Prijava

Како смо играли, добро је.

Voditelj prica kako za nedelju dana docekujemo krasnodar na stadionu rajko mitić, a u prenosu krupan kadar njihovog stadiona iz vazduha. Beše me sramota na trenutak baš.

Ovaj manijak na areni u tripu kako je ovo fantastican rez

Hahahah ovi slepci igraju bez publike vidi kako jadno izgleda

Edit: na paću mislim.

Tilmo vidi sto imaju dobar stadion ovi iz Krasnodara :O

Ućuti se balavcu krvi ću ti se napiti

Нормално да јадно изгледа послије онаквог стадиона... Срећа па ће Краснодар бити ослабљен стањем нашег терена/оранице у реваншу, можда и имамо неке шансе.

Pa ovo je dojaja rezultat za odigrano cuj ostaje zal,za cim ukrali im cisto gol,srecom nismo jos par komada primili

Kakav će šok krasnodarci da dožive kad izađu na ono naše njivče.

Jebacemo ih ko ovnove na rajku kurac su od ekipe samo neko da iskrivi ristica u prvih 15min i 2:0 poluvreme

Posle cemo im jebati majku kad primimo dva u drugom haha

Kurac su oni od ekipe ali I mi smo,odbrana je kriminalna. Boli kolko je kriminalna

Alo bre kad smo primili gol posle 30 sekundi drugog poluvremena za 2:0 da je neko ponudio 3:2 mislili bi da nas zajebava

Najcrnje je sto je Savic odigrao sasvim korektno, kao stoper u utakmici u kojoj je Zvezda primila 3+1.

Blek, jovicic fali ko leb nasusni

Само Родић да буде спреман и нема зиме. Гобеља би био бољи на задњем везном од оне двојице пајвана.

kako sevaju voleji.onakav volej iz kornera je vrhunski.nebitno sto se u sovjetskom fudbalu svi zguraju u peterac da brane gol,a niko ne brani ivicu sesnaesterca.ne umanjuje to odlicnost gola.user 2 gola i sudija sto ne vidi ono sto se iz aviona vidi,pa otme gol krasnodaru.kada se sve sabere zvezda ima super rez.

Дио кликбејт. хД

Ne igra Le Talek u revanšu,do jaja, odvratna glavudza a i vezara obična