Prijava

ja sam mislio da partizan vise duguje.

Pa ne znam, to su detaljni finansijski izvestaji postavljeni na sajtu drzavne agencije

Jos sad minus 1 od Brasanca i 1.5 od Lukica, za godinu dana ako ovako nastave odose u plus.

Partizan preterao 20mil duga, reko bjeka a on ne laze

EKSEL TABELE PONOVO NAPADAJU xD xD xD xD

Bobmas, za tebe su ovde svi, pa i rasni doktori nauka. Sanitarni, i ti i ja znamo na šta se misli oprostio dug. Jedino bombas genije ne zna nista, al tripuje se da objasnjava nesto.

Moraju da se nude besne pare jer bilo gde u inostranstvu to i nisu toliko besne pare, tj. retard koji iole nešto zna, i ima dobrog menažera utopiće se za lepe pare.

Evo npr. Risto Ristović, onaj što je igrao u Novom pazaru, pa posle otišao u Baku, godišnje tamo je imao više nego najskuplji igrač u zvezdi sad što ima. Dok je u NP npr. imao 500e neto.
https://www.youtube.com/watch?v=Ee1bVWByXkA
P.S. bobmas ajde daj link da gledamo cifre iz apr-a.

uvek sam se pitao koji je od dva nenada veci bjeka.

E Dio, nisi invalid sajt apr-a pa trazi, ako sam ja mogao mozes i ti. I nemoj mene vredjati za prenosenje informacija, usmeravas agresiju na pogresnu stranu.

Fan fakt: Da li ste znali da je Zvezda jedini evropski prvoligaski klub koji placa dresove koje nosi, pumi u ovom slucaju?

Posto si ti mogao, sto mi da se mucimo, okacices ti linkove, ti si dobra dusa, a mi sa vozdovca jpg. :(

Bombas ako je bio na sajtu apr-a ja jedem govna evo. Video negde ovu sliku retos

Dio ne moze tako, pristup je individualan moras malo da se pomucis jbg, za pocetak idi ovde
http://pretraga2.apr.gov.rs/pretragaObveznikaFI/

unesi maticni broj tvog kluba ( 07000782), moras da zatrazis izvestaj eventualno na mejl, moras biti registrovan na apr i prati uputstva jbg

Mozda ti ovo pomogne

http://www.neobilten.com/dostupni-izvorni-redovni-finansijski-izvestaji-za-2015-godinu/

Pa hvala Bogu. Lik smrdi po forumu svaki dan, laže, ajde da nekog interesuje, ili da neko poveruje, nego eto tako, valjda njemu bude lepše.

Da bar piše i za partizan, za koji kao navija, nego jok, ne interesira ga paćo, samo czv.

Eto vis ja im dadoh obavestenje, a oni me u medjuvremenu izvredjase zato sto sam glasnik, kao da sam ja napravio dug ili da mrzim nekog.

Bombas ne bih otvarao linkove kazi mi samo zasto ti je izvestaj za 2015?

odgovoricu ti samo zato jer sam covek, a inace si me razocarao posto me nazivas retos, kao da sam ja neki klinac koji ovde iznosi pausalne pretpostavke...

izvestaj je za 2015 godinu, samo zato sto je to poslednji objavljen izvestaj na apr, rok za podnosenje je bio 31 jun 2016 godine, a postao je dostupan u julu ili avgustu, znaci skoro...

Ja jedino vidim status privrednog subjekta: aktivan.
Ništa tu nikakve pedesetine milijuna, ništa. :(

http://i.imgur.com/fOVTTOW.png

a jbg, naucio si da koristis vukajliju, nacices i ovo ako te zanima

Pa da brt ali ako se secam niko nije krio da je zvezdana bila u buli 2015 i dugovala 50 milki to su posle rekli da je dug pao na 40 valjda(pa se neki tvoji ortaci po gtr-u ovde pitali kako kad niko nije prodat) a onda posle kad otiso grujic i ne znam ko vec kao pao na skoro 30

Samo da ti napomenem da me zabole kurac nek duguju i milijardu i svi su lopovi to je aksiom ali seres jbg a nervira me kad neko sere

A ako smo na oko 30 a istina je sto bjeka kaze da paco duguje preko 20 onda u sledecu sezonu ulazite kao veci duznik hahaha sledeca sezona skec wins baj KO

izvestaj je za 2015 godinu, samo zato sto je to poslednji objavljen izvestaj na apr, rok za podnosenje je bio 31 jun 2016 godine, a postao je dostupan u julu ili avgustu, znaci skoro...

Aha, dobro, čak i da uzmemo kao tačne podatke da zvezda duguje 60 miliona, a partizan 60 hiljada evra, to su podaci za 2015, a razlog što su stari podaci jeste taj što za dalje podaci još ne postoje, ali svejedno, bez obzira što je u međuvremenu dug mogao da poraste na 120 miliona, ili ne daj Bože da se smanji za jedan evrocent, uzimamo podatke iz revizorske kuće bonbas, za period kad je tito bio živ, iz ko zna kakve eksel tabele, i nemaš ti tu šta.

E k s t r a !