Prijava

Znate sta mi nije jasno. Igramo protiv trenutno treceg kluba u Srbiji, izjednace ti, i ti sad i pored toga sto se boris za titulu, namestas golove Lazovicu, jer ga gledaju? :D

Potrefilo se jebote, covek je sabijao sve tekme do sada, namestao, negde ga nije hteo gol, sad kad je krenulo, usla 3 komada. Dolazili su i ranije da ga gledaju sigurno,kao sto svaku jacu utakmicu dolaze da gledaju... Hoce i derbiju da mu nameste da da het trik, posto ce i tu biti skauta?

Daj da se manemo te nebitne teme, 3 boda su osvojena, titula se blizi, igramo dobro, plus namestamo kartone drugim timovima, sukobe navijaca, transfere, sponzore, kad se kosi trava, ko ce igrati prvu postavu itd...

Nisam ni znao da su ga gledali, lololo.
Toliko dobro igra, od kada se vratio (bolje nego pre povrede), mogli su na bilo kojoj da ga gledaju, i on bi ih oduševio.
Sigurno trenutno najbolji igrač naše lige.

Ali najjače je da lik da 3 gola, od toga 1 penal, i da napravite toliku famu...
Jednostavno...
https://i.imgflip.com/8524v.jpg

Nego, e se sećate da je StiviDž muno het trik sa penala ManUtd-u. Tj koliko se sećam tri penala, 1 promašio.

Znate sta mi nije jasno. Igramo protiv trenutno treceg kluba u Srbiji, izjednace ti, i ti sad i pored toga sto se boris za titulu, namestas golove Lazovicu, jer ga gledaju? :D

Матори није то ништа. Гледај ово

Pa secate se valjda da je i prosle godine u strahu Djura nalozio da se titula pokloni ganima, pa smo prokockali bodova i bodova...Vermez nije ni vodio klub, smenjivan je 4 meseca dok na kraju stvarno nije sutnut...i onda na derbiju igraci popizde i odluce da odjebu direktivu.

Замисли колико шлепера паштете и паризера мораш да поједеш да изјавиш овако нешто.

Играчи одјебали директиву у 90-том минуту и то голом из слободњака. љ0љ

Овакви људи претурају по контејнерима у упадају са зољом у хитну..

Eeee, slabo pratim domaći fudbal u zadnjih 10-ak godina, pa da pitam. Jesam li ja puk'o načisto ili su sad grobari u fazonu "tolelopove"?

Nisi puk'o, oni su.

Jesu. I ne samo Tole, nego i Vučić i Kokeza. I još jedan, samo ne znam da l je Đilas il' neko drugi.

Boktejebo, koja tragikomedija.

Mnogo ćemo vam se smejati na kraju sezone što ste se opet primili.

A kad smo im govorili nisu nam vjerovali ko ih jebe sad

partizan osvoji titulu-tole legenda
partizan ne osvoji titulu-tole picketina

U ovom trenutku se čulo kako vam se slamaju srca
http://youtu.be/U4TNBv1pxK4

partizan osvoji titulu-prvenstvo regularno
partizan ne osvoji titulu-prvenstvo namesteno

penal za partizan-bio je
penal protiv partizana-godinama nas terorisu ko jevreje u ausvicu

Johnny Kurajber
A nešto sam primetio, da na svaki post ovde mora jedan od vas da odgovori.

Jedeš sam svoja jaja Džoni...
P.S.

Poduvace ga od Sunita, i to taman pred derbi!

Reci Džerihu, eminentnom fudbalskom stručnjaku da do derbija ima još dva kola, pošto o Zvezdi priča (nimalo čudno za Franjevce), Zvezda gostuje Novom Pazaru, pa posle dočekuje Radnički iz Niša. Pozzić.

Prosek dosuđenih penala po sezoni u korist kluba u proteklih 5 godina:
Vojvodina 6.80
C. zvezda 5.60
Partizan 4.00
Spartak 3.33

Koliko procentualno penali učestvuju u ukupnom zbiru golova neke ekipe u istom periodu:

Vojvodina 229 golova / 27 sa penala, 11.79% !!!
Spartak 85 golova / 9 sa penala, 10.58% !!!
C. zvezda 278 golova / 23 sa penala, 8.27%
Partizan 319 golova / 15 sa penala, 4.70%

spartak i vojvodina najvise namestaju zato uvek i osvajaju trofeje!

Džoni, navrću i na vašu i na našu stranu, odlučuje sportska sreća, lololo

Iznenadi me ovaj podatak za Vošu. Bio sam ubedjen da tu prednjačimo mi i vi.

Patlidžan ima najviše neopravdano sviranih penala, mi smo svi pošteni

Iznenadi me ovaj podatak za Vošu. Bio sam ubedjen da tu prednjačimo mi i vi

I mene isto iznenadio. Kad sam video reko Vot d fak. Ja mislio njima ne sviraju skoro uopšte, a ono slaninari penala k'o salate.