Prijava

id u kurac reme
pregreja mi se mozak dok shvatih tarabice

lolololo

stvar je u tome da ko god da dodje nece moci da sastavlja svoj tim.samo je bilo pitanje ko manje trazi za neucestvovanje u sastavljanju tima.

Kosana ce da placaju u litrima rakije, a toga ima koliko hoces... :)

Ja nemam pojma kakav je ovaj lik, vidim digla se prasina oko njega. Osecam da je neki prosek, kao i vecina koja dolazi..

http://www.mozzartsport.com/vesti/krunic-prvo-pojacanje-zvezde-za-narednu-sezonu/106079

Dobar igrac, skolovan, pravi plejmejker

Zatoi mislim da nece doci

Hahahhahaahha
KOSAN

Kosan zna sve terene srpskim fudbalskih borilista, tako da smo tu u prednosti svakako, zna svaku krticu u Cacku i svaku dzombu u Subotici...ne vidim sta je tu toliko smesno.

KOSAN DO POBEDE!

place mi se

Kosan ne zna ni put do subotice jer je kod batajnice pijan kao mesec a ne dzombe tamo

A i dzomba je u kuli hehe

mogu doci igraci koji nemaju gde.oni koji traze da dobiju i neke pare se automatski diskvalifikuju.igraci mogu zaraditi pare samo na jedan nacin.da se sklone sa terena kada igraju sa poslednjim na tabeli,uplate da ce zigubiti i to je to.kapiram da su im tako i rekli iz kluba.mi vama para dati necemo,snadjite se.

Koji će im kurac pare, Zvezda im je poslednja šansa da se negde prodaju.

Idemo, prekoret, zapretio sever!

http://www.mozzartsport.com/vesti/preokret-trond-solid-prvi-pik-terzica-za-trenera-zvezde/106102

Covic i Terzic marionete severa, pusite ga franjevci, bjeko odlazi nja nja nja, zeko odlazi njanja, djuro odlazi nja nja.

jebote koliko smo jaci!!!

Jedva cekam oko osmice ima SIR ALEX da bude meta jebooote

Ja nemam pojma kakav je ovaj lik, vidim digla se prasina oko njega. Osecam da je neki prosek, kao i vecina koja dolazi..

Jeste. Prosek. Ništa za dodati.

Koji će im kurac pare, Zvezda im je poslednja šansa da se negde prodaju.

Kapiten Nenad Milijaš letos je otišao u drugu tursku ligu, u Manisu.
Nejc Pečnik je potpisao za japanskog drugoligaša Džef junajted
Goran Gogić i Ðorđe Rakić završili transfere sa članom druge lige Kine, Ðingdaom.
Boban Bajković i trener Slaviša Stojanović s Lirsom ispadaju u drugu belgijsku ligu.
Perović napustio Zvezdu, karijeru nastavlja u Iranu
Luka Milunović (21) nastavlja karijeru u Grčkoj, u ekipi Plataniasa sa Krita
Đorđe Despotović igraće na šestomesečnoj pozajmici za Žetisu iz Kazahstana

Ovaj FK vise nije ni za sprdju, postalo je otuzno... e sta ostade od onakvog SD... FK pred gasenjem, kosarka, rukomet i vaterpolo pogaseni pa delije navijaju za druge klubove, sah fuzionisan... Najbolji sponzori i navijaci Vucic & co, legende i bivsi igraci beze kao od kuge, takoreci sramota i pomenuti.

Nekad bilo, sad se spominjalo. RIP ZVezda.

Cao vucicupederu kako si

Cao vucicupederu kako si

Cao vucicupederu kako si

Hahahahaah pa svi ovi klubovi su bolji od Partizana. Šamrok, Ael, Tun, Petah tikva, Ludogorec,Artmedia...