom serija, filmova, reklama za kafu, špica, svega, navikneš da neko postoji i onda tš.
Veoma kul lik.

baš to ker, ne znam postoji li njegov film koji nisam gledao... ehhh nebeska kafano...

dosta veliki smeker bio