Prijava

To ne sporim niti znam, naravno da se to ne moze sad znati vec u izvestaju za 2016 godinu, nigde nisam napisao da je ovo neki aktuelni dug niti me boli kurac lepo sam napisao za 2015, samo preneo javne detalje i to je dovoljno da u nedostatku bilo kakvih smislenih argumenata kojekakvi anonimni puvanjci krecu sa vredjanjem.

Ovo je za pseta ako je neko uleteo u medjuvremenu

Kapiram brt ali to je isto kao kada bi sada pricali o hipotetickom ratu izmedju srbije i npr ceske i sad kazes ma kakva ceska oni slepci a vojska sfrj nekad cetvrta ili taj neki rad

Је л' могуће да Бомбаш заправо иде у оволикој мери около по нету и залази у сваки јебени детаљ око тога ко колико дугује за порез и слично?

Jebiga, kad nekoga voliš, trudiš se da sve saznaš o njemu :)

Brt to je meni 3 minuta posla kad procitam kurir pa nemam sta raditi

terza je od poternice i skrivanja po prcnju i ulcinju vrlo brzo postao bitna figura u domacem sportu.
trreba i to znati.za divljenje.
uslovno receno skrivanja.zajebavo se na moru jedno vreme

Zvezdan Terzic danas:
Bez Vucica Zvezda bi bila mrtav klub

jel si ispunio kvotu od 216 "brt" u zadnja 2 dana..objasnio si

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=09&dd=01&nav_id=1172008

"Bićemo prvaci Srbije ove sezone, ali i naredne dve, za nešto više potrebna su ogromna ulaganja

EO DA ZNATE DA STE VEĆ OSVOJILI OVU I SLEDEĆE DVE LIGE LOL

Evo ubijte glasnika, ja sam kriv i ja sam to izjavio. Nemoj da kacis vise i da nas smaras, to je ko crna hronika, mi znamo da je to tacno, ali ne zelimo to da citamo i da nas podsecas. Ok.

A biće i duplih kruna samo ako vođa ne uloži 100 mil po sezoni nema ništa od iz izbacivanja ludobugara :(

Terza zna sto niko ne zna izgleda, ali mu je promakla jedna mala cinjenica, a to je da mu gazda ide niz vodu ubrzo, evo sve okolne zemlje silje kurac na njemu, a to je pouzdan znak da je zavrsio karijeru. Kad ga Dodik ne jebe 2% valjda je sve jasno.

Još kad se tu uključe grobari spavači - najebali su svi kompletno, od vučića do čistačica na marakani!

Prvi potez posle smene vlasti kaboooom! Ode pecurkana da nikne lep Lidl. Ja cu licno pogurati, hehe

http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1172008

Jasno je zasto vlast nema mogucnosti da privatizuje klubove i spreci kriminal. Valjda je sad i budali jasno. Kakvo mesanje politike u sport i kakav prvorazredni skandal.

Na dan kad izdaje nasu bracu iz Republike Srpske daje nalog kriminalcu da se vrati sa skolovanja i da opsiran intervju u kojem ga hvali kako bi veliki Srbi delije lakse progutale izdaju.