Prijava

Boaci zvani bukva

mozda ga zameni usketov sin vucicevic mladji.na klupi je.jedini on moze da ga zameni.
moze i pavkov,al on je napadac koji ne daje golove.nikad..

Trazio sam pola sata ovo utakmica dosadna do zla boga. Vi mene ubedjujete ko zna fudbala a ko ne?
Jebo vas kanga cirkuzant prvenstveno bohora
http://vukajlija.com/forum/teme/30739-fk-crvena-zvezda?strana=1061#post_3551437

A trazio sam jer je boh dole napisao da ce vreme pokazati pa samo da pitam jel pokazalo?

Hahahahahaha penal i crveni lol

P.S. ps (kapiras p.s. pa jos i ps) Fibel odlican stoper xD

Sad cemo da se nalozimo da im damo 4 i da se kurcimo rke koke rke koke, pa ce da dodje random Dudelanz u uvek neugodnom drugom kolu

idemo na uvek neugodne bugare u drugom kolu, 100 000 ljudi na marakani, pukni zoro odzvanja do čikaga

Dionisijo i dalje tvrdim da bi bio odlican da je imao parnjaka normalnog a ne mrtvaka lukovica

Pa tilmo mi dodje crvenu hahahahaha

ps
Spreman sam da se opkladim da od kange ni kurca nema daj plavsica malenog nek trckara dete

pre 11 meseci
Thumb slide 303735 2584578 free
Thilmo
Ajd u standardnu tarifu za srpsko klađenje, u crvenu? Da će Kanga da jebe. Može?

pre 11 meseci
Thumb doc holliday 228x300
ps
*standardnu tarifu za srpsko sirotinjsko kladjenje

Aj

Moram da kopiram ciganin je tilmo
pre 11 meseci

Postoji li u ovom timu Zvezde iko ko se usudi da dribla? Ovim amaterima je samo dovoljno da se postavljaju izmedju igraca i gola celu utakmicu i da ubiju svaku kreativnost kod ovih poluigraca.

drugo kolo na gurku,al u trecem ce ih neko rascereciti.
oni neki nesrecni bugari dosli do cetvrtog mesta ni sami ne znaju kako.
a kod kazahstanaca je fofana i djeadjedje. drugi pomenuti je jebo zvezdu kada je igrao u cenomorecu.ima i gomila nasih govana.maslac sto je otisao iz vose.

JEBI BREEE

ZVEZDA HEJ HEJ

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=07&dd=03&nav_id=1278952
kapirao sam da je ovo za vokrija i tudjmana klanje preko neta i podjebavanje uzivo.
ovo su vec trebali da budu ozbiljni ljudi.valjda.

http://mondo.rs/a1021918/Sport/Fudbal/Aleksandar-Pesic-potpisao-za-Crvenu-zvezdu.html
ovaj solidnu karijeru ima.naigrao se taj u evropi.valjda svi shvatili da pojma nema,pa se vratio.kintu ima.ovde se svejedno rekreativno igra fudbal tako da ce da mu bude banja.
inace,mislim da je dobro pojacanje.osetio je jake lige.kada im bude pricao u svlacionici koga je sve video na terenu,ima da ne veruju.

jos su i babica dogovorili.dobar je on igrac.ili ce biti dobar...
pominje se negde i causic.
mada,to za causica im je nerealno.

Haha volim kako sanitarni cvor analizira desavanja u sportskim kuloarima.

I Babic isto dosao na pozajmicu

dobro je ako je na pozajmicu.onda jos nece da ga oteraju.da su ga onako mladog vratili nazad tipa ne treba nam vise nikad onda stvarno nije ni za kurac tamo igrao.u vosi je bio za nase uslove nesta.

На коме програму има пренос меча?

Koliko znam ni na jednom HAHAHAHAH

Imas na yt kanalu fkczv, blamantan snima je.