Prijava

Hahahahah aj bezi bre

koji je tebi kurac kada se tripujete na postenje,partizan,ljubav,srbiju,a vamo vas jebu na rodjenoj tribini

ne brt, jebali bi nas da nam dodje Arkan pa mi svi poverujemo u pricu o srpskoj gardi.. jebali bi nas da ceo stadion im poveruje kako nas Vucic ustvari voli. Sta da radis, povuces se i pokusavas nesto subverzivno, ne mozes golim rukama na bager.

sad bas na derbiju pored mene momak kaze e brt kad ce kraj moram do laboratorije

Kada bi svi kao mornari
veseli i hrabri postali
manje bi bilo ruznih stvari
ljubavi bi vise imali
:p

ovo mornari moze biti grobari

Najjaca je stvar sa ovom temom sto nisu svi pajseri u isto vreme tu nego prvo dzeriko pa gazi pa vucicpeder pa bombas i tako je nepresusan izvor zabave

Jebote pa ja ne verujem sta citam. Bombas ti si kralj veci od Vucica.

brt sto me zoves pajserom, jesam ja tebe uvredio kad?

Pa brate nemoj tako, mislio je da si doktor nauka, pa obijas pajserom studentima i mladjim narastajima mozak

Nije to bilo u uvredljivom smislu de de vise je kao kompliment zabavljas nas kapiras

ko ne siri ljubav,taj je peder.u uvredljivom smislu,ne u gej .
bolje cimajte rodbinu za neke prelaze iz italijanske c/1 lige,pa da ne uzmemo pare,al da se nadamo

koji je tebi kurac kada se tripujete na postenje,partizan,ljubav,srbiju,a vamo vas jebu na rodjenoj tribini

Pa nije to došli oni i jaki su pa jebu. Bili bi pojedeni za 0,5 sekundi. Nisu oni niti najjači, niti najluđi, niti najhrabriji tu. Jednostavno su zaštićeni u tolikoj meri da je svaki pokušaj da se odstrane potpuno nemoguć u ovom trenutku. Naravno, kada ih policija ili onaj koji ih je direktno postavio tu i zaštitio, pusti niz vodu, odoše oni odma u kurac.

Ja vec znam kome cu lobanju polupati samo da prestane zastita

Ne bi da robijam ko za coveka

a samo ta raja pravi sranja?ovo ostali kul?