Prijava

Crvena Zvezda 1945 - 1991

koliko mora da te nervira ta godina (inače druga po važnosti za srbe, posle 1389) da je toliko puta napišeš
koja je godina draga vama jugoslovenima? 45-a?

Crvena Zvezda 1389 (Kosovo Polje) - 1991 (Bari)

komšija mali,
zašto toliko mrzite bivšeg svetskog i evropskog šampiona
i SADAŠNJEG SRPSKOG
opaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zar nije zabranjeno kao neko podjebavanje-transferisanje na suprotnoj temi?

tehnicki nije suprotna tema, dzoni i ja navijamo za zvezdu u evropi. e sad sto zvezde nema u evropi nismo mi krivi

Добро, Џони, стани! Доста је! Ако наставимо овако, изгледаће као обрачун Пакла и Расног, само са више учесника.

Идите ти и Јанпи на своју тему, ваљда су вам од Звездине '91. важнија ваша нова појачања. Ето, вратио вам се Лола! Лоло

European League group M

Red Star Belgrade
Nefchi Baku
Nagoja Grampus
Mumbai City FC

Zar nije zabranjeno kao neko podjebavanje-transferisanje na suprotnoj temi?

Može neko sprdanje bez preterivanja baš opasnog. Evo ja sam doterao recimo do granice čini mi se, pa odo.

Sprdam se,

јебо учествовање у европи ако је само ради учествовања

мени лепше што смо избачени него да смо ушли у ЛЕ па да нас јебе тамо ко стигне, искрено

KO JE SVETSKI ŠAMPION?
ZVEZDA!
KO JE EVROPSKI ŠAMPION?
ZVEZDA!
KO JE SRPSKI ŠAMPION?
ZVEZDA!

KOJI STE VI KURAC?

јебо учествовање у европи ако је само ради учествовања

мени лепше што смо избачени него да смо ушли у ЛЕ па да нас јебе тамо ко стигне, искрено

Sad sam ozbiljan, jebem li ga, ja imam neki drugi stav. Oba prolaska Partizana u LŠ su nam doneli neopisivu radost, nekoliko utakmica koje su bile spektakl (Arsenal, Real, Anderleht) i da nam je samo malo normalna uprava, imali bi i ozbiljne pare koje se dobijaju tu. Bolje mi je da neki presek makar imam u vidu Totenhema, da odem na tekmu i ako treba nerviram se, vidim tačno gde smo od tih boljih ekipa i uopšte doživim spektakl (jer smo na tom nivou svi da je i to spektakl) nego da gledam cele sezone samo JSL.

Naravno da nećemo grupu proći i da je sreća ako Asteriksa dobijemo kući, u šta sumnjam, ali ko ga jebe, ionako nećemo osvojiti, tako da možemo samo i da učestvujemo i zezamo se.

inače druga po važnosti za srbe, posle 1389)

Ovo Srbima nikako ne može da ide u prilog, zato i jesmo u ogromnom kurcu.

хтио бих да се пријавим. лајковао сам себи профил.

European League group M

Red Star Belgrade
Nefchi Baku
Nagoja Grampus
Mumbai City FC

Ауууу! Не ваља! Овај Мумбај је много незгодан противник. Намештен жреб!
ФИФА & УЕФА = МАФИЈА

хахаха па шта ако гае угостио? човјек играо за партизан.

meni je partizan objasnio pravo znacenje vazno je ucestvovati lololo al jbg opet jedva cekam totenhem i besiktas.

Uzbudili su se Riho. Samo sam ih pitao u kojoj su grupi i jebiga.