Prijava

Meni je svaka moja dobra :)

Ne smetaju lose definicije u bilo cijem profajlu. Stil cini svoje, i on daje volju za dalje listanje i pregled definicija, ako mi se stil ne dopadne, necu dalje.

Isto kao za neke definicije : jednostavno ne otvaram vise one o Cak Norisu...

Ma ja sam mu samo dala konstruktivnu kritiku, a on neka radi šta god hoće, ja mu sigurno neću brisati ako nije van pravila.
Šengen, u suštini mi je smetalo što praktično niko ne može da mu prokomentariše definiciju negativno jer to odmah obriše, a to je malo, pa, ukidanje slobode mišljenja ovde. Neki članovi su se već žalili. A kada je rekao da ne briše po tom kriterijumu, ja sam samo ukazala na činjenicu da ne briše ni po kriterijumu kvaliteta, ništa više.

Brisem po svom kriterijumu - da li mi se definicija svidja ,ili ne ,a ne zbog komentara.

Ja recimo,ovako razmišljam o tome sa brisanjima.
Obrišem sve ono što se ljudima ne sviđa i što nikoga ne veseli...I to je sve!
Ne slikam Monalize i ne vajam Davide ovde,pa da mislim na neki moj autorski ponos i tanane duhovne ego zajebancije.
Da se tripujem da sam neki internet Van Gog pa da sam nešto kao neshvaćen ili shvaćen..?
Poenta je osmeh.
Smešno=ostaje
Nije smešno=brišem

P.S.To je moje viđenje... :-)

@ gospodzo : to on onda laze samog sebe. A nazalost, nisu modosi psiholozi...

@ kurd : ono sto nije bilo smjesno jucer moze da postane sutra.
A ako jednog dana postanes slavna licnost, opravdat ce ti se i one najlosije ocijenjivane :)

Jebaji ga, ja sam imala nekih definicija koje su dobijale samo minuse, al nisam htjela da ih brishem. Poslije nekog vremena, pojavili su se ljudi kojima se svidjaju...I voila, eto plusica! :D

Ne razumem čemu ovoliko dizanje frke. Samo sam mu rekla svoje mišljenje...

Drugi moderatori brišu mnogo više i češće od mene, i ništa nisam obrisala iz hira. Medjutim, ako ja obrišem jednu definiciju, obično nastaje vanredno stanje.
Ako ja kažem svoje mišljenje jednom članu povodom njegovih definicija, odma se diže alabuka. Mislim, razvilo se u ovom slučaju u finu diskusiju, ali je počelo kao alabuka.
Jbt... isto kao i svi ostali članovi mogu valjda da mu kažem šta mislim o njegovim definicijama, a da to ne bude odmah protumačeno na sto levih načina...

2 selenijum: aha, i meni se dešavalo
2 Šengen: u pravu si
2 kurd: my point exactly. Jedino ostavljam neke definicije iz inata zato što su meni vrlo smešne, ili stojim pri toj ideji, iako imam negativne.
2 surovi: da, dešavalo mi se u početku da postavim definiciju, pa malo kasnije vidim da i nije nešto i da mogu da napišem mnogo smešniju

Ди је моја "Смрт или тешкa повреда"?

Овај пут нисам ја...

Ja nisam takođe...(sad će da ispadne da nije niko,haha) :-)

ma šta ima bre da pita bilo ko i mi da se pravdamo :) ako je obrisano, verovatno je zasluženo:) ja verujem svim moderatorima tako da nema pravdanja. možda sam ja, a možda neko drugi...

(Od kako je okačio Baha a skinuo balegara,toliko se uobrazio...) :-P

naravno, bah je imao debele obraze :)

sigurno ti nije obrisano tek tako. ne verujem da postoji moderator koji se izdrkava brisanjem definicija...

naročito ne verujem da bi se to desilo tebi...

Najčešći razlozi za brisanje definicija:
- verska/nacionalna mržnja i slično
- definicija sa identičnom ili vrlo sličnom koncepcijom već postoji
- vređanja drugih članova Vukajlije
- interne fore van primera

Sad sam ovo ubacila i u prvi post.
Pre no što se požalite, imajte ovo u vidu.
Ja se zaista ne sećam te definicije, wojtek, makar da si parafrazirao, ali kako očekuješ da se setimo kad ima mali milion definicija ovde?

Дизвините због недостатка информација, ал заиста није ни битно.

Не извређах никог у дефиницији, иста отприлике је гласила -

"Смрт или тешка повреда"

Једини начин да дођеш до славе у Србији.
"Да сам Тоше или Дача, пичке би ме облетале".

Hahaa, da, sećam se definicije, i komentari su bili smešni :))
Verovatno je bila neka greška - slobodno je napiši ponovo.

Sećam se i ja. Bila je super, a psihonaut je prokomentarisao nešto ako se dobro sećam vako: " Ja bih radije bio u jednom komadu, a pička kad naleti-naleti!" Dva dana sam se smejala; )))))