Prijava

pobedili ste nefči
pa šta nam drugo ostaje
osim podsećanja na vokrija

ја сада поставим Жутог како грли туђмана биће спиновање дае овај пресједник партизана?
реално, нижа сте раса. интелектуално.

ajte vi onda lagano na svoju intelektualno superiornu temu

Sad sam ozbiljan, jebem li ga, ja imam neki drugi stav. Oba prolaska Partizana u LŠ su nam doneli neopisivu radost, nekoliko utakmica koje su bile spektakl (Arsenal, Real, Anderleht) i da nam je samo malo normalna uprava, imali bi i ozbiljne pare koje se dobijaju tu. Bolje mi je da neki presek makar imam u vidu Totenhema, da odem na tekmu i ako treba nerviram se, vidim tačno gde smo od tih boljih ekipa i uopšte doživim spektakl (jer smo na tom nivou svi da je i to spektakl) nego da gledam cele sezone samo JSL.

Naravno da nećemo grupu proći i da je sreća ako Asteriksa dobijemo kući, u šta sumnjam, ali ko ga jebe, ionako nećemo osvojiti, tako da možemo samo i da učestvujemo i zezamo se.

Hvala bogu da je lepo gledati svoj (srpski uopšte, da samo partizan, ehehehehe) tim u evropi, pa makar svaku izgubio sa po 5:1 (ipak mora neki gol da se da jbg). I glupost je poricati važnost trofeja u ono vreme, jeste, sad ćemo realu da otpišemo pet-šest uzastopnih trofeja, ajaksu da osporavamo onakvu generaciju osamdesetih, milanu i sl.
Sve u svemu ovakve rasprave su maloumne, rasnom bi bilo krivo što ne može da učestvuje kad bi znao za ovo, mada kapiram da je zajebancija u postovima i jedne i druge strane.
Čestitke partizanu što našu ligu predstavlja u evropi (makar samo učešćem ako ne i nekim fudbalom), to nam je realnost i uspeh čak, ta LE, a za zvezdu... biće bolje, SLEDEĆE SEZONE, EHEHEHEHEH.

Sve u svemu ovakve rasprave su maloumne, rasnom bi bilo krivo što ne može da učestvuje kad bi znao za ovo, mada kapiram da je zajebancija u postovima i jedne i druge strane.

Naravno da je zajebancija. Toliko puta je sve to ponovljeno da više ćisto sumnjam neko bilo šta ozbiljno da misli.

džoni shvatio da smo svecki prvaci
pa bi da se miri

e ne može

VAMOS ASTERIX, GREMO TOTENHEM, NAPRED NAŠI BEŠIKTAŠI

Džoni potpalijo vatru jednom rečenicom.

ko Gavrilo
jednim hicom

džoni shvatio da smo svecki prvaci
pa bi da se miri

hehehe ja mislio neki drugi klub to, kacam vido ušati pehar ja reko bolje da bežim :)

Džoni potpalijo vatru jednom rečenicom.

Malo da razmrdam reko :)

http://www.mozzartsport.com/vesti/katai-novo-pojacanje-zvezde/83655
дакле иде лазовић, још сутра као не игра због повреде, курац мало.

http://www.mozzartsport.com/vesti/nista-od-povratka-na-marakanu-milos-ninkovic-potpisao-za-evijan/83656
добро, и ово је очекивано, форсираћемо ристића, аврамовски добио сертификат и носиће 10.

Jedna od najvećih želja Nenada Lalatovića vihorni krilni napadač Aleksandar Katai karijeru nastavlja u Crvenoj zvezdi! Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije doći će na Maraklanu kao pozajmljeni igrač Olimpijakosa, ali ugovoru postoji otkupna klauzula teška 600.000 evra koju će crveno-beli moći da aktiiviraju ukoliko budu bili zadovoljni njegovim partijama.

600 iljada ćemo dimamo samo ako naftu otkriju ispod južne tribine

Katai gowno, ne treba nam.

katai je dobio dobre pare kada je otisao u grcku.za nase uslove ogromne.posle toga se i meni ne bi igralo da sam iz srbobrana i imam pare.pije u trciki kada je u ns.

Питам се како Ранка Деспотовића нису ископали однекуд....

Jel ima prenosa neđe sem na Areni?

Teško. Ima strim ako ti znači.

Јебем им матер, што не преноси прва више?

Hahah, sirotinjo.
Ristić menja Milijaša odlično, ovaj klinac će da bude zver, samo ako ga sačuvaju malo.

Нормално да плаћаш и арену кад до појаве кабловске преко антене ниси вато ни ртс1 како треба. позз