Prijava

Jedi govna, da ne dužimo argumentima, lol.
Ovaaaj, ristić najbolji u prvom poluvremenu. Gavrić ne deluje kao fudbaler za domete veće od igranja u jagodini. Jalovi napadi, mada jesu napadali, 80% se igralo na polovini spartaka, ali nikakve opasne prilike, sem jednog solidnog šuta kovačevića i pečnika. Dobri šutevi, nema priče, al' to je sve.
Ristić izvodi sve prekide, kreće se odlično, pregled igre odličan, klinac je baš zverka.
Edit: voleo bih luku jovića da vidim u drugom umesto rakića, ne jer mislim da je falkao, nego bi mogao bolje da se "čita" sa ristićem, uigraniji su verovatno. I avramovskog umesto savićevića. Nije toliko loš, ali nek' odmori.

Nisam imao prilike da gledam utakmicu, kakav je bio Mihailo?
da čujem utiske malo

Tri prečke zaboli ovi naši, i to ne ono krznula prečku, nego ustaihjebem onoliki gol a on pogodi prečku od 12-ak santima.

Avramovski, odbila se od nekog i ušla, lep debi.
A malopre i rakić zabo stativu.

Odlični smo, jednom su šutnuli i to je bila ona stativa.

Rutinski se branimo, napadamo, lopte u prostor, prilično kompaktno.

Odbrana- k'o i do sada, lagano ide.

Veza- malo mršavije, ali Ristić OJEBO, Avramovski ima fin centaršut, Vukan nastavlja da igra mediokritetno.

Napad- korektno, fino spuštaju jedni drugima.

Ovako se osvajaju titule, k'o Pižon što je radio pre no što su ga oterali, 1:0, 2:0, 1:0...

Ovakav bunker nisam video od utakmice Francuska-Honduras na prethodnom SP-u. Ne mogu da verujem da nisu makar pokušali da odigraju neku smislenu kontru.Bilo mi je drago kad smo probili bunker skoro kao da smo dali gol na derbiju. Drago mi je zbog Makedonca, mlad je igrač dao je gol na debiju to bi trebalo da mu ulije samopouzdanje a i Makedonci su uglavnom bili uspešni u Zvezdi pa da vidimo hoće li tako biti sa njim. Sjajna je stvar što ni posle četvrte utakmice nismo primili gol.

VUČIĆ KAD NAMESTI TITULU ON NAMESTI BEZ PRIMLJENOG GOLA.

ZAMIŠLJAM KAKO NAM VUČIĆ URUČUJE ZLATNI PEHAR KO ONAJ ŠTO JE DOBIO ARSENAL 2004.

Sto se mene tice, ne moramo nista da osvojimo ove sezone, samo da Lalatovic nastavi sa ovakvom filozofijom. Jebote, Ristic, Savicevic, Rajkovic, Lazic, Petkovic, Kovacevic, Gavric, posle usli Jovic i Avramovski, niko nema vise od 22 godine, alo! Sve klincadija, trce, bore se. Svaka cast. Neverovatno koliko se vidi razlika na sredini terena kada imas dva klinca koja mogu da trce 90 minuta, svaku loptu su pokupili. Ali im pregled igre nedostaje, i ne moze Kovacevic da bude organizator. Savicevic za sada, truba. Videcemo. Stvarno sam prezadovoljan, odavno nisam gledao tekmu sa ovakvim uzivanjem. I da ga nismo dali, opet bih bio prezadovoljan. Vidi se da fale igraci, Milijas I Lazovic su nam bila dva glavna igraca, ali i bez njih to izgleda odlicno. Spartak sramotan, znaci da su dali gol iz onog jedno suta, tacno bi nam se usrali u zivot. Ljudi nisu prelazili svojih 30 metara, jebemu sunce, pa da li je realno? Takve ekipe je lepse dobiti 1:0, da popizde.
Jos jednom, bravo stvarno, bice mi zadovoljstvo da gledam ovakvu Zvezdu ove sezone...

Jebacemo dvenedeljepauzoA!

Шта знам... увек је лако комбиновати на средини кад се игра против бункер екипе.

Ристић одличан, свиђа ми се што има мудо и не боји се лопте. Јовић исто. Баш ме радује кад их видим у тиму.

Савићевић и даље јако лош, некако ми не делује да може да постане добар играч.

Гаврић онако, ок, добар за измену. Ал' видећемо, можда буде и бољи.

Ракић можда и најбитнији. Главоња је и уме да се загради и прими лопту. То је закон за нашу лигу.

Ковачевићу забранити да шутира из даљине, изгледа нећемо дочекати никад да убоде лопту како 'оће.

Печник мени и даље просечан играч али ради пос'о и готиван је лик.

Мијаиловић љаксе на куб, поред тога што је тешки ментол. Волим ја такве будале али јбг, често иде на курац. Смири доживљај, чобане.

Све у свему, дуго нисам овако нестрпљиво чекао утакмице Звезде, има доста дечака који обећавају. Свиђа ми и како Лалат води тим, за сад све похвале.

Ковачевићу забранити да шутира из даљине, изгледа нећемо дочекати никад да убоде лопту како 'оће.

Drknuo je dobro ono jednom, jedva golman skinuo. Ući će na derbiju. :)

Нисам гледао цео меч, изгледа сам то пропустио. :)

super tekma
mali ristić će ooooooooozbiljan igrač postane

ovi nastavljaju da transferišu
http://i.imgur.com/8xLUZTy.png

Sto se mene tice, ne moramo nista da osvojimo ove sezone, samo da Lalatovic nastavi sa ovakvom filozofijom. Jebote, Ristic, Savicevic, Rajkovic, Lazic, Petkovic, Kovacevic, Gavric, posle usli Jovic i Avramovski, niko nema vise od 22 godine, alo! Sve klincadija, trce, bore se. Svaka cast.

To nije Lalatovićeva filozofija, već Terzin potpis i pečat. Ali svakako je dobro, iako potiče od Terze.

Шта знам... увек је лако комбиновати на средини кад се игра против бункер екипе.

Biće ove godine čak 2 meča u kojima će se pokazati kvalitet veznog reda.

Хаха колико је урађен лик, неки лажни Радуљица. Знам га овако, тежак болид и блејач али може ако хоће. Позитива.