Prijava

jebace ih vosa u anus sve tamo.

cmarom oko kurca, Vosi dajem jos 5 kola maksimum dok se ne odlepimo

da,hocete.za 7 kola vec se titula slavi.

Tako je,ko prosle godine ako Bog i Vucic daju, ako ne, pogurace Kokeza.

da vam kurac nema on vremena, izdaja zemlje je kompleksan posao bićete jebani jedan kroz jedan

nema više ni go kurac vi ste kurčeva prašina vama vlada sekta vi da ste normalni vi ne bi tako radili

Vucic je nas kralj i njemu se divimo, hvala mu za svaki bod koji nam je doneo.

Nego mene interesuje zasto gospoda sa juga nije zapevala Vucicu pederu, kada je istok poveo? SLucajnost? Ne bih rekao.

Vucic je najposteniji.

Nego mene interesuje zasto gospoda sa juga nije zapevala Vucicu pederu

Zato što "treba da bodrimo Partizan, a da se ne mešamo u politiku. Mi smo tu zato što volimo klub, a ne da bi prozivali ovoga ili onoga zbog politike", ili u prevodu ono što svi znaju, da je država instalirala pojedince po kriminalno političkoj osnovi na Jug, kako bi ga kontrolisala i svako ko im se suprotstavi može da završi mrtav ili u zatvoru dok kod njih ne postoji strah od privođenja pošto su "beli medvedi".

ovo što džoni kaže sećam se ko juče sa severa spasi srbiju i ubij se tadiću borise, a arkan i vučić im dobri, koja su to gomna sunce ti poljubim

jese zna koji su to ljudi?
ko su ti koje je drzava ubacila na jug?

inače se mnogo paušalno koristi to država, uglavnom su to bitange koje pričaju kako imaju priču kako su dobri sa ovim ili onim, ne ide to baš tako država pošalje, kao kad je potrebna eliminacija protivnika ne kaže se e idi rokni već jel možeš to da rešiš, meni jednom vlasnik fabrike reko koristi sva konvencionalna i nekonvencionalna sredstva reši problem odma znaš kolko je sati

drzava ubacila kriminalce na jug,a niko ne zna ko su oni.
interesantno
ili su janjicari kriminalna navijacka grupa

Zna se. Janičari. Oni su kriminalna grupa, usko povezana sa policijom i BIA. Tačnije, likovi koji rade prljave poslove koji su potrebni da se odrade. Uradiš im nešto najebao si. Urade ti nešto, nisu najebali. Zbog toga im niko ne može ništa.

malo mi nelogicno da je ceo jug sjeban zbog jedne navijacke grupe.al ajde,nisam upoznat u celu spiku

nije navijacka grupa vec kriminalna organizacija koji je tebi kurac

nije ceo jug huliganski, tu uglavnom dominiraju normalni momci i devojke, magistri, naucnici, flautisti, doktori nauka ima cak.. nece niko da se petlja sa kriminalcima