Prijava

Pre ovog gola još dva puta izlazili sami ispred golmana.

Od ovakvih stvari nastaju legende. Spremite se za decenije screenshotova, jebanja i svrsavanja po faci i slicnog punjenja.

Mi smo vas dobili 3:1, a nas će borac 5:1 znači vas bi borac dobio 8:2.

Šta sam rekao na prethodnoj strani za pojavljivanje vučićapedera na temi.
Inače potpuno si u pravu vučićupederu oko nastajanja legendi i ostalog što si napisao jer ako neko ima iskustva sa kamšotovanjem po faci to su definitivno navijači Partizana.

Mali hrvat ponovo obrce teze. Evo ti zasluzenih +21. jebo vam psihopata mater, samo ponizavate i pravite sprdnju od ove jadne zemlje.

Rasni, evo ti bolja logika: Mi smo od partizana primili tri puta manje golova u derbiju, dakle oni bi od borca primili 15!!!

Šta vam je sa zastavom, bubnjem i megafonom grobara iz Niša?
Tj neke treće grupe iz Niša kojoj smo uzeli zastavu.

5 komada od Borca na cmarakani. Kraj za vjek vjekov.

Jel Vučić uzeo zastavu ili šta?

Jedno brdo 42 stepena razlike!

Ne postojite. Ovo ostaje zapisano dok Zlezda egzistira

Idi bogati puče petarda. Alkosan nije uopšte imao milosti prema nama, a bio nam je trener. Šmrc.

hahah šteta što nam i šesti nisu dali

Samo je kod nas čudno da drugi na tabeli, tj. treći, Čuka ima bod više, odere prvog, u drugim zemljama se zbog ovog i gledaju utakmice.

Meni ovo znači samo da bi trebalo da se trgnu jer su poslednje dve utakmice (ne računajući ovu) odigrali lošije nego inače što igraju. I da se niz u prvenstvu nastavlja iako gostujemo Čuki u sl. kolu.

Šteta, verovatno su se usrali, dvojica na kahrimana jbg.

Alo, ne pravite analize i razloge. 5 komada od Borca.

Čekaj bre stvarno, Borac je treći na tabeli što ne bismo mi izgubili od njih u Kupu. Pri tom i sad je bilo mnogo golova kao i na ovoj koju smo igrali u prvenstvu. A da, zaboravio sam da je u prvenstvu ta utakmcia bila nameštena pošto je Zvezda pobedila.