Prijava

Treće kolo na jedvite jade se provučemo, četvrto nas neko usere.

Kapiram da nećemo biti nosioci u trećem tako da ćemo već tu završiti putešestvije (nažalost).

Secam se da sam jedno poveo raspravu o tome kako su nasi jebali majku Grobarima u tunelu, pa Dzoni dosao i rekao si lud, kao ko je smeo baticu i ostale da dira..

http://www.mozzartsport.com/vesti/kako-stranci-vide-srpski-veciti-derbi-zemlja-u-kojoj-u-fudbalu-niko-ne-pobedjuje/106291

Evo Mladenovic otvoreno prica o tome...

Sećam se te priče, ostao mi je u sećanju Milanko Rašković <3

Hahaha, rekao u fazonu "misliš da neko sme da pisne Volkovu?" mrtav ozbiljan.
Eh, i taj biser sam zaboravio, šta ćeš kad ih imaju puno...

Inače...

Mogući protivnici Crvene zvezde u prvom kolu su Celje (Slovenija), Flora, Kalev (Estonija), Ferencvaroš, MTK (Mađarska), Skonto, Jeglava, Jurmala (Letonija), Vikungur, Runavik (Farska Ostrva), Renova, Škendija (Makedonija), Od Grenland (Norveška), Kukeši, Partizan (Albanija), Gabala (Azerbejdžan), Ordabaši, Kairat (Kazahstan), Tiraspolj (Moldavija), Širak, Ulises (Jermenija), Mladost (Crna Gora), Glentoran, Glenavon (Severna Irska), VPS, SJK, Lahti (Finska), Dinamo Batumi (Gruzija), Lusitanos, Sant Hulija (Andora), Vikingur Rejkjavik (Island), Atlantas, Kruoja, Trakai (Litvanija), Kork, Ju-Si-Di (Irska), La Fjorita (San Marino), Erbus, Njutaun, Bala Taun (Vels), Progres (Luksemburg) i Balzan (Malta).

Lool, jebeno prvo kolo.

Bilo bi dobro da dobijemo Mađare, Makedonce, Albance, Crnogorce, Slovence. Ili tako neke glave. Da ne moramo da plaćamo avion. lolo

Reci dobijemo Rejkjavik. Kako objasniti Parkeru da nema paštete mesec dana?

Da dobijemo šiptare i da napravimo neko sranje da se osvetimo za dron, svakako ćemo kasnije ispasti.

i u prvom kolu ima timova koji mogu da ih sjebu.

Reci dobijemo Rejkjavik. Kako objasniti Parkeru da nema paštete mesec dana?

Parker se svakako neće vraćati lol

Ne bih voleo Mađare, moš se desi da ispadnemo :(

Cenim neki od ova tri: Jeglava, Lahti ili Renova

La Fjorita, partizan ili kukeši, ostali zajebani.

Некадашњи фудбалер наше екипе, Лукаш, преминуо је данас у 35. години живота, преносе португалски медији.

jebiga

Покој му души он је још био и добар од оних "мађионичара" које је Пикси својеиницијативно довео...

jedan od retkih koji je nesto i znao od gomile strendzera koje su dovodili.

Мојне... Кастиљо је крцо реално! Кад смо срокали патлиџан 4-1 он ја сашио два комада чини ми се...

Tradicionalno u kazahstan

Зна ли се ко ће бити нови тренер, или још увек рандом набрајања по медијима?

Nabraja se, ali najverovatnije Kosan.

Мртва трка он и Кратко Останић... Могао је и Лалата да остане.

Tada sa lukasom su dosli jos i molina, barskos, dzeferson...neki su posle bili prvi strelci kopa sudamerikana a neki nosili desetku u repki argentine i ulazili umesto mesija u 72-om.

Plus je piksi osvojio koji trofej, doveo zengu, igrali le i pokazao muda da ostavi zigaru za kvalifikacije za ls samo su nam uterali kurcinu sa milanom tako da iako je dug porastao ja ne bi puno pljuvao piksija