Prijava

AAHAHAHAHAHAHAHA
TOOO MAJSTORE DAJ JOŠ HUMORA HAHAHA

Ubedljivo najveca sramota domaceg fudbala u istoriji. Laku noc

AHAHAHAHAHAHAHHA nemoj da ideš oćemo još brt

Teško... Vaš fljamurtari je najveća ubedljivo, Vošin Vaduc, pa Šamrok i tek onda ovo.

ПА ШТА ЈЕ ОВДЕ СРАМОТА ЗВЕЗДА ЈЕ НЕГДЕ ТАЈ НИВО ПО КВАЛИТЕТУ БЛАМ ЈЕ КАД СЕ ИЗГУБИ ОД СЛАБИЈЕ ЕКИПЕ

Teško... Vaš fljamurtari je najveća ubedljivo, Vošin Vaduc, pa Šamrok i tek onda ovo.

I ja otprilike tako mislim...Plus nam ove ruske i ex sovjetske ekipe nikad nisu ležale (ne mislim samo na klupski, nego i na reprezentativni fudbal).

МСМ НИЈЕ ЛЕПО ИЗГУБИТИ 2 0 НА МАРАКАНИ ОД БОРАТА И КОМПАНИЈЕ АЛ ОНО НИЈЕ НИ НЕОЧЕКИВАНО

Brt ovaj ker bi mi bio smešan da mi je ćale riknuo fazon a ne Zvezda dizgubi

prva utakmica, kuci, a rasni vec pominje devedesprvu. daj bre 0 2 tamo, rajko brani sve penale, falkao daje zadnji, ovaj zaplace jos vise nego posle svetskog... ima nade.

sto se tice utakmice gledao kod ortaka, ugasio lik stream u 65om i kara nisam gledao dalje.

onaj novi kao igra nesto?

Јбт која туга, па ово је страшно. Борат и компанија јебу не ваде.... Ни Партизан не би боље прошао.

Teško... Vaš fljamurtari je najveća ubedljivo, Vošin Vaduc, pa Šamrok i tek onda ovo.

Фљамуртари није највећи блам, Шамрок јесте, јебене пумпаџије и конобари, полуаматерски клуб је добио један професионални. Онда иде ово, јер много боли кад Борат јебе, па Фљамуртари, и то зато што су шипоши. Те године Шиптари су тукли и Барсу, и неке Швабе колико се сећам.
А Вадуз је бре продано, не мож то да се мери...

Samrok definitivno najveca bruka.
Petah Tikvu ne racunam jer je cak i misa tumbas znao da je prodata tekma
ovo mi nije ni u prvih 3, realno, likovi odigrali 15 kola prvenstva, zvezda nikad tuznija, ja sam se iskreno zgranuo na kvotu 1.4 u kladzi.

Ko zadnji izađe nek ugasi svetlo.

Fuzija sa ofkom i voždovcem, reprogram duga, 3. Liga, ČOVIĆU LEGENDO.

Realno ljudi.

Petah Tikvu ne racunam jer je cak i misa tumbas znao da je prodata tekma

Poskidana je sa lista svih domaćih i stranih kladionica koji sat pre početka...

Gazimudo
Samrok definitivno najveca bruka.
Petah Tikvu ne racunam jer je cak i misa tumbas znao da je prodata tekma
ovo mi nije ni u prvih 3, realno, likovi odigrali 15 kola prvenstva, zvezda nikad tuznija, ja sam se iskreno zgranuo na kvotu 1.4 u kladzi.

aj ne seri, to što se vi blamirate jako me boli kurac, ovo je dno dna, ovaj tim, ova atmosfera oko FK, ovaj jad i beda, ovo što nas se u prvenstvu ni Surdulica neće plašiti. Nemoj mi tu lažnu objektivnost sad podmetati kad svako dete zna, ceo grad to zna da si srećniji što je CZ izgubila nego što je Čuka dobila. Aj ćao s teme s tim fer plejom. Murš stoko na jug.

Ма ово је брука и туга. Али и објективно стање у нашем фудбалу, невезано је ли Звезда или Партизан. Ово је нажалост српски фудбал - орлићи неће проћи боље кад стасају. За ово су криве управе, не ни Толе, ни Савез, само управе и играчки кадар.
А ова изјава, не знам да ли да се смејем или плачем, или подржим, стварно. Можда само да буде без коментара

Тренер црвено-белих је казао да публика од Црвене звзеде не треба да очекује много у Европи, јер како је рекао, тим за то није спреман.

– Победа над Каиратом би била изненађење... Можда не на „Маракани”, овде можемо и јаче екипе да победимо, али у укупном резултату свакако. Овај тим има будућност и много добрих играча. Нису ми јасни звиждуци са западне трибине... Момцима свака част, врло сам задовољан игром и залагањем и борбом за црвено-бели дрес – казао је он.