Prijava

kad su na klupi i u klubu ti naši veliki grači
on, dule, pikseta, robi...

lakše mi je i kad sjebu
jebem ti grofa
čim se preziva božović, nema tu leba
jebo i h raja sve redom

Grof je čarobnjak inače. Sad će očaš posla da napravi pitu od govana.
4 Ronalda i 2 Mesija ima da imamo od ovih invalida.

Otiće pre novembra.

Makar mu neće Terza govoriti ko da igra i koliko

Само ћемо да појачамо црногорску везу, фазон враћају вешовића, пуровића, орландић потписује доживотни уговор, и не могу да се сетим више тих гована али биће весело.

Мени нешто не обећава то превише, шта је имао од успеха, куп са роштовом ономад и то је. Да га јебем.

Još ako se vrati Igor Burzanović....

Makar se nisu vratili Alkosan, Kratko Ostanić, Pižon elokvencija i ekipa, a da je bolji i stručniji od Lalata ne treba puno dokazivanja i priče.

PIŽON JE NAJJAČI TRENER IKADA!

Zasto pisamo po sirotinji decko, kada smo sirotinja.

Jebote, Grof dosao ZA DZ, znaci casovi ljubavi, znaci ne prima platu, uzeo vec u Rusiji kes, igra za bombone! Crveno bela familija!

Sad ce Zigic i Vidic da se vrate...sa pecanja.

Синоћ причам другарима колко ме нервирају писаније око тренера...
Буквално листам почетну страницу и излазе 5 различитих вести са 5 различитих имена (Пижон, Гроф, Ђукић, Рајевац и још неко је био није ни важно) и кажем на крају ће све да се сведе на Косана јер су Рајевац и Гроф нереалне опције.

Малопре дођем кући и видим да смо именовали Божовића... само да га ова мафијашка управа не отера, ја се не бринем кад имамо оваквог тренера.
Велики господин, галанција на нивоу. Ајмо у ЛЕ ајмо по титулу.

Џони да се врати на левог бека и да му се врати трака. Не може онај балавац да буде капитен да јебе оца.

Џони да се врати на левог бека и да му се врати трака. Не може онај балавац да буде капитен да јебе оца.

Џони да се врати

да му се врати трака.

https://www.morrisonhotelgallery.com/images/medium/HST-5.jpg